Opinie o Transport i Roboty Ziemne Jakub Szczucki w Szwarcenowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Transport i Roboty Ziemne Jakub Szczucki. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Transport i Roboty Ziemne Jakub Szczucki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transport i Roboty Ziemne Jakub Szczucki w Szwarcenowo

Cyran Nowy wpis

Uważajcie na nich przeciągają z wypłatatą obcinają godziny i (usunięte przez administratora) przy zwolnieniu nie rozliczają się do końca jednym słowem dziad Trans.Nie polecam.Były pracownik

xxx Nowy wpis

Umowa o prace powinna być podpisana z dniem rozpoczęcia pracy ,obojętnie ile czasu przepracuje i za każda godz.zapłacone obojętnie czy nadaje się na tym stanowisku czy nie

Roma Nowy wpis
@xxx

To masz rację w 100%, a to firma nie stosuje takiej praktyki czy źle zrozumiałem. Niżej niby ktoś wspomniał, że dają normalnie na start umowę o pracę.

Cześć, o co chodzi z tym pozwem za niewypłacalność? Firma już uregulowała wszystkie pensje zaległe? Ja szukam roboty na już niestety.. jeśli teraz z wypłatami jest wszystko ok to bym się zatrudnił do pracy przy robotach ziemnych. Tak w ogóle to co z tymi umowami, od czego zależy czy ją dostaniesz czy nie?

Tak jak Mirosław napisał zgadzam się w 100% ja wgl pieniędzy nie zobaczyłem

Niezadowolony
@Andrzej

Widać, że firma niczym innym się nie zajmuje tylko kasowaniem nagatywnych komentarzy. Uważajcie na firme, pracujecie charytatywnie i nigdy pieniędzy nie dostaniecie za swoją pracę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Transport i Roboty Ziemne Jakub Szczucki spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Yyy

Nie czytaj wszystkiego co tutaj pisza, daja normalna umowę o prace, to za duza firma by sobie miala pozwolic na takie dzialania jak praca na czarno. Z placa jest roznie, zalezy na jakim stanowisku.

Mali
@Yyy

Ufff...to trochę mnie uspokoiłeś...a jakie stanowiska u nich są najlepiej opłacalne? Bo ja bym był chętny na prace u nich przy robotach ziemnych lub wykopach, myślisz, że w tych sektorach jestem w stanie wyciągnąć tak 4000-5000 netto?

Dorota

Dobrze, że piszesz, mąż myśli czy nie wysłać do nich aplikacji. A po tym długim okresie próbnym jaką umowę proponują, zlecenie czy UoP? W jaki sposób usprawiedliwiają brak umowy przez miesiąc? Przecież sporządzić umowę zlecenie to chyba nie taki kłopot.. Nie wypłacają całości czy części wypłaty?

Zostaw merytoryczną opinię o Transport i Roboty Ziemne Jakub Szczucki - Szwarcenowo

• Jak się pracuje w Transport i Roboty Ziemne Jakub Szczucki?

Zobacz opinie na temat firmy Transport i Roboty Ziemne Jakub Szczucki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transport i Roboty Ziemne Jakub Szczucki?

Transport i Roboty Ziemne Jakub Szczucki

Transport i Roboty Ziemne Jakub Szczucki