Opinie o Zaniewicz Zbigniew Bizone w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zaniewicz Zbigniew Bizone. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zaniewicz Zbigniew Bizone o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaniewicz Zbigniew Bizone w Lublin

oszukany klient

Poniżej przykładowe kopie komentarzy (z niezbyt uprzejmymi odpowiedziami właściciela) zamieszczonych na Państwa stronie i nie tylko dot. w/w firmy. 1.Ocena dodana: 30 sierpnia 2018 Kiepski · Apartament mieścił się w wilgotnej, dusznej piwnicy z oknem wielkości zeszytu i pająkami podobnych rozmiarów. Pobyt: Sierpień 2018 Pomocna Niezbyt pomocna Odpowiedź obiektu: O tym jak wyglądał apartament i jakie są warunki w apartamencie - wiedzieliście Państwo, bo to co na zdjęciach i w opisie - to jest w rzeczywistości. Apartament jest o obniżonym standardzie, ale również obniżonej cenie. Rozumiem, że kierowaliście się Państwo najniższą ceną w Lublinie chcąc jednak uzyskać komfort hotelu najwyższej klasy plus osobne łóżeczko dla pieska. Bardzo nam przykro, że w takiej cenie nie mogliśmy sprostać Państwa wymaganiom. Proszę jednak pamiętać, że dokładamy wszelkich starań, aby goście w naszych apartamentach czuli się komfortowo. Dziękujemy za uwagi - posłużą nam do podniesienia standardu naszych pokoi. 2.Pokój w piwnicy, brudne podłogi, słabe oświetlenie, Pobyt: Czerwiec 2018 Pomocna Niezbyt pomocna Odpowiedź obiektu: Szanowny Panie. Na własną prośbę Wszedł Pan do pokoju dwie godziny przed otwarciem apartamentów. Był Pan informowany, że apartamenty będą sprzątane do godziny 14.00. Podłoga po umyciu musi wyschnąć. Pana obecność w pokoju spowodowała, że sam Pan zadeptał mokrą podłogę. W każdym apartamencie są przybory do zamiatania i sprzątania podłogi. Przy krótkich pobytach - goście sami sprzątają w apartamencie w trakcie swojego pobytu. 3.user avatar image Róża Polska Polska 5,8 Podróżujący samotnie Ocena dodana: 4 maja 2017 OK · zginęła mi bizuteria , pogryzły mnie jakieś owady , słaby kontakt z właścicielem , kiedy poinformowałam go tych problemach . żałuję , że stratę odkryłam dopiero w domu , generalnie- nie polecam , pomimo bardzo dogodnego położenia . 4.Pan Właściciel DreamZone Lublin Zbigniew Zaniewicz chyba w życiu na oczy nie widział apartamentu. Przestrzegam wszystkich chętnych aby nie rezerwowali tzw. "apartamentów" na ul. Obrońców Pokoju 11a. Pokoje są brudne, śmierdzące, pościel i ręczniki niewyprane. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) nie polecam. "Apartament" w piwnicy z robakami i pluskwami. Zresztą inne pokoje też zarobaczone. Odradzam wszystkim!!!!! Z dala od DreamZone Lublin!!!! 5.Uwaga Uwaga!!!! Przestrzegam przed DreamZone Lublin na ul. Obrońców Pokoju 11a. Właściciel oszukuje klientów!!!!! Apartamenty nie są apartamentami!!!! Zwykłe śmierdzące speluny. Cuchnące fuj obrzydlistwo!!!!!!Zresztą czego się spodziewać po lokalu w którym był wcześniej fitness!!!! Poza tym apartament zazwyczaj jest z widokiem np. na góry, morze, piękne okolice. W DreamZone "apartamenty z widokiem na ......." zaklejone okna jakąś taśmą, nic nie widać czujesz się jak we więzieniu. Oczywiście właściciel nigdy nieobecny , jest tylko Pani Agnieszka, która za nic nie odpowiada i jak to mówi "o niczym nie wie tylko tu pracuje". 6."Zbyszek Ziolkowski Zbyszek Ziolkowski1/5 4 miesiące temu w: Google- Apartament Underground. Skandal! Pomieszczenie znajduje się w piwnicy. Warunki, które tam zastaliśmy wykluczają udostępnianie pokoju za pieniądze. Kwaśny smród stęchlizny, maleńkie okienko i kwestia wyboru: dusić się czy ganiać wielkie pająki po jego otwarciu, absolutna ciemność po zgaszeniu światła wieczorem, wywołująca leki klaustrofobiczne, odzież wymagająca solidnego prania, przesiąknięta wonią wilgoci... To wszystko latem, nie potrafię sobie nawet wyobrazić pobytu tam w okresie deszczowym. Poznałem tylko jeden "apartament", ale człowiek biorący pieniądze za jego udostępnianie, w moich oczach nie wydaje się być godny zaufania. Swoją drogą dziwne, że Sanepid wyrazil zgodę na świadczenie tam usług hotelarskich..."

Zostaw merytoryczną opinię o Zaniewicz Zbigniew Bizone - Lublin

Zaniewicz Zbigniew Bizone