Opinie o Ice-Trade Production Sp. z o.o. w Iława

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ice-Trade Production Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ice-Trade Production Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ice-Trade Production Sp. z o.o. w Iława

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

W Ice-Trade Production Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Operator. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Anonim Nowy wpis
Były pracownik

Oto moja opinia o tej firmie (kiedyś tam pracowałem). Załoga i organizacja pracy to największe minusy. Wśród pracowników zrobiły się dwa obozy. W jednym jest dwóch nieco starszych mechaników.Ci są w miarę spokojni i dało się z nimi po ludzku porozmawiać.W drugim obozie jest kilku krzykaczy,z którymi koleżeńska współpraca jest naprawdę ciężka. Zwłaszcza mowa tu o jednym konkretnym,który częściej wrzeszczy niż normalnie mówi nawet w zwykłych rozmowach (nie pozdrawiam cię,M.R.). Wrzaski na tej hali są ogólnie częste. Niektórzy są naprawdę w porządku (pozdrawiam spawaczy i tokarzy) ,ale kilku chamów skutecznie psuje atmosferę.Dwójka dorosłych facetów potrafi pokłócić się o to,w jaki sposób trzyma się miarę (a w sumie obaj mają rację). I nie są to koleżeńskie przepychanki słowne. Osobna kwestia to organizacja. Tak naprawdę większość pracy w ICE - TRADE to szukanie sobie zajęcia,którego zazwyczaj nie ma.Dlatego pracownicy muszą chować się po kątach ,ponieważ pomimo chęci nie ma poprostu czym się zająć (ile można zamiatać halę).Nie obwiniałbym tutaj brygadzisty (całkiem wporządku koleś),bo i tak stara się jak może ,żeby pracownicy nie musieli siedzieć z założynymi rękami. Co do szefa,bo o nim słychać najwięcej.Z jego strony o dziwo nie spotkało mnie nic złego. Myślę,że kiedyś był naprawdę ostry,a teraz ,,spuścił z tonu''. W sumie gorzej dogadywałem się z kierownikiem niż z prezesem.

Manager Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Anonim

Szanowny Panie Anonimie M.B Pozwolę się przedstawić jako Manager firmy ICE-Trade – moje dane nie trudno odnaleźć. Miło nam, że postanowiłeś podsumować swoją „pracę” w naszej firmie. Na szczęście jesteśmy cywilizowaną firmą i temat „obozów” jest nam obcy. Dlatego pozwolę ten wątek pominąć. Chętnie z kolei skomentuję temat pt. „ile można zamiatać halę” oraz „wieczny brak zajęcia”. Tutaj moglibyśmy poruszyć temat, dlaczego już nie współpracujemy?... Sprawą oczywistą jest etap nauki, przyuczenia, który trwa. Miesiąc, dwa, nawet trzy. Rezultatem tego etapu jest zauważany progres przyuczanego. Gdy go nie widać, wnioski każde może wysnuć samemu. Myślę, że w ten sposób zakończę swój komentarz, ponieważ pracy nam nie brakuje.. P.S gdy drążek od mopa jest krótki, nalezy sprawdzić czy nie brakuje drugiej części – szkoda pleców. Korzystając z okaji pozdrawiam cały zespół ICE-Trade wraz z Zarządem.

Anonim M.B Nowy wpis
Były pracownik
@Manager

Szanowny Managerze ( bez Pan,jesteśmy w tym samym wieku,byliśmy na ty). 1)Jak najbardziej jesteście cywilizowaną firmą. W innym wypadku moja praca trwałaby miesiąc, a nie trzy. 2)Temat obozów być może jest Wam obcy,ponieważ siedzicie w biurze,a nie na hali (ja byłem na hali). Może też dlatego mówi się o Was,że nie znacie się robocie ,którą wykonuje się w waszej firmie (tj. kolejności procesów,jak je wykonywać itd.). 3)Zgodziłbym się z uwagę odnośnie przyuczenia, ciężko jednak nauczyć się czegoś , gdy dwóch nauczycieli się między sobą kłóci. Kiedy zrobiłem cokolwiek,jedna osoba MÓWIŁA jest ok,a za chwilę przychodziła druga i KRZYCZAŁA,że jest źle. Co nie zmienia faktu,że w moim przypadku rezultaty były. Pod koniec kariery zademostrowałem je prezesowi i tobie. Mimo wszystko postanowiliście mnie zwolnić ,chociaż widziałem,że prezes się waha,gdy zobaczył,że jednak coś umiem. 4),,Ile można zamiatać halę'' nie miało oznaczać,że mi się nie chciało,tylko,że zamiatanie tej samej podłogi przez 8h jest chyba jednak bezcelowe. Jeśli ktoś będzie chciał do Was przyjść,powinien wiedzieć,że największym problemem (oprócz krzykaczy) jest rywalizacja o jakiekolwiek zajęcie. PS. Nie skomentuję twojego tekstu o mopie, bo chyba była to tylko próba żartu (kiepskiego kalibru i bez pokrycia w rzeczywistości) na mój temat,więc nie ma sensu.

Administrator

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Ice-Trade Production Sp. z o.o.?

xyz
Kandydat
 Pytanie
@Administrator

Drogi administratorze! Zamiast zachęcać do podzielenia się opinią zacznijcie od NIE usuwania tych, które już się pojawiły, a nie są wulgarne ani kłamliwe! Poniżej jest ślad po mojej opinii, z której najpierw na życzenie obrażonego właściciela Ice-Trade usunęliście słowo "buraki" resztę jednak zostawiając - bo nie było powodu by usuwać. Teraz dowiaduję się, że jak pod moją krytyczną opinią ktoś napisał że się z nią zgadza, to Wy, zapewne po interwencji sfrustrowanego właściciela, usunęliście wszystko!! Chyba nie taki jest sens istnienia tej strony, prawda administratorze?

Anna
@xyz

Hej, to może spróbujesz napisać swoją opinie jeszcze raz w bardziej kulturalny sposób? może ton wypowiedzi był jednak za ostry? Konstruktywna krytyka na pewno będzie tutaj przydatna, bo może niektórych ostrzec przed złożeniem tam CV. Ciekawość mnie zżera co tam było...

Administrator

W mieście Iława można podjąć prację jako Sprzątaczka. Średnie zarobki na tym stanowisku to 2200 PLN. Co sądzicie o pracy w firmie Ice-Trade Production Sp. z o.o.?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ice-Trade Production Sp. z o.o. na stanowisko OPERATOR FREZARKI KONWENCJONALNEJ/FREZER? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pielęgniarka - online
Iława
Recruit Europe Ltd.
(51 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Iława
Służba Cywilna
(132 opinii)
Wyślij CV
logo firmy WYDAWCA
Iława
HR Support
(131 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

brawo
Były pracownik

świetnie napisane!! i zgadzam się w 100%

Dorota

Wcześniej @Robert pytał o kwestię wykształcenia, ale widzę, że nikt nie odpowiedział mu na zadane pytanie - spróbuję więc z innej strony. Czy aby podjąć pracę w Ice-Trade Production należy mieć konkretne wykształcenie kierunkowe czy możliwe jest po prostu przyuczenie się w firmie?

Kamil

@ha h ale jaki dają powód zwolnienia?

Iza

Czy dotyczy to wszystkich pracowników, a może tylko wybranych? Czy w takim razie próbowaliście zespołowo porozmawiać o tym z szefem, negocjować z nim zmianę zachowania? Zastanawia mnie opinia osób, które wciąż pracują w Ice-Trade i nie zamierzają odejść. Czy są takie?

haha
Były pracownik
 Pytanie
@Iza

Proszę się tam zatrudnić i porozmawiać z szefem o zmianie jego charakteru :) on się uważa za dobrego człowieka, który pomaga innym, ma miękkie serce, którym się chwali i kocha zwierzęta... "cudowny człowiek" dlaczego wciąż nie ma pomnika w mieście?

Darek

@ha ha ale to czemu nie polecasz? Coś z szefem, kasą czy atmosferą???

ha ha
@Darek

czytaj poniżej, już napisałem. każdego prędzej czy później i tak zwalniają za byle co, albo sam się zwolnisz bo nie wytrzymasz traktowania.

Andrew
 Rekomendacja

Podziękowania dla Marka za kierowanie produkcją przez ostatnie 4 lata.

Dawid

@ha ha a tak jest ? Jeśli chodzi o szefa, panuje taka atmosfera ?

ha ha
@Dawid

tak, czasami jest gorzej - nie polecam!!!!

Kamil
@ha ha

Dlaczego nie polecasz pracy w Ice-Trade Production? Jakie zadania czekają tu na pracowników i ile można zarobić na początku pracy w tym miejscu? Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz.

ha ha
@Kamil

@Kamil bo pracowałem tam jakiś czas i zachowanie szefostwa pozostawia wiele do życzenia. Zarobić można spoko kasę, ale trzeba za to zapłacić nerwami i upokorzeniem... nigdy nie wiesz kiedy zostaniesz zwolniony - bo : szefowi się twój wzrok nie podobał, albo znak zodiaku, albo uśmiech albo wmówi sobie,że coś pomyślałeś, albo miałeś zamiar zrobić..... bardzo specyficzny osobnik i jego żona - najgorsi szefowie jakich miałem w życiu.

Jolita

A ja uważam, że dobry pracownik nie ma powodu do narzekania!!!

Ha ha
@Jolita

Czyli jak szef narzeka, ma napady wściekłości i poniża pracowników to znaczy jest złym szefem tak? Wg twojego rozumowania Alexandro?

zły pracownik
@Jolita

W tej firmie nie ma dobrych pracowników, jest tylko nieomylne szefostwo. Jak się szefostwo pomyli, to wina złego pracownika! Jak pracownik nie czyta w myślach szefostwa , to jest nie dobry, bo mógł się domyślić i zapytać. Nie trzeba czytać tych opinii - wystarczy wspomnieć w Iławie o "belgu" i się usłyszy na żywo co ludzie myślą o właścicielu.

Witek

Świetna firma i praca ale nie każdego, trzeba się dobrze starać, polecam!!

Olka
@Witek

kolejny raz gdy szefostwo się podszywa pod pseudo-zadowolonych pracowników ... każdy kto tam pracował i pracuje wie, że starania nie mają nic wspólnego z zadowoleniem szefostwa!!!!

Chłopekroztropek
@Witek

Buahahaha!!! Trzeba się starać!!! Tam choćby człowiek stanął na głowie to wszechwiedzące i wszechwymagające szefostwo będzie niezadowolone. Tym ludziom nie da się dogodzić. (usunięte przez administratora)

Cezary

Jeśli firma nie jest idealna to raczej każda taka jest. Sądzę, że przesadą jest opini @BMW, może to były pracownik? Może trzeba spojrzeć na swoją postawę?

Alexandra vel. BMV
@Cezary

Alexandro (Musisz być właścicielką skoro piszesz taką opinię ) Spójrz na waszą postawę - nikt z pracowników napisał tu dobrego komentarza o waszej firmie od lat! a jak napisze - to pod przymusem!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lidia

@big18 w swojej wypowiedzi użyłeś mocnych i obraźliwych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Jeśli nie masz dobrych wspomnień związanych z tym pracodawcą, to opisz to w sposób kulturalny i merytoryczny.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Ice-Trade Production Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kierownik
@Administrator

Stanowisko logistyka - sekretarza jest wysoce ryzykowne, praca wymaga wiedzy i zdolności komunikacyjnych, przy czym trzeba jeszcze co chwila zginać kark pod naporem szefa. Współczuje ludziom, którzy muszą zmagać się z codziennym przecieraniem szlaku, który i tak nieuchronnie prowadzi na próg przepaści. Proponuje quiz. Ilu logistyków przewinie się w tym roku przez ICE -Trade Production?

Loskamilos

Szkoda czasu. Firma mała z potencjałem. ale bez perspektyw. Wszystkowiedzący szef dokłada starań, aby wszystko było po jego myśli, co nie oznacza, że będzie perfekcyjnie. Jeśli jesteś typem człowieka, który nie ma zdania i bezgranicznie zgadzasz się na wszystko, to firma w której rozwiniesz skrzydła.

Miki
@Loskamilos

Witam, możesz napisać coś więcej? Atmosfera w pracy? Zarobki?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Ice-Trade Production Sp. z o.o. - Iława

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Ice-Trade Production Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Ice-Trade Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ice-Trade Production Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Piaskowa 19
  14-200 Iława
 • NIP: 7441737992 KRS: 0000284572
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Ice-Trade Production Sp. z o.o.