Heel Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Heel Polska Sp. z o.o.

Hggjhb

A czy wásaty hiszpanski torreador onkolog jeszcze jest tam dyrem?

Agata

@dcecec a w jaki sposób Twoim zdaniem objawia się ten brak szacunku do pracowników w Heel Polska? @Lolek a dlaczego nie polecasz? Możesz powiedzieć co spowodowało fakt, że się szybko zwolniłeś?

Lolek

Nie polecam, wytrwałem tylko (a może aż) pare miesięcy i podziękowałem.

Katrina_wawa

Firma idzie na dno!!! Nie polecam... pouciekali z niej co mądrzejsi. Góra sie trzyma bo dobrze zarabia i patrzy jak przetrwać kolejny miesiąc a nie coś zmienić na lepsze...

dcecec

majagdziespracownikow

Agata

@Jowitta czy myślisz, że jest jakieś wyjście z tej sytuacji? Masz jakąś radę dla Heel Polska, żeby poprawiła się sytuacja i atmosfera w firmie? Jest szansa, że pracodawca zagląda na forum i przeczyta Twoją wypowiedź i weźmie ją do siebie. Chcesz spróbować?

Jowitta

W firmie źle sie dzieje od dawna, jednak góra patrzy tylko na swoje premie i uparcie sie trzyma aby przetrwać kolejny miesiąc zamiast spróbować zmienić sytuacje na lepszą. Bardzo małe budżety, plan liczony z wirtualnych potencjałów. Nie polecam.

Agata

@Qubek a czym spowodowane były te kontrole? Pracodawca nie ufał swoim pracownikom? Może ktoś kiedyś nadużył zaufania? Teraz też firma Heel Polska szuka przedstawiciela medycznego (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/warszawa;l?oferta_opinie=pracuj.pl5459719), dlatego ważne, by użytkownicy zainteresowani tą ofertą wiedzieli jak najwięcej od pracowników o środowisku pracy.

Qubek

Pracuje w tej firmie i potwierdzam wszystko! I zeby bylo jasne, chodzi i firme Heel z siedziba w WARSZAWIE, bo jest jakas pomylka w tytule. W firmie jest nieustanna kontrola i tylko kontrola! Ludzie sa bez przerwy nekani tym ze cos tam sie w gps-ie nie zgadza. Podwojne wizyty min raz na tydzien. Aktualnie 90% pracownikow szuka innej pracy, odchodza na bierzaco Ci co juz znalezli byle co zeby sie stad wywinac z tego bajzlu. Wszyscy co tutaj przyszli na poczatku swojej kariery robia wielkie oczy, jak taka firma moze jeszcze istniec i dzialac, a potem z miesiaca na miesiac skrupulatnie szukaja sobie innej posady i tak juz od paru lat.

Ktt

Osoby zarządzające zajmują się tylko i wyłączeniem kontrola, a większość ich pracy skupia się wokół analizowania GPS-ów repow. Planów i tak nikt nie robi, bo firma ma całkowicie zniszczona opinie na rynku na życzenie zarządzających. Strata czasu i nerwów... Spędziłam w firmie trochę czasu ale odeszłam jak miałam już dość poniżania i mieszania z błotem. Firma prowadzi wieczne rekrutacje, bo co chwila każdy ucieka gdzie może.

Ggugub

Te wąsy to raczej a'la hiszpański Torreador. .. . Wszystkie akcje apteczne z hiszpańskiego pochodzą. ...

John

Tak bylem na rekrutacji, pierwszy etap z osoba bardzo przestraszona i mało pewna siebie, widać ze totalnie stłamszona przez górę. Drugi etap z Panem z hitlerowskimi wąsami, który jest bardzo nieprzyjemny i bardzo mocno oderwany od rzeczywistości, jakby nigdy nie odbywał prawdziwych rozmów z klientem. Zadaje totalnie abstrakcyjne pytania, rozmowa przypominała przesłuchanie na komendzie. Nie polecam, szkoda czasu i nerwów.

Kate

Teraz jest kilka wakatów, widziałam ogłoszenia ktoś był na rektutacji? Szukają Przedstawicieli i Product Managera. Czy warto aplikować?

lilek

Także nie polecam. W firmie nie ma zarządzania, jest duży chaos. Plany są wysokie, a budżet praktycznie zerowy na aktywności. Możliwości rozwoju lub awansu brak.

Ania

Firma ma bardzo zla opinie w srodowisku lekarzy i farmaceutow, wrecz wstyd sie przyznac ze jest sie z firmy Heel na wizycie. Firma slynie z tego ze bardzo zle i nieprzyjemnie rozstaje sie ze swoimi pracownikami, potem opinia idzie w rynek co dobija firme... nie polecam

Jakub

Z firmy od dluzszego czasu uciekaja wszyscy, wiekszosc biura juz sie zwolnila i przeszla do konkurencji, wiekszosc przedstawicieli i kierownikow tez w ciagu ostatnich miesiecy pouciekalo. Ci co przychodza na ich miejsce po paru miesiacach tez uciekaja, nie widza zadnych perspektyw, nie polecam... firma upada

Jurand

Zarzadzajacy doprowadzili firme na dno, plany od lat nie sa realizowane, co za tym idzie system motywacyjny czy premiowy w ogole nie dziala, ludzie uciekaja z tonacego statku. Wieczne uzeranie sie bo jak zwykle nikt nie zrobil planu i ciagla kontrola gps w samochodzie az do znudzenia. Zarobki najnizsze w branzy. Nie polecam i uciekam po paru miesiacach, zmarnowany czas...

Jankes

Firma lada moment oglosi bankructwo, od dawna nie jest plynna finansowo i bardzo nie przyjemnie sie pracuje, nie polecam

raffka

firma ma sie coraz gorzej, nie polecam, pracuje pare miesięcy i uciekam

magdalenk

jezeli komus pasują warunki pracy i ktoś jest zaowolony z zadan jakie wykonuje to raczej bedzie zadowolonym pracownikiem i nie bedzie szukal sobie innej pracy, w sumie jako przedstawiciel nie ma zle tam?

asi33

To zastępstwo. Ludzie uciekają z tej firmy. Plany wywalone i gps maja wprowadzić. Premie jakie premie.. Bardziej apteczny niż medyczny. Liczy sie tylko akcja apteczna i wrzuty na inny teren. Lekarze tego nie piszą to homeopatia. Ja pracowałem i nie polecam, szkoda czasu.

bbb

Cos wiecie na temat rekrutacji na Śląsk?

Radzio

Byłem pracownikiem który bardzo cieżko pracował i dawał z siebie wszystko. Każdego dnia zarzucani mi nie kompetencje gdyż nie mogłem sprzedać leków w aptece mimo iż lekarze twierdzili ze sa przekonani do terapii o której mówiłem i chcieli mnie zwolnili i teraz odszedłem i dowiaduje sie ze jestem w odsprzedaży do pacjenta w czołówce czy ta firma jest normalna mowię że nie i nikomu jej nie polecam i mam na to info i dowody

Były

Teraz jest wakat na Rybnik który był najlepszym teren w Polsce a teraz jest w ogonie bo cała sprzedaż była wpychają czyli przesuwana dla kolegów a dziewczyna nowa była 3 miesiące i uciekła i wcale jej nie dziwie sie. Nie połam dla swiżaków a tylko dla sieciowych cwaniaków, tylko kiedy szef Buka obudzi sie ze nie ma recept, bo nawet jak sell uot dostaje to mówi ze sa rotacje pacjentów miedzy terenami

Rzeczowy

Jeśli 5 tys brutto to najlepsze zarobki w branży to komuś sie grubo pomyliło. Nie polecam firmy. Stare rzepy siedzą a tam gdzie jest rotacja to nigdy nie bedzie dobrze. Nie regulacji w aptekach, ludzie przesuwają sobie towar i udają głupa. Firma podobno tam mówią plotki ze przechodzi na własne finansowanie. Plany rok do roku rosną o 20 % a rynek suplementów spadł o 7%. Mowię tu o rynku cukrze w cukrze

fhvhv

Po prostu pozwalali cześć pm i juz nie szukali kolejnych... firma w rozsypce

fhvhv

To dlaczego firma dokonała tylu zwolnień? Było 50 pm jest poniżej 30... Powolny koniec homeopatii (najdroższy cukier w roztworze) która zupełnie nie działa. ... wstyd to promować repom... współczuję. .. każdy z pracujących tam tak myśli tylko na głos tego nie powie. W dodatku chcą zatrudniać na bardzo niskich podstawach...

Hubu
@fhvhv 03.12.2015 20:38

Pierwszy raz słyszę ze w Heel jest pakiet socjalny??lekarze nie wierzą w homeopatie i tu ciężka praca nic nie da

Hubu

Tez jestem tego zdania co koleżanka. Nie ma ustalonych potencjałów a plany są robione do historycznych wyników czyli są nie realne do zrobienia. Praca tu jest bardziej jako farmaceutyczny niż medyczny

Realistka

Witam. Pracowałam kilka lat i odradzam dlatego gdyż jest nowy minister zdrowia który jest przeciwko homeopatii,a wymagania firmy rosną a rynek na te preparaty spada

jvyvjvj

Odradzam pracy w tej sypiacej się firmie. Firma likwiduje etaty ewentualnie zatrudnia na chwile za niską pensje. Homeopatia niestety kuleje coraz mocniej z roku na rok. Sprzedaż maleją z miesiąca na miesiąc i tylko czekać kiedy właściciel zamknie firmę.

IKA

PRACOWAŁAM W FIRMIE HEEL KILKA LAT TEMU ATMOSFERA BYŁA BARDZO DOBRA PENSJE TAKIE SOBIE

csdcwdcw

niestety firma się sypie, przedstawicieli zwalniają, likwidują etaty... cele nie są realizowane, z roku na rok sprzedaże maleją... jaki rezultat - każdy się domyśla.

danka

Wiecie czy pracuje tam jeszcze ten chirurg onkologiczny? chyba wszystkich pozwalniał ale sam się nie wytnie tchórz

juras

starać się o pracę zawsze warto... Zwróć tylko uwagę na to czy praca tutaj będzie opłacalna. My nie możemy tego stwierdzić. Nie podałeś o jakie konkretnie chodzi Ci stanowisko a od tego właśnie naprawdę dużo zależy. Co do kontaktu z przełożonymi to już wszystko zależy moim zdaniem od indywidualnego widzimisię szefostwa

errgeeg

tajemnica służbowa.

kaczory

kasa mała, ale ważne że robota jest , 2500 na rękę

zenko

polecam, robota dobra, konkurencja spora ale można powalczyć jeżeli się jeszcze chce

myśliwy

szczerze, jak jest obecnie?? warto startować i spróbować?

kasza

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, eldorado odeszło do lamusa,

jjk

6500?, Człowieku, wiem doskonale ze od razu odwalają osoby ktore chcą więcej niz 3000 netto. Firma na skraju bankructwa, szarpie sie zipie. Cyklowki masakra, scenki, mozna opisac we Fakcie, ludzie płaczą. Jazda za jazdą. Tak to jest we firmie ktora tonie. Juz tam na szcżescie nie pracuję. Udało mi się dostac do normalnej firmuy, i chwała bogu.....

xasqwdwe

Kochani jak się Wam pracuje w tej firmie? Czy można liczyć na dłuższą współpracę?

anonimka

Pracuję jako PM kilka lat, wcześniej nawet spoko, ale teraz duża presja wyników. Promujesz homeopatię do lekarzy, więc jest trudno. Fury to corolki - i co z tego? Duża rotacja, odchodzą niedawno zatrudnieni przedstawiciele. Rozwój - często o tym mowa. Tych co awansowali już pozwalniali. Premie jak wszędzie = brak.

z

prosze o szczera opinie jak sie dzieje teraz w tej firmie - jakie dokladnie leki sa promowane? prosze o info najlepiej osoby tam pracujace a nie tylko takie ktore wylewaja swoje zale bo pozegnaly sie z firma. Pozdrawiam

Anonim3

Rzeczywiście produkty to już nie jest mocna strona firmy. Najlepsze chwile to te, które byly. Howgh

anonim1

Pracowałem 5 lat, kiedyś była to fajna spokojna firma. Teraz najgorsza wersja firmy generycznej. Jazda za jazdą. Premia do[usunięte przez moderatora] . teraz za taką samą pracę dostaje kilka tysięcy więcej. Zmieniłem pracę i jestem zadowowolony. Heela nie polecam, chyba ze ktoś potrzebuje się załapać żeby zdobyć doświadczenie. Produkty -maskra.

lipa

Lipa lipa i jeszcze raz lipa, pracuję w heelu od kliku lat i zarabiam 3000 netto, atmosfera do[usunięte przez moderatora] y, z kim gadam to się za głowę łapią. nie polecam, sam szukam innej nfirmy

Anoim

Drogi Kolego, czy nadal podtrzymujesz swoja opinię? Lipa Mój Drogi, lipa....

Anonim

Lipna praca, niestety trudno wskazać pozytywy pracy w tej firmie.

Zostaw opinię o Heel Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heel Polska Sp. z o.o.