Opinie o Projekt Zbigniew Sabat w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Projekt Zbigniew Sabat. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Projekt Zbigniew Sabat o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Projekt Zbigniew Sabat w Szczecin

slonko106

Tragedia i dramat. Fachowiec (usunięte przez administratora).warty. Przychodzi do pracy na 2-4 h choć w rozmowach twierdzi że pracuje po 8h i w dodatku wpuszcza dwóch ludzi żeby praca szybciej szła. W rzeczywistości Pan pracuje sam i jak się okazuje nie przygotowuje sobie nawet pomieszczeń do remontu tzn nie ściąga żyrandoli i kinkietów, półek, szafek itp baaa jak samemu sobie lokator nie ściągnie to pomaluje dookoła... W 2,5 tygodnia Pan miał wykafelkować podłogę w kuchni i na korytarzu oraz pasek kuchenny (ok 12 m2 łącznie), położyć panele w pokoju 17 m2, i pomalować owy pokój, kuchnię i korytarz. W 2 tygodnie Pan zdemontował panele i pomalował pokój na raz (widoczne przebijanie poprzedniej farby). Po wzięciu zaliczki Pan uciekł zabierając wszystko zakupione na koszt zleceniodawcy (śrubki, wałki i inne potrzebne rzeczy do remontu) pozostawiając mieszkanie otwarte. Zachowanie nie poważne, jednym słowem osoba mało wiarygodna; a sprawa na pewno zakończy się w sądzie jeśli nie odda gotówki. Przestrzegam

PSM Nowy wpis
@slonko106

Proszę o kontakt. Ten Pan również nas (usunięte przez administratora) razem może byśmy coś wywalczyli...

PSM Nowy wpis
@slonko106

Bardzo proszę o kontakt. Zostaliśmy tak samo (usunięte przez administratora) Wręczyliśmy zaliczkę i tak jak daliśmy to wraz z zakupionym materiałem Pan majster się ulotnił. Sprawę składamy do sądu, więc razem byśmy na pewno zdziałali więcej niż w pojedynkę. Prosimy o kontakt .

Tajniak Nowy wpis
@PSM

Witam Pan Zbigniew Sabat obecnie nie przebywa na ul Metalowej gdzie ma zarejestrowaną firmę tylko na ul Nad Odrą 99/4. Może tam uda się go złapać i odpowie za wszystkie oszustwa wobec Państwa . Pozdrawiam i życzę powodzenia w doprowadzeniu Pana Sabata do odpowiedzialności

Zostaw merytoryczną opinię o Projekt Zbigniew Sabat - Szczecin

Projekt Zbigniew Sabat
  • Metalowa 23B lok. 3
    70-744 Szczecin
  • NIP: 9551120762 REGON: 810885490

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042