Opinie o Blue Solar Studio Z.G.Garcon sp.j. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Blue Solar Studio Z.G.Garcon sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Blue Solar Studio Z.G.Garcon sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Solar Studio Z.G.Garcon sp.j. w Zabrze

Czy mógłby ktoś powiedzieć jak teraz wygląda praca w Blue solar?

pracownica Kasia
@Mikołaj

Wymogi są takie, że trzeba być studentem lub się uczyć. (mieć status studenta/osoby uczącej się). A wynagrodzenie na start to aktualnie 22,8zł na godzinę. :)

Pracownik Nowy wpis

Na początku praca wydaje się fajna, jednak jest wiele absurdalnych rzeczy które trzeba napisać. Po pierwsze trzeba przychodzić do pracy wcześniej 15/20 minut i obsługiwać do godziny zamknięcia aby zrobić dokumenty i posprzątać potrzeba jakies 30/40 minut a szefowa nie płaci za ten czas czyli trzeba pracować tak na prawdę godzinę więcej za darmo co jest wgl nielegalne. Podstawą pracy jest umowa zlecenie a wymagania stawiane przez szefostwo są jak z umowy o pracę, pretensje o zastępstwa, urlopy itd. Od jakiegoś czasu atmosfera jest bardzo niekorzystna a za wszystkie niepowodzenia typu brak osoby na studiu obciążane są koleżanki ze studia, dziewczynom wmawia się ze są za wszystko odpowiedzialne i maja dopilnować wszystkiego gdzie to jest tylko umowa zlecenie w nie jakas menadżerska. nie polecam

Czy mógłby ktoś powiedzieć jak teraz wygląda praca w Blue solar?

Mikołaj
@Kasia

Hej, a czego konkretnie chciałabyś się dowiedzieć, bo ja szukam informacji dot. wynagrodzenia na start. Może ktoś się krótko wypowie na ten temat? :)

pracownica Kasia Nowy wpis
@Kasia

Moim zdaniem jest bardzo dobrze:) Ja się przykładam do pracy, staram się polecać i sprzedawać kosmetyki, bo wiem, że faktycznie dają one lepszy efekt i klienci są zadowoleni. Trzeba na pewno zwracać uwagę na czystość co też mnie nie dziwi.. Szefowa jest bardzo wyrozumiała i zawsze daje 3 szanse zanim z kimś się rozstanie. Jest dużo osób, które pracują już lata i są zadowolone! Bardzo polecam tą pracę. Zwłaszcza dla studentów, bo poza sezonem można się spokojnie podczas pracy uczyć. Szefowa na to pozwala wręcz do tego zachęca:))) Pozdrawiam!

pracownica Kasia Nowy wpis
@Mikołaj

Xyz

Pracowałam kilka lat temu zaczynajac od stawki uwaga 5 zl, pracowałam 7 h czyli dniówka wychodziła mnie 35zl z tego musiałam płacić bilety autobusowe, żeby dojechać oraz jedzenie i picie do pracy. Nie było kolorowo wiec międzyczasie szukałam innej pracy. Potem nasz sejm wprowadził minimalna stawke godzinowa która wynosiła około 11zl na rękę wiec jest to ponad 100% stawki która miałam dotychczas… mówię super ! Długo szczęście nasze nie trwało. Szefowa oczywiście wściekła się ze musi nam płacić więcej bo oczywiście nic nie robimy… skoro tak to zapraszam na jeden dzień na duże studio.. szefowa by pewnie zmieniła zdanie po kilku godzinach. Żeby szefowa mogła dalej żyć w luksusie postanowiła sobie ze musimy handlować kremami/perfumami i bardzo solidnie tego pilnowała kto ile sprzedaje. Codzienne smsy wieczorem ile było ludzie ile dana osoba sprzedał tych kremów i perfum. Ogromna presja jaka ciążyła na nas byla już nie dozniestenia, nie chciałam się zwalniać bo polubiłam ta prace i ludzi z którymi widziałam się na codzień. Pomijając śmieszny fakt ze szefowa zamówiła nam koszulki pracownicze za które musieliśmy same zapłaci, był to obowiązek bo inaczej wiadomo jak nie ty to inna.Oczywiście konsekwencje tego ze mało sprzedawałam kremów i śmiesznych perfum była taka ze szefowa wyrzuciła mnie za zbity ryj. Karma szybko wróciła i przez pandemie miała swoje studia zamknięte. Mimo to życzę dalszych sukcesów w branży, ja osobiście chodzę opalać się na Majorkę miła obsługa i bez parcia na kremy !!!! Pozdrawiam i dużo uśmiechu :)

@Xyz

Rozumiem twoje rozczarowanie, ale w pracy nie zawsze jest wszystko sprawiedliwie i szefowa pewnie chciała więcej zarobić dlatego dostałaś nowe obowiązki. Nie zrobiłaś targetów w sprzedaży i dlatego cie zwolniła. Tak jest w większości firm jak pracownik nie przynosi zysków. Niestety.

Gabriela
@Xyz

A tak z ciekawości, jak ktoś nie wyrabiał wyników to co, był zwalniany? Ja w sumie lubię prace pod presją ale zastanawiam się czy jeśli ktoś np na początku nie wyrabia to od razu wypowiedzenie umowy?

Wieloletnia pracownica Nowy wpis
@Xyz

Troszkę śmiać mi się chce jak to czytam. Sprzedaż kosmetyków to jeden z obowiązków pracownika (zaraz przy obsłudze klienta i dbaniu o czystość). W pracy się pracuje. Nigdy nie odczułam dużej presji jeżeli chodzi o konieczność osiągania odpowiednich wyników. Wystarczy zaangażowanie. Bywały lepsze i gorsze miesiące, ale szefowa jest wyrozumiała (jeżeli widzi starania drugiej strony). Istotne by pracować w zgranym zespole - od tego również sporo zależy. Sezony są różne - czasem wychodzi się potwornie zmęczonym, a niekiedy ma się czas na poczytanie książki czy przygotowanie na egzamin (co jest akceptowane). Od siebie polecam!

Odnosząc się do komentarzy poniżej. Zawsze można było liczyć na współpracowników tak samo jak na szefostwo. Wyniosłam stamtąd zarówno świetne przyjaźnie jak i dużo pozytywnych wspomnień.

Urszula
@Anna

Wyniosłaś? Bo masz etykietkę pracownik i myślałam, że wciąż tu jesteś. A na którym stanowisku byłaś i jak długo pracowałaś?

Firma Blue Solar Studio Z.G.Garcon sp.j. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko PRACOWNIK SOLARIUM. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Abc

Jako były pracownik, zachęcam do złożenia CV - praca idealna dla osób uczących się, szefowa nie ma problemu z naszą nauka podczas pracy co jest mało spotykane. Zawsze chętna do pomocy w każdej sytuacji. Pozdrawiam.

Pracuje tam juz prawie 3 lata, stawka 11zl na reke na godzine, lubie ta prace a Pani Manager jest cudowna, zawsze mozna na nia liczyc :)

Natalia
@Marta

Super, że podejmując się pracy w Blue Solar Studio można liczyć na Panią Manager jak wspomniałaś :) A jak oceniasz relacje z innymi współpracownikami? Również są w porządku i można na sobie polegać?

R.

Warunki pracy korzystne, a szefostwo wraz z menagerką są bardzo w porządku. Studia znajdują się w wielu miastach - głównie na Śląsku. Polecam zarówno pracę, jak i pracodawcę!

@R.

Fajnie, że tak pozytywnie wyrażasz się o firmie i jesteś zadowolony z zatrudnienia. Gdybyś mógł dodać więcej szczegółów dotyczących wysokości wynagrodzenia i możliwości uzyskania dodatkowych bonusów, będę Ci wdzięczny.

Brud tragedia !!!!! Wogole. Ie dbają o czystość!!!!

tajemniczaaaa

Po zmianie perselu brud syf kila i mogila. Jakies kartki ze na cycki zbierają żenada. Juz tam nie pojde

vgj

faktycznie dość dziwnie to wygląda @nora. Warto zeby jeszcze ktoś się wypowiedział, najlepiej ktoś z pracowników, kto zna sytuację w tej firmie od podszewki. Zależy mi, zeby to była opinia obiektywna, a nie przesycona złością, żalem czy jeszcze czym

klient

Kiedy szef ostatnio zmieniał lampy w solarium na Załezu. Zachowanie pracownic godne pożałowania. Przyjezdzasz się odstresować a nie wiesz czy nie wyjdziesz stamtąd z nozem w plecach. Z jakiej racji rodziny pracownic przesiadają tam i wyciagaja brudy z domu w miejscu pracy. Już więcej tam nie pojade się opalac!!!!

klientka

Do dnia dzisiejszego byłam częstą klientką w Państwa studio w Katowicach na Załężu. Po dzisiejszej wizycie tam muszę zmienić solarium na inne.... Pracownice tam są niemiłe, "dziesięć" razy pytają o to samo

anka

z tego co wiem stawka dalej 5 zł za godzinę, więc szału nie ma

eKwOa

Prace w firmie Blue Solar wspominam bardzo dobrze.Mimo ze moze kokosow sie nie zarabia to atmosfera w pracy i kontakt z głowną szefowa jest niedoopisania.W pracy nigdy ci sie nie nudzi masz caly czas kontak z ludzmi co mi osobiscie barzdo sie podobalo:) Pracowałam jak na razie tylko w dwoch miejscach a praca w Blue Solar byla moja pierwsza praca i najlepsza:) Mimo tego ze nasza wspolpraca zakonczyla sie tak jak miala sie nie zakonczyc to mimo wszystko polecam bardzo prace w tej firmie bo szefowa jest jedyna w swoim rodzaju.

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Solar Studio Z.G.Garcon sp.j. - Zabrze

• Jak się pracuje w Blue Solar Studio Z.G.Garcon sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Blue Solar Studio Z.G.Garcon sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blue Solar Studio Z.G.Garcon sp.j.?

Blue Solar Studio Z.G.Garcon sp.j.
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.

Blue Solar Studio Z.G.Garcon sp.j.