ICE-Trade Production Sp. z o.o.

Iława

Opinie o ICE-Trade Production Sp. z o.o.

Loskamilos

Szkoda czasu. Firma mała z potencjałem. ale bez perspektyw. Wszystkowiedzący szef dokłada starań, aby wszystko było po jego myśli, co nie oznacza, że będzie perfekcyjnie. Jeśli jesteś typem człowieka, który nie ma zdania i bezgranicznie zgadzasz się na wszystko, to firma w której rozwiniesz skrzydła.

Miki
@Loskamilos 21.04.2016 21:43

Witam, możesz napisać coś więcej? Atmosfera w pracy? Zarobki?

Zostaw opinię o ICE-Trade Production Sp. z o.o. - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ICE-Trade Production Sp. z o.o.