Kooperol Sp. z o.o.

Opinie o Kooperol Sp. z o.o.

Ona

Czy przyjmuja do pracy? I jak wynagrodzenie? Ktos cos wie

colders

a to stanowsko technologa żywnosći to jakie wynagrodzenie ?

zainteresowana
@colders

no właśnie ktoś...coś na temat wynagrodzenia...

Omijać to szerokim łukiem

Jest.Zarówno przez techno jak i przez kooperol

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kooperol Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
ania

Jeśli ktoś poszukuje pracy to obecnie poszukują technologa żywienia.

ktoś

witam chciałabym zacząć prace w tej firmie to jest praca 3 zmianowa ? jak to tam wygląda ?

taki tam

wskaż post w którym jest powiedziane że można zarobić 3000 zł ....

wredna

jak czytam ze kasy mało za taka praco to poco tam pracujecie jak dla mnie to jest ok praca jak kazda inna w takich firmach

nowy

umowa o pracę to podstawa. Benefity, wymień takie.

misia

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz

Anita

Masakra,ktoś tutaj zarabia powyzej 2tysiecy?

gość
@Anita

Na pewno brygadzistki wzwyż.No i pewnie liderki razem z premią maja coś koło tego.

lech

Zanim zrobisz porządek, naucz się pisać...

zniesmaczona

Uważam że lider czy brygadzistka powinien każdy nim być ponieważ to jest odpowiedzialne stanowisko i nie dziwię się że czasami im nerwy puszczają poniewaz z góry dostają (usunięte przez administratora) że jest coś zlw zrobionw skoro do czlowieka mówi się tyle razy żeby zrozumiał a to wciąż mało bo i tak jest robione na (usunięte przez administratora) .

lubie

nie wszystkie liderki czy brygadzistki są złe,ale jest zbyt mało tych dobrych ................

Mam pytanie.Czy wszyscy za listopad dostali taka "dużą" wypłatę????Niby z nadgodzinami.(usunięte przez administratora)

Dlatego nie rozumiem po co te 12.Gdyby było normalnie to o 14 wchodzi następna zmiana i produkcja jedzie dalej a tak nie ma kogo na linii ustawić.Dobrze,że przyszły tydzień już 3-zmianowy.Lepsze te soboty i niedziele niż 12 po których człowiek jest zmęczony i mniej wydajny.

dwunastka

Witam mam prośbę, skoro idzie tyle wojska, tyle tysięcy puszek to możecie chyba zakupić kilka par nożyczek na pakownie? Na prawdę ulatwicie nam pracę bo albo są połamane z jednym uchem albo ich nie ma wcale dla tylu ludzi 1 para nożyczek? Albo tępe noże. Śmieszne. a inwestować w zakład nie zamierzam.

nick

Pracować trzeba wszędzie i dobrze tam gdzie nas nie ma. A Kooperol jako jeden z nielicznych nie ma poślizgów w płaceniu pracownikom. Przez Techno też nie jest źle. Kto chce mieć pracę ten będzie ją miał.

Po 12 godzin to będzie ciężko.Też współczuje osobom pracującym na gołąbkach i rybkach,tym bardziej na nocnej zmianie.Ale jeśli mają zwiększoną produkcję to mają prawo zrobić po 12h.Np w Wędkowach jest podobnie.Poza tym przypomnijcie sobie co podpisywaliście przychodząc do pracy.Że zgadzacie się na pracę w godzinach nadliczbowych,wyjazdy na delegację itp.Cieszcie się,że mamy zapłacone za to (usunięte przez administratora)a nie robimy za darmo jak czasami bywa w niektórych zakładach.

czecha

a jak wody nie ma na magazynie to skąd lider ma przynieść?przywiozą pare zgrzewek i na jak długo ma starczyć w takich upałach i na tyle osób?

Zostaw merytoryczną opinię o Kooperol Sp. z o.o. - Swarożyn

• Jak się pracuje w Kooperol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kooperol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Kooperol Sp. z o.o.