counter
5 4 74 5 1
Agata Nowy wpis

Tak się zastanawiam, dlaczego tak nagle tu zamilkliście - ta firma, mimo nieprzychylnego okresu, działa normalnie, więc można śmiało o niej dyskutować. Może znajdzie się tu ktoś, kto powie coś na temat aktualnego poziomu wynagrodzenia? Mnie szczególnie ciekawi to, czy jest tam pod tym względem lepiej czy cały czas podobnie.

Jan Szyboski Nowy wpis

Nóżka, zawinąć już czas stąd swoje dupska. Czyżak, czapka, no to buźka, życzę ci zdrówka! Główka mi działa więc stąd spierdalam już, nara! Nie chcę, aby zaraz z rana pisano o mnie "ofiara"! Albo brama od śledczaka za plecami mi rdzewiała. Żyć i uciekać, czy gnić, bo chciałeś czekać? Najlepiej było nie być tu, kiedy działo się to, Teraz myśl i decyduj, wybierając mniejsze zło!

Teresa Nowy wpis
@Jan Szyboski

Hej, ale proszę o kulturalne wypowiedzi na forum. Nie używajmy wulgaryzmów - to zdecydowanie niezgodne z regulaminem. Widzę, że nie masz zbyt pochlebnego zdania o pracy w F.H.U. Danuta Murdza Danusia. Co jest tego przyczyną? Może teraz pewne kwestie już uległy zmianie?

Ewa szerszeń Nowy wpis

Danuta m sobie bimbała gdy ja się uczyłem kodu na baton proteinowy czekoladowy, u tomasza ogara taka sytuacje są mocno kryminalizowane. On by po prostu nie mógł sobie na coś takiego pozwolić

The new version of you

Uwielbjm piekna murdze was the way eteyeyyey uriitirii I like to have some of the most interesting people I’ve

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

The new version of you

Danuta murdza ma zarost i kuryla

Artur

Witam jestem pracownikiem waszej firmy i mam kilka pytań do was. Dwoje osób jest palących,czy moglibyście zezwolić im na palenie ale specjalnie do tego miejsca i byłby to wliczony czas do przerwy? Jestem osobą nie pijąca,czy na bramie mógłby pracownik z policją stać z alkomatem i sprawdzać osoby bo zdarza się kilkoma osobom (andzi) być,,wczorajszym? Czy moglibyście zmienić obecną firmę kateringową gdyż nieraz nie przywozi ona nam posiłki na czas i zdarza im się coś dodać od siebie,,gratis,, kawałka noża czy nie oczkowane ziemniaki lub surowe mięsa.? Pozdrawiam serdecznie.

Danka
@Artur

Szanowny pracowniku, informujemy,że nie można postawić palarni dla kilku osób a nawet i gdyby było sporo to też byśmy nie postawili, dlatego, że nie potrzebujemy wycieczek pracowników (andzi), a pracownicy sortowni, nie mogą opuszczać swoich miejsc pracy gdyż było by to karygodnym łamaniem przepisów BHP, oraz HACCP za co trzeba by było wyje**ć pracowników, co do policjanta z alkomatem, jak pan sobie wyobraża wynajęcie funkcjonariusza który miałby sprawdzać trzeźwość? Pozatym nie można badać profilaktycznie pracowników alkomatem, a ochrona nie ma takiego prawa bo jej nie ma. Firmy kateringowej nie możemy zmienić, bo tylko ta firma jest w stanie w ogóle nas obsługiwać za 15 zł na miesiąc, my w zarządzie nie jemy tego gów*a więc nie mamy pojęcia jakiej to jest jakości, a pomyłki są w cenie, jak ktoś się otruję do dopiero zareagujemy, wiadomo robotnik nie świnia wszystko zje, tak więc proszę nie narzekać, dajemy wam możliwość zarobienia pieniędzy na waszą wegetację i płacimy rzetelnie 10-go macie w miarę ciepło, dostajecie ubrania, macie przerwę na posiłek, czego jeszcze oczekujecie? mało wam?

Sam

Mało kto obecnie ma kontakt z przedsiębiorcami takimi jak tomasz Ogar, Jan Ł, Danuta Murdza, indyk, ryby. Mało kto ich dostrzega. Mało kto myśli o tym, co musiały przejść, by znaleźć się na ludzkim talerzu. Są dla nas sprzedawcą, sprytnym i estetycznie poporcjowanym, bez śladu czy w białych rękawiczkach, dostępnym obok innych towarów na sklepowej półce. Odbija się to również w języku: produkty z żabki, które jemy, przestajemy traktować jak coś drogiego, oddzielamy je od gotowego produktu, w który je zapkowaliśmy, nie łączymy tego, co znajduje się na naszym talerzu ze sprzedawcą, który nam to opchnął. Nazwy, które nadajemy produktom nie wskazują na ich pochodzenie z żabki – Danuta Mur... staje się „właścicielką”, przypadkowy przechodzien czy oskar – „klientem”, andzia – „sprzedawczynią”.

Mmmmmkurdza

Zamówiłem i było warto, dzięki za pozytywne opinie:) Wybrałem murdze że mniej parują, czego nie testowałem jeszcze, ale konstrukcja wskazuje na przemyślane rozwiązania. Tomasz ogar i tu jest problem, jak to inny kolega napisał że pasuje większość, ale nie jest tak łatwo :) Faktycznie moje murdze k bez ramek nie mieszczą się. Okulary taktyczne są tak fajnie wykonane że muszę poszukać otyłość osoby które faktycznie się mieszczą. Czy Pornhub.pl może wprowadzić sprzedaż wkładek korek

Maria Furmanska

Danka jak ja mam zaksięgować 600 litrow cocolino ??? Ten cin cin tez mam w koszta wliczyc czy sie zgrywalas???? Powariował kurcze swiat. Pozdrow waneske i artura i wkadaj cin cin do lodowki bede u was w pszyszlym rygodniu

Wfhodze do danuty murdzy

Wchodze kulturalnie do zabki prosze trafycyjnie o hotdogersa. Czasami artur robi go bez mojej prosby. Wszystko zalezy od mojego spojzenia. Tym razem bylo inaczej. Zamiast kupic hotdogersa chcialem wykupic 5 tokajów i zimnego lecha poniewaz spodzieaałem sie gosci. Niestety artur zle odczytal moje intencje i sacawl juz przypiekac duza parowke i bułe. Ja mowie ze nie chde a on ze jak mi sie nie podoba to mam wypier***** i albo boiore parowe i tokaje albo nic nie biore i musze sobie isc na stacje albo do tego h*** ogara. A miałem odliczone. Tego dnia wzialem od niego tą parówkę sle coś we mnie pękło i juz wiecej tam nie wroce. Moze i sklep lepiej wyposażony niż u ogara ale nie dam sobie pluc w twarz.

Tokaj

Oni mieli 6 czy 7 dzieci jedno przezylo w ciągu jednego dnia. Masakra. Danuta mur... przeładowała mój układ odpornosciowy a sama ma udziały w firmie produkującej szczepionki na autyzm. Kogo obchodzi że danuta murdza sie nie ssczepi!!!!! Już bie ma prawdziwych piratów im więcej ogień tym więcej strażaków a jutro mam test. Mmmm murdza. Tak chce pani rozmawiac?

Wszystko jest zarazliwe

Nie dajcie na siebie kaszleć. Szczególnie jak macie zajęte ręce. W zeszy rok bylem w tajlandii nie wiecie co tajwanoi sa w stanie zrobic za to ze mogą zjesc normalny posilek. W kazdym razie za duzo nie moge pisac bo podobno policja tez to czyta, chodzi o to zebyscie nie dawali na siebie kaszlec nie warto. Do dzisiaj leczę zalatwiam sprawe nie dotykajac klamki. Nie warto. Znajdzcie sobie dziewczyne pozdrawiam waneske

ItsMaLajfDontJuFotget

No tak zarząd F.H.U Danuta Murdza „Danusia” - i wszystko jasne. Kółko wzajemnej adoracji z przerwami na różaniec i rozmowy o kompleksach, jakie mają jego członkowie. SKOMENTUJ!!!!

Dzień dobry

Dzien dobry nazywam sie kamil lapinski dzisiaj mam urodziny urodzilem sie 35 lat temu w tarnowie, to było długie zimowe popolodnie. Lece do błonicy tężec krztusiec trzeba się szczepicccff!!!! Nie kupujcir nic na ulicy jak idziecie miastem w krajach wschodnioazjatyckich

Ania maxiasz

Czuję się po nim zdecydowanie mocniejszy na treningach jak i podczas wykonywania codziennych czynności. Libido tez wyższe :)

Ja ciagle chodze

Artur banas miał rację. Stabilność pracy na etatach to bajka, którą karmili nas nasi rodzice (jestem urodzona w 2005 roku). Dla naszych rodziców wysłanie nas na do xawodowki , po której mogliśmy dostać prace w „zabce ” Murdzy było szczytem dobrodziejstwa dla swojego dziecka

Gghhhh

– Pracujesz w fajnym miejscu, eleganckim biurze, masz nowe rzeczy: komputery, tablety, służbowy samochód. Pracujesz w korpo, masz prestiż – mówi Abdzelika , 26 lat, który w medialnej korporacji spędziła kilka lat na stanowisku średniego szczebla. Podobnie wypowiada się 3 lata starszy Artur, który swoją karierę w korporacji zaczynał i jak sam mówi – tam zapewne ją zakończy. – Ja się tu czuję świetnie i nie wyobrażam sobie pracować gdzie indziej. Jakaś mała firma, w której każdego dnia trzeba się zastanawiać, czy szef będzie miał na wypłatę, to jakiś horror – stwierdza Artur

Dyktando w dresach

Danuta murdza, autorka książki "Śmierć grubej Ogara", ważyła 130 kilogramów. To, co wtedy usłyszała na swój temat, zostanie z nią na całe życie. – Najgorsze? Kiedy ktoś napisał, że tacy jak ja powinni iść do ogara. Albo lekarz, który powiedział, że nigdy nie będę mieć dzieci, tylko dlatego, że jestem otyła.

Dyktando w dresach

Ktoś wydrukował zdjęcia Andzeliki i wywiesił na płocie parafii. Obcy człowiek napluł jej w twarz, rzucając słowami: oglądałem cię, gruba świnio! Otyły Artur spał w innym pokoju, bo żona nie mogła znieść tego, że poci się i chrapie. Gruby człowiek jest gorszy, słyszy o tym codziennie.

Doktor Kulp...

Opowiem wam kawał na rozróźnienie atmosfery Co łączy ebole i wan... ban... ???? Ze opieka zdrowotna prakttcznie nie istnieje sbbahahhahahhahaah

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Danuta Murdza Danusia - Tarnów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad