Opinie o Geo-Tech Geodezja i Budownictwo Bartosz Ługowski w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Geo-Tech Geodezja i Budownictwo Bartosz Ługowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Geo-Tech Geodezja i Budownictwo Bartosz Ługowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geo-Tech Geodezja i Budownictwo Bartosz Ługowski w Kalisz

Zuzanna Nowy wpis

Na stronie internetowej widnieje informacja o rozpoczęciu działalności w 2012 roku. Żadnych informacji na temat zamknięcia firmy nie widzę. Niestety spółka nie posiada swojej strony i nie widać prowadzonych rekrutacji. Powiedzcie, czy Geo-Tech Geodezja i Budownictwo Bartosz Ługowski prowadzi działalność, i jak pracuje się w tym miejscu?

Rafał Nowy wpis
@Zuzanna

Dziadtrans zbankrutował. Auta bank zabrały a długi zostały

Kamil Nowy wpis

To prawda o firmie ze jest bankrutem?

Wojtek Nowy wpis
@Kamil

Firma została zamknięta . Mały zajmuje się czymś innym , Blondi też.

Wojtek

@szczepan czyli bankrut ? Czy firma działa?

Zibi

Nie zawsze wszystko jest idealne, może czasami zdarzają się takie sytuacje ale nie przesadzajcie w drugą stronę.

Szczepan
@Zibi

Dobrze ,że już nikt nie będzie brał udziału w tym cyrku więcej . Takie czasy terminy płatności go wykończyły .

Czy po rozmowie w Geo-Tech Geodezja i Budownictwo Bartosz Ługowski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Kalisz
DTH Selection
Kalisz
Pajace

Dziadtrans,kamien na start, wyplaty brak, spraw w sadzie od groma. Takie firmy powinni zamykac...

Czesław
@Pajace

Miałeś sytuację, że za pracę w firmie Geo-Tech Geodezja i Budownictwo Bartosz Ługowski nie otrzymałeś należnego wynagrodzenia? Jeżeli rzeczywiście tak było, to będziesz tak uprzejmy i podzielisz się z nami szczegółami tego, jak wyglądała cała sytuacja? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Karma wraca
@Pajace

Idź z tym do PIP-u odzyskasz kasę jak większość co tam robiła. Dwa miesiące Max i kasa n koncie będzie. Nie dyskutuj z nimi bo nie ma sensu karty też nie dawaj w ręce bo Ci potem nie będą chcieli oddać

Kortez
@Karma wraca

To prawda. Dyskusja z nimi i tracenie czasu nie ma sensu bo pieniędzy ci i tak nie dadzą. I ich tekst typu ,,my komuś nie zapłaciliśmy". Tak własnie wy nie płacicie. Ta firma to dno za rok moze 2 nie zostaną po niej nawet zgliszcza. Nie wstyd im kłamać w żywe oczy. I skłócają pracowników między sobą ,żebyście razem nie poszli do sądu.

Ritchi
@Kortez

Pewnie zastanawiacie się ,dlaczego nie pracują tam ukraińscy kierowcy? To bardzo proste bo gdyby nie dostali wypłaty dawno już nie było by żadnej ciężarówki i ten k u r w i dołek zniknąłby raz na zawsze

Czesław
@Ritchi

Wiesz może, ilu obecnie kierowców pracuje w firmie Geo-Tech Geodezja i Budownictwo Bartosz Ługowski? Może Ty będziesz w stanie napisać, czy często dochodzi do sytuacji, że pracodawca opóźnia się z wypłatą wynagrodzenia, czy może są to sporadyczne sytuacje? Proszę o udzielenie informacji, która będzie pomocna dla czytelników tego wątku.

Szczepan

No i doczekałeś się

Czarek

Firma zawiesiła swoją działalność od kwietnia 209roku

Diccy

Nigdy u dziada nie będzie dobrze , nikt już tam po prostu nie został. Auta oddane do banków i tyle . A karakan jeszcze długo będzie spłacał długi . A my byli pracowanicy... osoby oszukane dalej będziemy patrzeć na ten cyrk i się śmiać.

Niki

Skoro jest taki spokój na forum to z pewnością dobrze się pracuje.

Tobiasz

Trudno powiedzieć co z firmą :) Jeśli ,ktoś ma jakieś info niech napisze w komentarzu chętnie poczytamy :)

Karma wróci szybciej niż myśli

Mi się wydaje czy ten (usunięte przez administratora) w końcu zamknęli? Na placu trucków nie ma i to od dłuższego czasu. Chyba Państwo Ługowscy-kantowcy się przeliczyli z bezkarnością? :D

AAA

65 ocen na 1 mówi samo za siebie

Witold

Idealnych firm nie ma. Wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie będzie powodu do narzekań!!

Mieczysław
@Witold

Nawet szefostwo pisze sobie komentarze na własną obronę . To śmieszne!! Wszystko zostało już napisane jeden wielki dziadtrans!!

Debilizm ludzi nie zna granic
@Witold

Wmawiajcie sobie tak dalej. Tym bardziej majac 20 spraw w sadzie przegranych :D faktycznie idealna firma haha

Witek

Jesteście pewni, że dobrze o firmie nie da się napisać?

Adolf
@Witek

Idz do pracy i rób za darmo wtedy sie przekonasz

Iza

Może są to przejściowe kłopoty firmy a wy już takie larum robicie!!

@Iza

To śmieszne co piszesz jeśli nie wiesz ile osób już zostało oszukanych. Prawdopodobnie nie widziałaś/łeś komentarzy ,które widniały na panoramie firm

Byly pracownik 2
@Iza

Klopoty to maja wszyscy ludzie ktorzy tam pracowali. Szefostwo to łgarze i (usunięte przez administratora)

Arek

OMIJAJCIE TA FIRME Z DALEKA!! NIE WYPLACAJA PIENIEDZY!

Zdzisław Burzygóra

Nie ma pieniedzy na wyplaty ale pani Marta otwiera na siebie nową firmę ,,Cleaner'' . Opinie o geotechu z panoramy firm usuneli. Ciągle strasza wszystkich sądem . Nie polecam

Kamil
@Zdzisław Burzygóra

Jest szansa na jakis kontakt do Was, moze zrobimy razem grupowy pozew do sadu?

Zdzisław Burzygóra
@Kamil

Kamilu odezwij sie na szpatozornia@o2.pl

Wiesiek

Typowy dziadtrans , bardzo duze problemy z pieniedzmi. Maja duzo spraw w sadzie o niewyplacalnosc omijac ta firme

Byly pracownik
@Wiesiek

Popieram przed mowce.

Zostaw merytoryczną opinię o Geo-Tech Geodezja i Budownictwo Bartosz Ługowski - Kalisz

Geo-Tech Geodezja i Budownictwo Bartosz Ługowski
  • Prymasa Stefana Wyszyńskiego 36 lok. 41