Opinie o Abc Hydraulika Andrzej Połubok w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Abc Hydraulika Andrzej Połubok. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Abc Hydraulika Andrzej Połubok na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abc Hydraulika Andrzej Połubok w Szczecin

Kazimierz

Dzisiaj Pan Andrzej wymienił u mnie wodomierze,szybko fachowo ,bez usterek z humorem. Firma godna polecenia.

Roman
@@gość

Jeszcze jedna uwaga, bo psioczycie nie tam, gdzie trzeba, z jakiej racji poborca ma płacić za liczniki: gazowy, prądu, wody a nie dostawca. Przecież to im potrzebne do rozliczenia, a nie nam. Jak tankuję to nie mam swojego licznika, jak kupuję to nie mam swojej wagi i kasy. Tak nas omotali, że niedługo będziemy w tyłkach montowali na własny koszt liczniki mierzące ile kilometrów przeszliśmy po miejskim chodniku, a później odpowiednio nas obciążą. Chore to wszystko komu potrzebne liczniki, mi nie, niech je zakłada ten co mu potrzebne. Jesteśmy jednak jak te potulne baranki, a wyzywamy się na hydrauliku.

Ania Maj Nowy wpis

Zakres prac wykonany zgodnie z obietnicą i w wyznaczonym czasie, Wysoki poziom realizacji usług. To już druga usługa, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne podejście do klienta, polecamy:)

Tom Nowy wpis

Szybko, sprawnie. Taniej niż inni.

Kazimierz

@gość
@Kazimierz

wpisy wprawdzie z 2020 do 2021 - dzisiaj 2023 - wodomierz ma 2 śrubunki - wymiana to odkręcenie starego i zakręcenie nowego - razem 4 nakrętki - średnio 20 zł za 1 nakrętkę - to TANIO !!! a przy tym dużo prozy bajkowej - nie polecam !!!

Roman
@@gość

Niektórzy chcieliby za darmo i żeby jeszcze im zapłacić. Co 5 lat wymieniam i pierwszy fachowiec, który zrobił szybko i niedrogo to właśnie z tej firmy.

Ela Nowy wpis
@Roman

Przyznaje Ci rację Roman, kilka dni temu fachowiec z tej firmy robił mi wodę, a właściwie poprawiał po poprzednim partaczu, który wziął 2 razy więcej. Miło z humorem o połowę taniej i mam wodę. Polecam tym co chcą mieć zrobione dobrze, za darmo to "rób sobie sam".

Roman Nowy wpis
@@gość

Bardzo solidny fachowiec.Wodomierze wymienione szybko ,sprawnie ,czyściutko.Miła obsługa i konkurencyjne ceny ,czego chcieć więcej?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Abc Hydraulika Andrzej Połubok? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
and

nie polecam, 'fachowiec' robi komentarze które sa bezzasadne oraz zostawił uszkodzony piec, dodatkowo wystawia źle wystawione rachunki

Abcd
@and

Witam,spotkałam się z identyczna sytuacja że strony tego pana w dniu dzisiejszym

Hanna

Witajcie, czy w Abc Hydraulika Andrzej Połubok zatrudniane są jakieś osoby do pomocy czy to może jednoosobowa firma lub posiadająca stały skład? Próbuję ustalić czy jest jakaś szansa na prace w firmie i czy warto się w tej sprawie w ogóle kontaktować.

Bożena...

Chyba pierwszy raz spotkałam tak konkretnego ,solidnego hydraulika-p. Andrzeja-który wymienił, mojej mamie wodomierz raz dwa i po pracy a cena konkurencyjna -jest chyba najtańszym hydraulikiem w Szczecinie. POLECAM...

Tomasz

Czy w tej firmie da się awansować wyżej?

Pani B.

Bardzo miły i sympatyczny Pan. Pracę wykonał solidnie i czyściutko. Bardzo polecam!!!!

on.a

Bardzo polecam, fachowa usługa

mały

Firma ,która wymienia wodomierze ,sprawnie ,szybko,bez usterkowo,kontakt bez zarzutu,zdecydowanie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Abc Hydraulika Andrzej Połubok - Szczecin

Abc Hydraulika Andrzej Połubok