Opinie o Heel Polska Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Heel Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Heel Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heel Polska Sp. z o.o. w Toruń

david Nowy wpis

Kiedyś było super kiedy pracowało 2 nieziemskich product menagerów kosmos potem coraz ... nie wiem kto tam teraz i nie obchodzi mnie to

Monika Nowy wpis

@fridky jakie imprezki? Mówisz o imprezach integracyjnych?

Fridky Nowy wpis

Pracowalem w tej firmie kilka lat.Na poczatku bylo ok .Byly imprezki,dosc fajna atmosfera.O produktach nie mówie bo to po prostu czary mary.Ale sabat czarownic czyli spotkania z wykladowcami i lekarzami wierzacymi w homeopatie bezcenne.Takiego cyrku w zyciu mie widzialem a troche sie jaj w firmach odstawiało.Na plus jest fakt że jezeli sprzedajesz z powodzeniem ich produkty to jesteś mistrzem sprzedazy.

Czy w firmie Heel Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

Madzia

Tak, zwolnili wszystkich Przedstawicieli Medycznych

Mały
@Madzia

A Ty Madzia pracowałaś w Heelu?

Agata Nowy wpis
@Madzia

Madzia, forum to poświęcone jest temu co dzieje się w firmie Heel Polska z Torunia, Twoje informacje dotyczą Warszawy. Starajcie się proszę pisać o tym, czego konkretny wątek dotyczy. Za swoją wizje firma Heel obrała sobie budowanie mostu pomiędzy homeopatią a medycyną konwencjonalną. Produkują oni leki, które wspieraż mają zdolności organizmu w dążeniu do zdrowia oraz jakości życia. A jak oceniacie jakość pracy w tej firmie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Heel Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
SMART-HR
Madzia

Warszawa nie Toruń

Hggjhb

A czy wásaty hiszpanski torreador onkolog jeszcze jest tam dyrem?

Agata

@dcecec a w jaki sposób Twoim zdaniem objawia się ten brak szacunku do pracowników w Heel Polska? @Lolek a dlaczego nie polecasz? Możesz powiedzieć co spowodowało fakt, że się szybko zwolniłeś?

Lolek

Nie polecam, wytrwałem tylko (a może aż) pare miesięcy i podziękowałem.

Katrina_wawa

Firma idzie na dno!!! Nie polecam... pouciekali z niej co mądrzejsi. Góra sie trzyma bo dobrze zarabia i patrzy jak przetrwać kolejny miesiąc a nie coś zmienić na lepsze...

dcecec

majagdziespracownikow

Agata

@Jowitta czy myślisz, że jest jakieś wyjście z tej sytuacji? Masz jakąś radę dla Heel Polska, żeby poprawiła się sytuacja i atmosfera w firmie? Jest szansa, że pracodawca zagląda na forum i przeczyta Twoją wypowiedź i weźmie ją do siebie. Chcesz spróbować?

Jowitta

W firmie źle sie dzieje od dawna, jednak góra patrzy tylko na swoje premie i uparcie sie trzyma aby przetrwać kolejny miesiąc zamiast spróbować zmienić sytuacje na lepszą. Bardzo małe budżety, plan liczony z wirtualnych potencjałów. Nie polecam.

Agata

@Qubek a czym spowodowane były te kontrole? Pracodawca nie ufał swoim pracownikom? Może ktoś kiedyś nadużył zaufania? Teraz też firma Heel Polska szuka przedstawiciela medycznego (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/warszawa;l?oferta_opinie=pracuj.pl5459719), dlatego ważne, by użytkownicy zainteresowani tą ofertą wiedzieli jak najwięcej od pracowników o środowisku pracy.

Qubek

Pracuje w tej firmie i potwierdzam wszystko! I zeby bylo jasne, chodzi i firme Heel z siedziba w WARSZAWIE, bo jest jakas pomylka w tytule. W firmie jest nieustanna kontrola i tylko kontrola! Ludzie sa bez przerwy nekani tym ze cos tam sie w gps-ie nie zgadza. Podwojne wizyty min raz na tydzien. Aktualnie 90% pracownikow szuka innej pracy, odchodza na bierzaco Ci co juz znalezli byle co zeby sie stad wywinac z tego bajzlu. Wszyscy co tutaj przyszli na poczatku swojej kariery robia wielkie oczy, jak taka firma moze jeszcze istniec i dzialac, a potem z miesiaca na miesiac skrupulatnie szukaja sobie innej posady i tak juz od paru lat.

Ktt

Osoby zarządzające zajmują się tylko i wyłączeniem kontrola, a większość ich pracy skupia się wokół analizowania GPS-ów repow. Planów i tak nikt nie robi, bo firma ma całkowicie zniszczona opinie na rynku na życzenie zarządzających. Strata czasu i nerwów... Spędziłam w firmie trochę czasu ale odeszłam jak miałam już dość poniżania i mieszania z błotem. Firma prowadzi wieczne rekrutacje, bo co chwila każdy ucieka gdzie może.

Ggugub

Te wąsy to raczej a'la hiszpański Torreador. .. . Wszystkie akcje apteczne z hiszpańskiego pochodzą. ...

John

Tak bylem na rekrutacji, pierwszy etap z osoba bardzo przestraszona i mało pewna siebie, widać ze totalnie stłamszona przez górę. Drugi etap z Panem z hitlerowskimi wąsami, który jest bardzo nieprzyjemny i bardzo mocno oderwany od rzeczywistości, jakby nigdy nie odbywał prawdziwych rozmów z klientem. Zadaje totalnie abstrakcyjne pytania, rozmowa przypominała przesłuchanie na komendzie. Nie polecam, szkoda czasu i nerwów.

Kate

Teraz jest kilka wakatów, widziałam ogłoszenia ktoś był na rektutacji? Szukają Przedstawicieli i Product Managera. Czy warto aplikować?

lilek

Także nie polecam. W firmie nie ma zarządzania, jest duży chaos. Plany są wysokie, a budżet praktycznie zerowy na aktywności. Możliwości rozwoju lub awansu brak.

Firma ma bardzo zla opinie w srodowisku lekarzy i farmaceutow, wrecz wstyd sie przyznac ze jest sie z firmy Heel na wizycie. Firma slynie z tego ze bardzo zle i nieprzyjemnie rozstaje sie ze swoimi pracownikami, potem opinia idzie w rynek co dobija firme... nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Heel Polska Sp. z o.o. - Toruń

Heel Polska Sp. z o.o.