Opinie o Prywatna Praktyka Lekarska Roger Ziętek w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prywatna Praktyka Lekarska Roger Ziętek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Prywatna Praktyka Lekarska Roger Ziętek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prywatna Praktyka Lekarska Roger Ziętek w Szczecin

Serdecznie nie polecam tego Urologa przychodzi pacjent z poważnym problemem gdzie powinien być operowany a pan Doktor potwierdzając że potrzeba operować każe pacjentowi samemu szukać szpitala który mu to zoperuje zostawia pacjenta pozostawionemu samemu sobie... Na NFZ i każe wrócić za jakiś czas na wizytę mówiąc że ma zapłacić prywatnie pieniążki to pomyśli coś nad tym jak pomóc Brak mi słów na takiego lekarza zero empatii zrozumienia człowieka ze cierpi z bólem. Serdecznie nie dziękujemy za wizytę !!! Poszukamy kogoś innego może bardziej kompetentnego bo liczą się chyba dla lekarzy tylko pieniądze

Doktor Nowy wpis
@Anonim

Proszę Państwa otrzymaliście skierowanie do Szpitala celem ustalenia dalszego leczenia. Niestety czasami okres oczekiwania na zabiegi jest rózny w różnych szpitalach na co lekarz kierujący nie ma wpływu. W takich przypadkach istnieje możliwość wykonania zabiegu w ramach zabiegów komercyjnych. Pozdrawiam serdecznie.

@Anonim

A gdzie dokładnie pan doktor przyjmuje? Pytam z perspektywy osoby zainteresowanej pracą na recepcji - zastanawiam się czy taka tutaj działa? Ktoś już widzę zadał podobne pytanie, jednak nikt na nie nie odpowiedział. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Dziękuje za informację. Wśród tych osób kiedy mogła być ostatnia rotacja? lata temu? chce się zorientować jeszcze czy można zostawić swoje dane gdyby ktoś był potrzebny?

Witam, czy praktyki są prowadzone? nie widzę zapytań w tym kontekście, jedynie o rejestracje ktoś się pytał ale odpowiedź nie została wprost udzielona. a co z praktyka?

Dzień dobry, czy Pan Doktor przyjmuje w gabinecie przy Pogodnej? Wstępnie przeglądam swoją okolicę w Szczecinie za zatrudnieniem i zastanawiam się czy jest ono obecnie możliwe? Myślałam, że na forum pracowniczym znajdą się opinie od współpracowników bądź stażystów ale jak widać pacjenci już coś pisali... Czy na rejestrację są przyjęcia?

Basia

Super lekarz, polecam, konkretny, skuteczny , sympatyczny a przy tym niezwykle profesjonalny.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Prywatna Praktyka Lekarska Roger Ziętek? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
ikghykihujyol

(usunięte przez administratora), Zero empatii i zero znieczulenia dla pacjenta podczas zabiegów.

PACJENT
@ikghykihujyol

NIE ZGADZAM SIĘ Z POWYŻSZĄ OPINIĄ, PONIEWAŻ OPINIA TA JEST BARDZO KRZYWDZA, GDYŻ DR ZIĘTEK ROGER, TO BARDZO WSPANIAŁY LEKARZ -UROLOG O WIELKIM SERCU I UWAŻAM, ŻE TA OPINIA JEST TEDENCYJNA I PRAWDOPODOBNIE NAPISANA PRZEZ ZAZDROSNĄ KONKURENCJE

Zostaw merytoryczną opinię o Prywatna Praktyka Lekarska Roger Ziętek - Szczecin

• Jak się pracuje w Prywatna Praktyka Lekarska Roger Ziętek?

Zobacz opinie na temat firmy Prywatna Praktyka Lekarska Roger Ziętek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prywatna Praktyka Lekarska Roger Ziętek?

Prywatna Praktyka Lekarska Roger Ziętek
  • Pogodna 34 lok. 1