Opinie o Tropical Factory Filip Owczarczak w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tropical Factory Filip Owczarczak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tropical Factory Filip Owczarczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tropical Factory Filip Owczarczak w Kalisz

Gadzior Nowy wpis

Zamówiłem terrarium 35x35x50 tropikalne. Pakowanie pancerne,wkładki z tektury, narożniki ze styropianu, wypełniacze. Szklo dotarło kurierem całe pomimo obaw. Polecam!

Terrarium Nowy wpis

Terrarium zamówiłem w poniedziałek, w środę przyszło kurierem. Obawialem się wysylki szkła jednak terrarium jest bardzo solidnie zapakowane. Duży, sztywny karton, masa wypełniaczy ochronnych i narozniki styropianowe. Terrarium swietnej jakości, wykonane z dbałością o szczegoły. Zdecydowanie wróce do tego sklepu. Polecam

Modliszkara Nowy wpis

Zamówiłem modliszki, szybka dostawa po dwóch dniach, modliszki ładne i odkarmione. Heatpack ciepły. Polecam

majav Nowy wpis

Tropical Factory błędnie zaadresował przesyłkę pomimo potwierdzenia via e-mail docelowego adresu dostawy. Byłem w związku z powyższym zmuszony do przejechania kilkudziesięciu kilometrów. Ciężko polecić kogoś kto potwierdza adres dostawy i go ignoruje.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Tropical Factory Filip Owczarczak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Klient

Niedawno zakupiłem kilka terrariów i tub hodowlanych. Czas realizacji zachowany, towar dobrze wykończony. Kontakt bardzo dobry, a cena do jakości jak najbardziej na plus. Napewno polecam i wrócę z kolejnym zamówieniem.

Polecam! Terrarium tropikalne pięknie wykonane. Mamy własny kawałek dżungli w domu!

Nie polecam zakupów, zamówienie anulowałam w czasie jaki sobie ustalił sklep, natomiast jeśli chodzi o zwrot kosztów anulowanego zamówienia, sklep terminu nie dotrzymuje.. czekam dwa miesiące na zwrot! Omijać szerokim łukiem tropical factory

Agnieszka

Nie polecam tego sklepu, zamówienia z 7 listopada nie ma do tej pory. Przy każdej próbie kontaktu tylko zbywanie: "wyślemy w przyszłym tygodniu, za kilka dni"... do tej pory zamówienie niezrealizowane. Pieniądze oczywiście zapłacone z góry i nie odzyskane. Sprawa zgłoszona na policje.

Aleksandra

(usunięte przez administratora) Sprawa została zgłoszona do windykacji należności. Zamówiłam akwarium, opłaciłam z góry, kolejno na zapytanie kiedy produkt zostanie wysłany, dostałam informację że na ogół na akwarium należy poczekać około 3 tygodnie, w moim przypadku około tydzień. Wszystko pięknie. Dodatkowo dostałam info, że zostanę powiadomiona w dniu wysyłki. Minął tydzień. Brak informacji. Zero odpowiedzi o mojej przesyłce. W następnych wiadomościach prosiłam o anulowanie zamówienia i zwrot środków na konkretne dane. Co było dalej? Można się domyślić - nie było dosłownie nic. Ani odpowiedzi, ani produktu, ani zwrotu pieniędzy. Sklep Tropical Factory nie pofatygował się odpisać na żadną z moich wiadomości e-mail, nie odebrał telefonu, kompletnie nic. Jedno, wielkie (usunięte przez administratora) pod ładnymi zdjęciami w Internecie. NIE POLECAM:)

John

Uwaga! Terrarium opłacone z góry, cena wraz.z transportem 320. Dojechało potłuczone - kazał zrobić reklamacje,.odszkodowanie netto w sumie 220zl czyli 100zl w plecy i prawie 3 miesiące czekania na zwrot, a terrarium brak... Gościu zarabia na naiwności klientów. Czy to w ogóle legalne?

Tresu LTD

UWAGA! Klient nie płaci za transporty. 1050 PLN i brak odpowiedzialności, brak kontaktu. Sprawa zgłoszona do windykacji. Niedługo rozpocznie się dalszy proces. NIE POLECAM!!!!

Tresu LTD

NIE POLECAM! robienia transportów dla tego pana. Deklaracja spłaty 1050 pln za transport i brak płatności juz ponad 40dni. Sprawa zgłoszona do windykacji, niedługo rozpoczniemy dalszy proces. Nieuczciwy i niesłowny. Radzę unikać.

Kupujący

Terrarium ogólnie w dobrym stanie,czeka się długo ponieważ robią je na zamówienie we własnej fabryce. Jednakże wykończenie zewnętrzne wykonane fatalnie niechlujnie. Klej na siatce wentylacyjnej górnej oraz silikon. Nie da się tego ani zdrapać ani zmyć. Naklejki czarne na szybę całe zabąblone. W jednym rogu folia odchodzi niechlujnie nie da się już dokleić. Pompa bardzo głośna. Mała najtańsza wersja pompy do oczek wodnych i paludariów. Bardzo szybko się w tych pompach silniki przepalają, oraz wiatraczek ciągle trzeba wyciągać żeby się nie zacinał od kamyków itd.

Xxx

Masakryczne podejście do klienta, doprosić się nie dało o wysłanie sprawnego urządzenia!

Diverse

Masakra nikomu nie polecam na towar czeka się 2tygodnie wątpliwej jakośći kontakt z sprzedawcą jak z 4- letnim dzieckiem.

AQUAEL

Bardzo złe podejście do klienta , brak uwzględniania reklamacji ,NIE POLECAM....................

Zostaw merytoryczną opinię o Tropical Factory Filip Owczarczak - Kalisz

• Jak się pracuje w Tropical Factory Filip Owczarczak?

Zobacz opinie na temat firmy Tropical Factory Filip Owczarczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tropical Factory Filip Owczarczak?

Tropical Factory Filip Owczarczak
  • Kazimierza Pułaskiego 41