Opinie o Kazimierz Bujas Kaiso w Bęczarka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kazimierz Bujas Kaiso. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kazimierz Bujas Kaiso o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kazimierz Bujas Kaiso w Bęczarka

Czy Kazimierz Bujas Kaiso organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kazimierz Bujas Nowy wpis

Oczywiście że tak. Zmieniają się przepisy, normy, otoczenie. Zmienia się też infrastruktura IT w tym mocno wchodzi sztuczna inteligencja. Dobry Trener, konsultant i Auditor musi być na bieżąco.

Kasia B. Nowy wpis

Bardzo polecam. Pan Kazimierz w jasny sposób tłumaczy nawet najbardziej zawiłe tematy!

Dawid Nowy wpis

Może słyszał ktoś czy firma w tej trudnej sytuacji będzie prowadził rekrutacje?

KaISO rzetelnie pomogła nam wdrożyć system zarządzania energią według ISO 50001. Nasza efektywność energetyczna przełożyła się również na wyniki finansowe. Wspaniałe techniczne podejście konsultanta - wszystkim polecam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kazimierz Bujas Kaiso? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Wiktor

Firma w której pracuje wysłała mnie na szkolenie Pełnomocnika Zintegrowanego Systemu Zarządzania do KAISO. Wcześniej brałem udział w wielu szkoleniach z ISO organizowanych w jednostkach certyfikujących i na szkolenie do firmy konsultingowej jechałem z dużym niepokojem (zakładałem że konsultanci nie mają takiej wiedzy jak trenerzy jednostek certyfikujących). Po szkoleniu w KAISO zmieniłem zdanie! Prowadzący szkolenie Kazimierz Bujas zajmuje się systemami ISO od 25 lat, ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie, jest też od 17 lat Auditorem Wiodącym. Pełen profesjonalizm i bardzo dobra cena szkoleń - gorąco polecam! Zmieńcie myślenie jak ja!

KAISO pomagała nam wdrożyć system bezpieczeństwa informacji ISO/IEC 27001. Wszystkim polecam tą firmę. Konsultant posiada techniczną wiedzę również w zakresie zabezpieczeń IT. Przed doradztwem nie wiedzieliśmy jak dużo luk mieliśmy pod kątem przepisów prawnych i fizycznych zabezpieczeń w zakresie przetwarzanych informacji. Wielkie dzięki Panie Kazimierzu :)

Zenon

Brałem udział w organizowanym przez KaISO szkoleniu "Auditor Wewnętrzny Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskowego i BHP" według ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz ISO 45001:2018 w Zakopanem. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Dużo cennych warsztatów i przykładów. Połączone z przyjemnym pobytem w Zakopanem :)

Super, super, super - firma konsultingowa. Skorzystałem ze szkolenia Auditor Wewnętrzny ISO 13485 a później zleciłem doradztwo i wdrożenie ISO 13485 w mojej firmie. Chciałbym aby wszyscy dostawcy tacy byli :)

Józek

Sam osobiście jestem Prezesem firmy i dla mnie ważne są wskaźniki ekonomiczne. Na pierwszym szkoleniu dla Pełnomocników do spraw zintegrowanych systemów zarządzania iso 9001, iso 14001 oraz ohsas 18001 organizowanym przez KaISO dowiedziałem się że normy również wymagają zarządzania i monitorowania procesów. Prowadzący szkolenie pokazał jak właściwie zarządzać procesami i co mierzyć dla wartości i właściwego zarządzania firmą pod kątem jakości, srodowiska i bhp. To zainicjowało, że wdrożliśmy zintegrowany system zarządzania. Teraz wielokrotnie korzystaliśmy ze szkoleń firmy KaISO w ramach poprawy i doskonalena tych systemów. Obecnie chcemy przejść na nową normę BHP tj ISO 45001:2018 i już zgłosiłem 3 osoby na szkolenie do firmy KaISO, które odbędzie się w lutym 2020. Zastosowane rozwiązania przekazywane podczas szkoleń przyczyniły się poprawy kondycji naszej firmy. Bardzo się cieszę że są w Polsce tacy fachowcy :)

ZOŚKA

Korzystamy ze szkoleń firmy KAISO od 6 lat. Bardzo dużo cennych warsztatów. Praktyczne wskazówki dotyczące zintegrowanych systemów zarządzania. To przekłada się również na skuteczność i efektywność naszego systemu ISO i nigdy nie mamy żadnych niezgodności podczas auditów certyfikujących i nadzoru w jednostce certyfikującej.

Zostaw merytoryczną opinię o Kazimierz Bujas Kaiso - Bęczarka

Kazimierz Bujas Kaiso