REGESS

Opinie o REGESS

Lidia

Już trochę czasu minęło od ostatniej Waszej opinii o REGESS. Jest jakiś temat, który warto Waszym zdaniem na tym forum poruszyć? Co sądzicie o ofertach pracy znajdujących się na stronie internetowej tej firmy? Do pracy za granicą poszukiwany jest m.in. murarz, cieśla i elektryk. Ktoś z Was już aplikował?

Mentalista

Nie rozumiem wielu osób wypowiadających sie na tym forum. Narzekają na firmę a jak trzeba pracować niestety nie dają z siebie wszystkiego. Tacy pracownicy nie będą szanowani nigdy.

Tachionowy
@Mentalista

Szkoda, ze firma ktora oglasza sie jako znaczaca firma budowlana na rynku polskim wprowadza ludzi w duzy blad. Takie firmy nigdy nie beda szanowane.

Greg
@Tachionowy

W jaki sposób wprowadza ludzi w błąd?

Lidia

@arek, najczęściej nie mamy wpływu na to kto staje się naszym współpracownikiem. Widać, że reszta warunków Ci odpowiada. Mógłbyś coś więcej na ich temat powiedzieć? Czy nadal współpracujesz z REGESS? Wszystkie Twoje uwagi będą cenne z perspektywy osób interesujące się tą firmą, ponieważ chcieliby się w niej zatrudnić.

arek

jeżeli chodzi o firmę to śmiało mogę polecić .pracowałem u nich i wszystko było w pozadku,pieniądze na czas albo i szybciej nic powinni wypłacali,pracy duzo i dają wybór budowy ,jedno na co trzeba uważać to nasi kochani rodacy co potrafią krwi wypić ,ale to w każdej firmie za granica tak jest .

Cieśla

Obiecują złote góry. A ni jak ma to się do zastanej rzeczywistości. Pani Marysia miła i uprzejma póki nie podpiszesz umowy, potem zero kontaktu.

Lidia

@petrus możesz nam więcej powiedzieć co wpływa na Twój poziom zadowolenia z pracy w firmie REGESS?

Murarz

Dlaczego na tym forum znajdują się tak skrajnie różne opinie o firmie? REGESS z tego co słyszałem ma opinię spoko firmy, troche dziwią mnie te bardzo negatywne wpisy, Rozumiem, że nie wszyscy sa zadowoleni ale bez przesady.

petrus

A ja pracuję już ponad 2 lata i jestem zadowolony.

Marian

Szukając pracy słyszałem wiele dobrego o firmie jako dobrym pracodawcy. Takie opinie nie biorą się z sufitu tylko tak oceniają Regess ludzie, którzy mieli lub mają z firmą kontakt. Taka firma zawsze ma dużo konkurencji !!

Misio

Na święta nic nie ma hyba że figa z makiem

robert

zdecydowanie nie polecam .pracowałem u nich ...

Fonzi
@robert

Mało płacą nie na czas i hydraulicy to kapusie nie polecam zatrudniają starych alkoholików którzy zawiązali już zgrany kolektyw szukajcie pracy gdzie indziej a pracując tam parę lat można zapomnieć o podwyżce

Mero

REGESS to fajna firma, ważne że maja dużo robót za granicą. Wolę wyjechać i więcej zarobić. Znam ludzi, którym w głowie nie jest praca i pewnie maja problemy.

koleś

Miałem styczność z osobam, które pracowały w tej firmie. Żadna z nich nie poleciła tej firmy więc o czymś musi to świadczyć.

Gregor

Myślę, że nie ma znaczenia gdzie firma ma siedzibę a gdzie mają budowę , taka jest specyfika firm budowlanych. Generalnie można powiedzieć wiele dobrego o firmie. (usunięte przez administratora)

Jeremi

Myślę, że takie agencje to dobra alternatywa dla ludzi, którzy szukają dobrej pracy. Wyjazdy są dobrowolne więc nie rozumiem po co to narzekanie, i opluwanie firmy?

tachionowy
@Jeremi

Ale to nie jest żadna agencja, która rekrutuje ludzi. To jest rzekomo firma budowlana która prężnie działa w Polsce. (usunięte przez administratora)

Gregor

REGESS daje możliwości pracy za granica ponieważ tam są lepsze zarobki. Nikogo nie zmusza , ale to nie są wycieczki tylko ciężka praca i myślę, że to jest problem

babka z biura

"Dzielnie" możesz się podpisać nazwiskiem i konkretnie opisać, jak się zakończyła Twoja praca w firmie.

mezo
@babka z biura

Nie czuję takiej potrzeby dzielenia się moim życiem, ale widzę że prawda boli ;)

Murarz

Czy coś więcej w temacie oferty pracy dla murarza / ekipy murarzy. Dobre zarobki i ciągłość zleceń w Belgii! Czy to jest jednorazowa oferta czy już dłuższy czas ją mają? Jakie są warunki mieszkaniowe no i ogólnie jak się pracuje.Słyszałem że jako agencja są dobry.

@Murarz

To nie jest agencja, tylko firma budowlana. Maja zlecenia, bo maja sporo kontraktow do zrealizowania w tym roku, wiec mozna z nimi spokojnie wspolpracowac. Mieszkania to tez zaleza od ludzie, ktorzy w nich mieszkaja, ale tak ogolnie to sa wporzadku. Pracuje sie dobrze, jak jedziesz pracowac i zarobic jakas kase to nie bedziesz narzekac.

Lidia

Michał, dziękujemy za Twoją odpowiedź. :)

Michal

Pracuję w tej firmie juz 3 lata - wszysyyko jest po prostu ok

Wypłacają kasę z tym nie ma problem. Praca tez jest nie brakuje roboty

Zostaw merytoryczną opinię o REGESS - Mysłakowice

• Jak się pracuje w REGESS?

Zobacz opinie na temat firmy REGESS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REGESS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REGESS?

Kandydaci do pracy w REGESS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REGESS