Ice-Trade Production Sp. z o.o.

Adres: Piaskowa 19, 14-200 Iława

NIP: 7441737992 KRS: 0000284572

Ice-Trade Production Sp. z o.o.
1 1 9 5 1

Opinie o Ice-Trade Production Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

chłopekroztropek
 Opinia

Niestety miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie. Takiego wariata szefa jak tutaj to jeszcze nigdy nie miałem. Zdanie pracowników nie liczy się w ogóle. Ważne jest tylko to co powie i karze robić Willem Wszechwiedzący. Szefostwo wciąż wypomina brak komunikacji pomiędzy pracownikami ale największy brak komunikacji był między nimi, za co obarczali pracowników. Jedyne z czym się zgodzę to nazwa ich firmy na Słowacji - Ice-Trade Sro - bo dosłownie szefostwo sro na wszystkich i na wszystko

Tak7Nie
Cezary
 Opinia

Jeśli firma nie jest idealna to raczej każda taka jest. Sądzę, że przesadą jest opini @BMW, może to były pracownik? Może trzeba spojrzeć na swoją postawę?

Tak2Nie2
Alexandra vel. BMV
@Cezary 19.12.2018 19:41

Alexandro (Musisz być właścicielką skoro piszesz taką opinię ) Spójrz na waszą postawę - nikt z pracowników napisał tu dobrego komentarza o waszej firmie od lat! a jak napisze - to pod przymusem!

Tak5Nie

BMV
 Opinia

Jeśli jesteś silną osobowością i chciałbyś sprawdzić, czy można cię złamać - ta firma jest dla ciebie. Jeżeli masz słabą osobowość i chciałbyś popłakać sobie częściej niż rzadziej – ta firma jest dla ciebie. Jeżeli lubisz przytakiwać i zgadzać się na wszystko co każą, nie wyrażać własnego zdania i przyjmować każdą krytykę i zarabiać trochę większe pieniądze - ta firma jest dla ciebie. Jeżeli miałeś świetnych szefów w przeszłości, lub złych szefów i chciałbyś sprawdzić, czy można w życiu trafić gorzej – ta firma jest dla ciebie. Jeżeli trafisz na dno i chciałbyś sprawdzic, czy można cię pogrążyć bardziej – ta firma ci pomoże. Jeżeli nie wiesz jak to jest, czekać na zwolnienie jak na wybawienie – ta firma jest dla ciebie. Jeżeli chcesz się realizować, masz własne pomysły i jesteś kreatywny i chcesz , żeby ktoś w tobie to zablokował – ta firma jest dla ciebie. Jeżeli lubisz gdy ktoś ci mówi jakie auta lubić, jak mówić, jak sikać, jakich wyrazów używać – ta firma zdecydowanie jest dla ciebie! Jeżeli nigdy nie zrzucono na ciebie winny innych i chciałbyś poznać to uczucie – ta firma jest dla ciebie. Szefostwo na początku opowiada piękne historie o rodzinie, o zaufaniu, o rozwoju, bonusach itd itp. a w tym wypadku rodzina to jest patologiczna, z ojcem furiatem. Ciężka komunikacja z szefostwem. Niniejszym polecam pracę w tym miejscu tylko moim wrogom. Quiz - w tym roku było już 3 logistyków i jestem pewien, że będzie ich więcej stawiam na 4.

Tak10Nie

Lidia
 Opinia

@big18 w swojej wypowiedzi użyłeś mocnych i obraźliwych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Jeśli nie masz dobrych wspomnień związanych z tym pracodawcą, to opisz to w sposób kulturalny i merytoryczny.

TakNie

Opinia

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Ice-Trade Production Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

TakNie

Kierownik
@Administrator 08.05.2018 10:05

Stanowisko logistyka - sekretarza jest wysoce ryzykowne, praca wymaga wiedzy i zdolności komunikacyjnych, przy czym trzeba jeszcze co chwila zginać kark pod naporem szefa. Współczuje ludziom, którzy muszą zmagać się z codziennym przecieraniem szlaku, który i tak nieuchronnie prowadzi na próg przepaści. Proponuje quiz. Ilu logistyków przewinie się w tym roku przez ICE -Trade Production?

Tak7Nie

Loskamilos
 Opinia

Szkoda czasu. Firma mała z potencjałem. ale bez perspektyw. Wszystkowiedzący szef dokłada starań, aby wszystko było po jego myśli, co nie oznacza, że będzie perfekcyjnie. Jeśli jesteś typem człowieka, który nie ma zdania i bezgranicznie zgadzasz się na wszystko, to firma w której rozwiniesz skrzydła.

Tak31Nie

Miki
@Loskamilos 21.04.2016 21:43

Witam, możesz napisać coś więcej? Atmosfera w pracy? Zarobki?

Tak17Nie

Zostaw opinię o Ice-Trade Production Sp. z o.o. - Iława