Opinie o Max-Komp Kamil Sierżęga w Żołynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Max-Komp Kamil Sierżęga. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Max-Komp Kamil Sierżęga o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Max-Komp Kamil Sierżęga w Żołynia

Klient Nowy wpis

Czy ta firma wogule istnieje ?

Makowka Nowy wpis

Płoszaj to dobry cygan tak jak i jego najlepszy kolega dobrali się idealnie

Maja Nowy wpis
@Makowka

@Makowka, Twoja opinia niewiele wnosi. Czy uważasz, że kierownictwo powinno coś zmienić w sposobie zarządzania?

Ploszaj banislawa Nowy wpis

Jo się dorobiłem po firmach i w kasino ;-D Kumpel mój szef mentor mi pomaga i doradza Ja działam a on myśli i interes kwitnie

Makosiej speed

Polecam serdecznie moja firmę wszystkie prace wykonujemy staranie gwarancja do bramy lub do następnego dnia ???????????? wykonujemy posadzki przemysłowe najbardziej lubimy zaliczki najlepiej gotówką bez żadnego potwierdzenia mamy wykwalifikowanych pracowników w firmie prawie każdy ukończył gimnazjum, zapraszam serdecznie

Ploszaj
@Makosiej speed

U nos w Belgii posadzki robimy szybko i starannie ???? Kasa niesamowita. Wyobraźcie sobie ze dwa tygodnie prac i już kupiłem se BMW 3 ???? Jestem mega szczęśliwy bo już nie muszę tyle kraść ???? U mojego byłego pracodawcy kradłem co popadnie ale byłem biedny bo wszystko szło na kasyno ???? Teraz żyje jak lord ! Polecam posadzki Przemysłowe belgia !

Kamil
@Ploszaj

Jak jest BMW to polecam serwis u mojego(usunięte przez administratora)w Starachowicach ! Ma mega opinie a będzie miał jeszcze lepsze z czasem haha

Kamil S
@Makosiej speed

Ja tez jestem po gimnazjum i zobacz jak se żyje haha Wujek tez ma gwarancje do bramy i interes kwitnie ????

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Max-Komp Kamil Sierżęga? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Judasz judasz

Zamówili se dyplom od właściciela tego samochodu kamilaa Siierzegi wpłacili pieniądze i nie wiem co się dzieje.Czyzby to kolejny przekrętt ? (usunięte przez administratora)

Mariola

Przestrzegam przed hakierami! Wlamuja się do poczty oraz portali społecznościowych wraz ze swoim bratem (usunięte przez administratora)! Wszystkich pokrzywdzonych prosimy o kontakt na email (usunięte przez administratora)

Zbyszek S

Kim jest brat Arkadiusz ? Co ma wspólnego z nielegalnymi interesami Brata ? Czym pomagał mu podczas zamieszkiwania w Warszawie ? Na pytania postaramy się wkrótce odpowiedzieć . Firma max komp ? Jakie ma dochody i z czego żyje właściciel ? Co posiada ? Czy samochody były kupione za gotówkę ? A jeżeli tak to skąd ów chłopak miał 180 tys w 2015 r w gotowce ?

Mariola

Żałosne zachowanie i życie tego człowieka! Sam wystawia sobie dobre opinie w środowisku i udaje że nie jest tym kim jest naprawdę czyli przekretem internetowym. Proszę się więcej nie kompromirowac w internecie!

Kamil

Nie polecam omijać szerokim łukiem!

Firma

(usunięte przez administratora) nas przy remoncie domu i nie zapłacił !! W środowisku jest znany jako (usunięte przez administratora) internetowy . Oferuje sprzedaż dokumentów oraz prawa jazdy ! Szuka naiwnych osób które przelewają mu pieniądze ! Zamieszcza ogłoszenia na różnych portalach internetowych oraz posiada strony internetowe ! Znany jest również z manipulacji ludzi znajomych pod swój interes !

Bas Tek

Zostałem przez niego (usunięte przez administratora) !

Zostaw merytoryczną opinię o Max-Komp Kamil Sierżęga - Żołynia

Max-Komp Kamil Sierżęga