Ice-Trade Production Sp. z o.o.

Iława

Ice-Trade Production Sp. z o.o.

Opinie o Ice-Trade Production Sp. z o.o.

BMV

Jeśli jesteś silną osobowością i chciałbyś sprawdzić, czy można cię złamać - ta firma jest dla ciebie. Jeżeli masz słabą osobowość i chciałbyś popłakać sobie częściej niż rzadziej – ta firma jest dla ciebie. Jeżeli lubisz przytakiwać i zgadzać się na wszystko co każą, nie wyrażać własnego zdania i przyjmować każdą krytykę i zarabiać trochę większe pieniądze - ta firma jest dla ciebie. Jeżeli miałeś świetnych szefów w przeszłości, lub złych szefów i chciałbyś sprawdzić, czy można w życiu trafić gorzej – ta firma jest dla ciebie. Jeżeli trafisz na dno i chciałbyś sprawdzic, czy można cię pogrążyć bardziej – ta firma ci pomoże. Jeżeli nie wiesz jak to jest, czekać na zwolnienie jak na wybawienie – ta firma jest dla ciebie. Jeżeli chcesz się realizować, masz własne pomysły i jesteś kreatywny i chcesz , żeby ktoś w tobie to zablokował – ta firma jest dla ciebie. Jeżeli lubisz gdy ktoś ci mówi jakie auta lubić, jak mówić, jak sikać, jakich wyrazów używać – ta firma zdecydowanie jest dla ciebie! Jeżeli nigdy nie zrzucono na ciebie winny innych i chciałbyś poznać to uczucie – ta firma jest dla ciebie. Szefostwo na początku opowiada piękne historie o rodzinie, o zaufaniu, o rozwoju, bonusach itd itp. a w tym wypadku rodzina to jest patologiczna, z ojcem furiatem. Ciężka komunikacja z szefostwem. Niniejszym polecam pracę w tym miejscu tylko moim wrogom. Quiz - w tym roku było już 3 logistyków i jestem pewien, że będzie ich więcej stawiam na 4.

Lidia

@big18 w swojej wypowiedzi użyłeś mocnych i obraźliwych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Jeśli nie masz dobrych wspomnień związanych z tym pracodawcą, to opisz to w sposób kulturalny i merytoryczny.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Ice-Trade Production Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Kierownik
@Administrator 08.05.2018 10:05

Stanowisko logistyka - sekretarza jest wysoce ryzykowne, praca wymaga wiedzy i zdolności komunikacyjnych, przy czym trzeba jeszcze co chwila zginać kark pod naporem szefa. Współczuje ludziom, którzy muszą zmagać się z codziennym przecieraniem szlaku, który i tak nieuchronnie prowadzi na próg przepaści. Proponuje quiz. Ilu logistyków przewinie się w tym roku przez ICE -Trade Production?

Loskamilos

Szkoda czasu. Firma mała z potencjałem. ale bez perspektyw. Wszystkowiedzący szef dokłada starań, aby wszystko było po jego myśli, co nie oznacza, że będzie perfekcyjnie. Jeśli jesteś typem człowieka, który nie ma zdania i bezgranicznie zgadzasz się na wszystko, to firma w której rozwiniesz skrzydła.

Miki
@Loskamilos 21.04.2016 21:43

Witam, możesz napisać coś więcej? Atmosfera w pracy? Zarobki?

Zostaw opinię o Ice-Trade Production Sp. z o.o. - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ice-Trade Production Sp. z o.o.