Opinie o Volt Usługi Elektro-Instalacyjne Paweł Gromadzki w Waszki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Volt Usługi Elektro-Instalacyjne Paweł Gromadzki. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Volt Usługi Elektro-Instalacyjne Paweł Gromadzki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Volt Usługi Elektro-Instalacyjne Paweł Gromadzki w Waszki

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Szablak zofia

Slabo robi naciaga kase bierze do pracy nie elekrytykow nie maja pojecia o pracy nie polecam jak chcesz miec dom lub obore

Grzegoż Nowy wpis
@Szablak zofia

Czy ten Pan pracował u Pani ?? Dla mnie ten Pan wykonywał instalacje elektryczna. Dostałem numer do tego Pana z polecenia. Jestem bardzo zadowolony z jego pracy i wykonanej usługi. Jako jedyny zaprosił mnie na kolejna budowe do obejzenia wykonania instalacji i sposobu jej ułożenia. Z czystym sumieniem moge polecić tego Pana.

Zostaw merytoryczną opinię o Volt Usługi Elektro-Instalacyjne Paweł Gromadzki - Waszki

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Volt Usługi Elektro-Instalacyjne Paweł Gromadzki
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188