Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Bartłomiej Król w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Bartłomiej Król. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Radcy Prawnego Bartłomiej Król o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radcy Prawnego Bartłomiej Król w Kraków

Alicja Nowy wpis
@Anka

To z własnego doświadczenia? O jaką sprawę chodziło? I piszesz coś o obrażaniu, czym Cię niby obraził?

@Alicja

Tak to z własnego doświadczenia. Szczegółow nie chce podawac, bo Pan Bartlomiej jest nieobliczalny (stad tez zmienione imie). Natomiast udało mi sie dowiedziec, ze przeciwko niemu toczyly i tocza się sprawy przed sadem izby radców, a to juz o czyms swiadczy

Bożena

Jakiś czas temu polecaliście ale rok temu pojawił się komentarz że to najgorszy radca, problematyczny i z brakiem wiedzy. Czy w takim razie coś się popsuło przez 2 lata czy to była jednorazowa negatywna sytuacja? Może ktoś jeszcze korzystał niedawno z usług i może powiedzieć czy obecnie są one warte polecenia?

@Bożena

Niestety, to nie jest jednorazowa sytuacja. Takich spraw i niezadowolonych klientów (oraz wspóplracowników) jest sporo. Niewiarygodne, ze osoby jak Pan Bartłomiej zostają dopuszczone do takich zawodów. Ten Pan sam się pogrąża, w ciągu 5 min przeczy sam sobie 2 razy. Gubi sie w tym co mówi. Nie przekazuje klientowi pism z Sądu, orzez co pozbawia chociażby możliwości wzìęcia udziału w rozprawach. Do tego, potrafi obrażać klientów. Taka osoba powinna zostac odsunięta od pelnionego zawodu. Pieniądze wyrzucone w błoto, nie mowiąc o zmarnowanym czasie i nerwach.

Dariusz

To najgorszy radca prawny jakiego miałem, wyrzucone niemałe pieniądze w błoto, całkowita utrata zaufania, ma dobre podejście psychologiczne do klienta, natomiast można go zaskoczyć pytaniami prawnymi w których się gubi lub udziela wymijającej odpowiedzi do tego nie przekazuje korespondencji z sądu skazując swojego mocodawcę na brak możliwości odwołania się od postanowienia sądowego.

Anka
@Dariusz

Zgadzam sie w 100%. Ta sama sytuacja. Takich niezadowolonych klientów jest sporo. Równiez osób, ktore z nim pracowaly.

Mariusz

Polecam

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Bartłomiej Król? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Iwona

Sprawa załatwiona pozytywnie, wszystko było ok, mogę polecić.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Bartłomiej Król - Kraków

Kancelaria Radcy Prawnego Bartłomiej Król
  • Prądnicka 12 lok. 304