REGESS

Opinie o REGESS

krejw

Słaba firma budowlana, ładnie wyglada tylko w internecie.

Niki

Czy pracownicy dostaja cos na swieta od firmy

retgh

@poal mi osobiście bardziej ciekawa praca wydaje się na stanowisku agenta do pozyskiwania i obsługi klientów w Jeleniej Górze, nie wiem tylko jakie zarobki

poal

mi tylko nie podoba się stanowisko tynkarza, bo jest mało konkretow w ofercie. Jedynie wiem, z epotrzebują dobrego fachowca, ktory ma doswiadczenie w pracy.

Cieśla

Obiecują złote góry. A ni jak ma to się do zastanej rzeczywistości. Pani Marysia miła i uprzejma póki nie podpiszesz umowy, potem zero kontaktu.

dominik

Nadal wolne miejsca, bo chyba Regess poszerzył swoją rekrutację i potrzebują więcej ludzi. Murarza, Kierownika projektów elewacyjanych i ekipy tynkarskiej i to jest wszystko robota w Belgii. Natomiast do Polski do Jeleniej Góry poszukują operatora piaskarki. Jak chcecie sobie zerknąć oferty to widziałem na goworku ale i na gazetapraca.pl

martesz

Ja wiem, i praca jest. Jeśli tylko miałeś coś wspólnego kiedyś z operatorem piaskarki bądź murarzem i wiesz z czym się jedno je lub drugie, to możesz aplikować. Bo właśnie wolne jest stanowisko operatora piaskarki i stanowisko murarza. W przypadku operatora piaskarki wymagane prawo jazdy kategorii B.

zadowolony

Firma jest ok tylko co sie dzieje ze pracy teraz nie ma moze ktos cos wie ?

józek

ta firma to porażka

Panowie czy ktoś mógłby coś jeszcze napisać , czy jest tak dobrze !!, ze nikt już nie odwiedza tej strony .A poprzednikowi dzięki za odpowiedz Po ile godzin pracujecie i czy wszystkie są płacone.

Pracowałem u nich przez 7 miesięcy, zrezygnowalem z powodów osobistych. Ale pieniadze zawsze wypłacali na czas, tu naprawde nie było żadnych problemów. Zakwaterowanie organizują, mieszkanie było schludne, no tu zależy też z kim mieszkasz. Ale generalnie pilnuja porzadku, wiec jest ok. zreszta zawsze mozna wynająć coś na własną rękę.

Witam wszystkich ,Panowie mam pytanie dotyczące oczywiście Regess - Mam ofertę wyjazdu z tej firmy ,jak wygląda sprawa ze strony finansowej czy firma wypłaca na czas pieniążki i czy to co obiecują jet dotrzymane na miejscu , po ile godzin pracujecie tygodniowo i czy soboty są wol. Jak wygląda Sprawa z zakwaterowaniem warunki i tp .

Abn

Pracować i myśleć trzeba samodzielnie, praca ciekawa i nierutynowa, wymagania duże, a pieniążki zawsze płacone w terminie.

liber

regess poszukuje obecnie pracowników na stanowisko hydraulika - instalatora kolektorów wodnych. Praca na terenie Polski oraz Belgii przy montażu kolektorów wodnych. Jeśli chodzi o wymagania to sa: min 2 lata doświadczenia znajomość j. obcego angielskiego lub niemieckiego dyspozycyjność prawo jazdy kat. B

grzegorz

no własnie, tez jestem ciekawy tych korzyści finansowych, bo w ogłoszeniu tego nie podają, na rozmowei zwykle pytają o to jakie mamy oczekiwania finansowe, a żadko kiedy od razu podadza jakąś kwotę, która byłaby od razu odzwierciedleniem np. zarbków na godzinę, a potem powstają niedomówienia tylko jakieś

pan stanisław R

jestem murarzem od dwudziestu lat ale noga mi się podwinęła na ostatniej budowie i teraz jestem wolny. pilnie poszukuję pracy i słyszałem że warto naprawdę iść pracować do Regess. co obecnie jako firma moga mi państwo zaproponować finansową i jak skonstruowana byłaby umowa? proszę o zaoferowanie czegoś z szacunkiem do mojego doświadczenia i stażu pracy

gargamel

Witam a jakie stawki proponują? Jest oferta pracy jako cieśla szalunkowy ale nie podane jest wynagrodzenie

marij

Ciekawe rzeczywiacie, ze tak szybko sie udalo znalezc oferte. Zastanawiam sie tylko czy jest to spowodowane natlokiem roboty czy domniemaniem, ze nikt z nimi nie chce podejmowac wspolpracy... jak masz mozliwosci to skontaktuj czy spotkaj sie z nimi i zobacz na wlasne oczy jak wyglada to wszystko od srodka.

aro78
@marij

natlokiem roboty, jest kilka sporych zlecen, zaczyna brakowac ludzi, a w belgii nikt nie czeka na pracownika w nieskonczonosc

pracujacy

Zastanawia mnie skad te opinie w stylu "nie wyplacaja regularnie piniedzy, kaza podpisywac to i tamto..", pracuje w tej firmie juz dobrze ponad rok, nikt mnie nigdy nie zmuszał do podpisywania niczego, podpisuje jak przeczytam i pasuja mi warunki. Pieniadze dostaje zawsze i osobiscie nie spotkalem jeszcze w pracy kogos, komu by nie wyplacili. Spotkalem za to kilku chlejusow i brudasow, ktorym po libacji nie chce sie pracowac... cale szczescie dlugo nie pracuja.

HENNRYK21
@pracujacy

sluchajcie panowie wyslalem 2 dni temu cv do tej firmy na stanowisko ciesla i wczoraj juz zadz do mnie z propozycja pracy w belgii zdziwilo mnie to ze tak szybko odzwonili do czego daze mieszkam wlasnie w belgii pracuje na a1 a budowa tej firmy znajduje sie w okolicach bruskeli czy ktos moze pracuje na tej budowie i i podzieli sie opinia z gory dziekuje za jakiekolwiek informacje

jerzy

Regess poszukuje obecnie na jedno stanowisko - Hydraulik - Instalator kolektorów wodnych, nie wymagają zbyt wiele, język i 2 lata doświadczenia.

podwykonawca

(usunięte przez administratora) Pragnę jednak podzielić się informacjami o firmie, po to jest to forum? Jeśli się mylę to "zostaw opinię" jest bez sensu i powinno brzmieć "zostaw dobrą opinię lub żadnej". Przechodząc do Regess, uważam, że jest to przyzwoita firma, może gdyby wyeliminowała kila osób z nadzoru budowlanego w Belgii, które przynoszą jej opinii więcej złego niż dobrego, to można by ją uznać za uczciwego pracodawcę na czas wypłacającego wynagrodzenia swoim pracownikom i podwykonawcom. Myślę , ze jeśli ktoś umawia się konkretne warunki pracy nie może oczekiwać czegoś więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o REGESS - Mysłakowice

• Jak się pracuje w REGESS?

Zobacz opinie na temat firmy REGESS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REGESS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REGESS?

Kandydaci do pracy w REGESS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REGESS