Opinie o Zakład Masarski Tomuś Tomasz Reihs w Królikowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Masarski Tomuś Tomasz Reihs. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Masarski Tomuś Tomasz Reihs o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Masarski Tomuś Tomasz Reihs w Królikowo

Widziałem dawniejsze oferty na stronie urzędu dla masarzy, mam doświadczenie i może bym spróbował. Jaka wiec atmosfera występuje teraz w masarni? Liczę na stałą współpracę

Janusz

Hej! Wiecie może czy są jakieś przyjęcia w firmie Tomasza Reihsa? Poszukują pracowników na jakieś stanowiska, a jeśli tak, to podacie na jakie? A może zamierzają ogłosić w najbliższym czasie nabór? Dajcie proszę znać jeśli wiecie coś na ten temat.

Klienci Nowy wpis
@Janusz

Firma Tomuś z Olsztynka, sprzedaje z samochodu na rynku w Ostródzie we wtorki i piątki, nie nadające się do spożycia śmierdzące surowe mięso. Ostrzegam wszystkich chętnych. Inne wyroby również nie są świeże. Odradzam zakupy od tej firmy jeżeli nie chcą Państwo się zatruć. Świeżego mięsa tam nie dostaniecie. Nawet słonina jest sprzedawana śmierdząca. To się w głowie nie mieści żeby taka firma nie została zamknięta przez sanepid!

Grzegorz Nowy wpis
@Klienci

Taka sprzedaż z samochodu jest w ogóle legalna? Jak kupiłeś coś nieświeżego to przecież możesz reklamować Próbowałeś zwrócić towar?

Klient Nowy wpis
@Grzegorz

Mięsa raczej nie oddasz bo został przerwany ciąg chłodniczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Masarski Tomuś Tomasz Reihs - Królikowo

Zakład Masarski Tomuś Tomasz Reihs