Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Michalski w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Michalski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Michalski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Michalski w Elbląg

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Co jaki czas w Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Michalski można ubiegać się o podwyżkę?

Jano

Zapadła decyzja OSD OIRP w Olsztynie z dn. 15.10.21 o zawieszeniu prawa do wykonywania zawodu do dn. 10.04.22 oraz prawa do sprawowania patronatu nad aplikantem na okres 2 lat (licząc od uprawomocnienia w dniu 10.01.22).

@Jano

Ten człowiek powinien być pozbawiony wykonywania zawodu dożywotnio.

Justyna
@Anna

Dlaczego? Skoro źle reprezentował Jano, to zostaje ukarany na ok. pół roku. Skąd opinia, że ma przestać być adwokatem na zawsze?

@Justyna

Ponieważ osób takich jak Jano jest dużo więcej. Pan potrafi wziąć pieniądze za swoją pracę i jej nie wykonać.

@Justyna

Mnie nie reprezentował. Mój wpis to nie opinia, tylko stwierdzenie faktu, że kolejny raz mec. został prawomocnie ukarany dyscyplinarnie.

magdaw.70@wp.pl
@Jano

Dzień dobry, gdzie mogę znaleźć tę decyzję i sprawdzić czy tak jest? Jestem zainteresowana tym, czy Pan Michalski ma prawo do reprezentowania mnie. Będę wdzięczna za odpowiedź

@magdaw.70@wp.pl

Wystarczy dowiedzieć się u źródła, czyli w Radzie - dane kontaktowe tutaj: https://oirp.olsztyn.pl/ To nie jest tajemnica.

@magdaw.70@wp.pl

Ps. My jako inna korporacja prawnicza otrzymaliśmy z Rady maila z tą informacją, na wypadek, gdyby ww.mecenas był naszym adwersarzem.

Dorota
@Anna

A udało się odzyskać pieniądze czy przepadły na zawsze?

magdaw.70@wp.pl Nowy wpis
@Jano

Bardzo dziękuję za informację i mam gorącą prośbę do Jano, czy mogę prosić o mailowy kontakt, będę wdzięczna

Maja Nowy wpis
@Jano

Ach.... mam nadzieję że pokrzywdzeni odzyskają swoje pieniądze.... Trzymam za wszystkich kciuki.

Jano Nowy wpis
@magdaw.70@wp.pl

Myślę, że kontakt tu sprawdza się. Jeśli jeszcze nie sprawdziła Pani w Izbie osobiście, to oto potwierdzenie ze strony www: (usunięte przez administratora) Wystarczy odszukać na liście - wskazana jest data zawieszenia "do".

Jan

Nie polecam tej osoby! Sąd Okręgowy w Płocku, zwrócił mój pozew w dniu 16-02-2017 r. Radcy Prawnemu - mojemu obrońcy z urzędu. Źle mnie reprezentował w sądzie - nie wykonywał zaleceń sądu. O tej sytuacji dowiedziałem się w dniu 20-02-2018 r. - zadzwoniłem do sądu, aby sprawdzić, co się dzieje ww. sprawie? Ten Pan działał na moją szkodę i z tego tytułu poniosłem określone straty? Dowodem w tej sprawie jest Orzeczenie z Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego OIRP w Olsztynie, z dnia 21-05-2019 r., sygn. akt: D-29/19, w którym orzeka: uznaje obwinionego winnym w tej sprawie. Pełną informację, proszę sprawdzić w tym Orzeczeniu!

piotry
@Jan

Witam nie ma takiego orzeczenia

Ada

Nie polecam pan niewywiazuje się że swoich obowiązków podejmuje się sprawy A wogle nie pomaga trzeba samemu sobie radzić jakąś porażką totalną

Czy po rozmowie w Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Michalski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Serwisant rowerowy
Melafir55

Bardzo polecam Kancelarię Radcy Prawnego Krzysztof Michalski - Elbląg. Prowadził kilka moich spraw oraz spraw znajomych. Wszystkie były prowadzone solidnie i rzetelnie. W przypadku mojego znajomego odzyskał dość pokaźny dług, który uważany był przez wszystkich innych radców za nie do odzyskania. Pomógł zredagować kilka kluczowych dla mnie umów, które uchroniły moją firmę przed dużymi stratami z uwagi na odpowiednie zapisy w tychże. Z całego serca polecam tą Kancelarię.

@Melafir55

W dniu 16-08-2020 r., napisałem kolejną i negatywną opinię o Kancelarii Krzysztofa M., która została usunięta? Proszę sprawdzić wpis na stronie głównej są 3 opinie! A przeczytać można tylko 2 opinie? Dlaczego dochodzi do takiej sytuacji? Pozostawiam to do opinii czytelników i ewentualnie przyszłych klientów tej kancelarii?! Moja opinia była odpowiedzią na ostatni pozytywny wpis - Melafir55, z dnia 11-08-2020 r. Żądam, aby to opinia była znów na tej stronie!!! Pozdrawiam! Jan

@Melafir55

W uzupełnieniu do mojej negatywnej opinii, z dnia 18-08-2020 r., o Kancelarii Krzysztofa M. Tą, którą napisałem w dniu 16-08-2020 r., była informacja, że napisałem SKARGĘ, z datą 18-07-2020 r., do Pani Dziekan, P. Rzecznik Dyscyplinarny - OIRP. Na brak działania radcy i jego złą prac w tym zawodzie. Moje dowody w tej sprawie: 1. Pismo procesowe w sprawie odszkodowania/zadośćuczynienia było z datą 26-02-2018 r. List polecony! 2. Pismo/wezwanie do usunięcia naruszenia prawa było z datą 21-03-2018 r. List polecony za potwierdzeniem odbioru! 3. SMS - przesłałem o godz. 09:24:10, w dniu 08-07-2020 r. Do dnia 18-08-2020 r., ta sprawa nie została załatwiona przez tego osobnika? A Melafir55, poleca tą kancelarię?! Czy jest świadoma, co pisze? W tej sprawie nie przedstawiła określonych dowodów? Czy jest to typowa i świadoma ustawka? ITP... Po której stronie ma Pani serce? O ile ten radca nie może załatwić tak prostej sprawy. Czy ma moralne prawo do prowadzenia takiego interesu i wykonywanego zawodu? To pozostawiam do oceny czytelników i klientów! Z poważaniem: Jan

@Melafir55

Więcej (Jan), informacji w sprawie negatywnej opinii , z dnia 18-08-2020 r., o Kancelarii Krzysztofa M. Czy dogadał się jako radca - mój obrońca z urzędu, z innym adwokatem, który był pozwanym z mojego WNIOSKU??? Czy został zwrócony mój pozew radcy? Czy radca wykonywał polecenia sądu? Czy o tym zdarzeniu informował moją osobę? Proszę, aby ten radca napisał pełną relację w tych sprawach! A to my klienci i czytelnicy ocenimy jego pracę i wykonywany zawód?! Pozdrawiam! Jan

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Michalski - Elbląg

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Michalski
  • Kosynierów Gdyńskich 4