Opinie o Pniemet Tomasz Pniewski w Iława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pniemet Tomasz Pniewski, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pniemet Tomasz Pniewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pniemet Tomasz Pniewski w Iława

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Jasiek Nowy wpis

Czyżby nikt z pracowników firmy nie wiedział o istnieniu forum pracowniczego i stąd taka cisza? Myślałem, że poczytam opinie bo interesuje mnie praca w firmie.

Ona Nowy wpis
Kandydat
@Jasiek

Miałam nieprzyjemność aplikowania do tej firmy i spotkania się z właścicielem. Otóż jest to (usunięte przez administratora), po wejściu, widział, że czeka kandydatka- ani dzień dobry, ani podania ręki, tylko sterroryzował sekretarke i zamknal się w swoim biurze, zostawiając kandydatkę na lodzie w sekretariacie. Następnie nakazanie napisania prośby, żeby mógł rozpatrzyć czy warto z kandydatką ozmawiać (przypominam, że kandydatka siedzi na przeciwko i ma pisać mu elaborat w którym podsumuje dlaczego właśnie powinien ją przyjąć-chore i nienormalne) po czym zamiast zapytać o doświadczenie i poprzednie obowiązki, to (usunięte przez administratora) zaczął, żebym weszła pod biurko i zaczęła robić mu dobrze, żeby dostać prace, bo do tego tylko mu jestem potrzebna. Psychol do tworek powinien trafić, a nie mieć firmę.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza o firmie Pniemet Tomasz Pniewski w mieście Iława. Masz szansę wypowiedzieć się o tym pracodawcy jako pierwszy na forum. Skorzystaj z tej unikatowej okazji, dodaj opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Pniemet Tomasz Pniewski - Iława

Firma Pniemet Tomasz Pniewski prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• OPERATOR MASZYN CNC, Iława - Luty 2022
  • TOKARZ- FREZER, Iława - Luty 2022
  • SZLIFIERZ, Iława - Listopad 2021

Czy pracujesz w firmie Pniemet Tomasz Pniewski lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Pniemet Tomasz Pniewski
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Produkcyjna 7
    14-200 Iława
  • NIP: 7441333102 REGON: 280390142

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Pniemet Tomasz Pniewski