Opinie o Firma Sprzątająca Błysk Rzeszów Grzegorz Makarski w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Sprzątająca Błysk Rzeszów Grzegorz Makarski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Sprzątająca Błysk Rzeszów Grzegorz Makarski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Sprzątająca Błysk Rzeszów Grzegorz Makarski w Rzeszów

Ryszard Nowy wpis

Ktoś tu pisał że wpadały mu fuchy podczas pracy. To dają normalna umowę i dodatkowo można jeszcze zarobić po godzinach czy to praca dorywcza od czasu do czasu na zlecenie? Jaka jest teraz stawka godzinowa?

Pracownik Nowy wpis
@Ryszard

Zlecenie 20 zł/h

Witolda osiedle Nowy wpis

Witam. Jakość usług oceniam na naganna. Jeszcze nigdzie nie spotkałam się z takimi efektami jak w nowych blokach przy ul. Witolda. Firma zapewnia narzedzia do pracy w postaci mopy ktore pamiętają lata 80 innych narzędzi brak. Nie polecam!

Paulina Nowy wpis

Pracowałam w firmie Błysk przez 3 lata. Zarobki, jak na branżę przyzwoite, jak wpadła "fucha" to i 200zl za 8 godzin. Właściciel równy facet, wyrozumiały i elastyczny. Pieniążki terminowo. Ogólnie polecam.

pracownica

Witam. Bylam zatrudniona przez przez firmę blysk mialam stawke brutto 13.70 na reke otrzymalam 9zl , moja wyplata przyszla spozniona tydzien, na terenie pracy nie bylo toalety by pracownik mogl skorzystac jak czlowiek nie jak zwierze do pampersa lub bmiedzy blokami. Mialam do wysprzatania ogromna powierzchnie blokow z duzym metrazem, blok byl w trakcie generalnego remontu tynki gips kurz biale podlogi z kurzu w umowie mialam myc zamiatac raz w tygodniu i raz w tygodniu myc podlogi oraz wysprzatac teren dookola budynku myc parapety i drzwi oraz piwnice w 1 h mialam posprzatac caly blok-4pietra a nie bylo cieplej wody bym mogla umyc podloge , trzebabylo ugotowac wode a kabel od czajnika byl tak krotki ze grozlo mi porazenie pradem gdyz aby dostal do kontaktu musialam trzymac w rece . jak Pan Grzegorz twierdzi na wysprzatanie jednego bloku pownno mi zajać maksymalnie 20min firma nie przewidzaiala przerw ponadto z czasem dochodzila jeszcze sprawa z odsniezaniem sniegu za 9zl netto brak szacunku pisanie wiadomosci o zwolnieniu o 1;20 w nocy do pracownika jak do kolezanki Moje sugestie dla Firma Sprzątająca Błysk Rzeszów Grzegorz Makarski: nie szanowanie pracownika , kwota nie adekwatna do metrazu pomieszczen , brak toalety dla pracownika brak czasu na przerwe 2minutowa , opozniona wyplata , krzyczenie na pracownika iz nie zostala umyta podloga gdy byla umyta , pisanie wiadomosci o zwolnieniu z dnia na dzien pisanie sms o zwolnieniu i pisaniu smsa w nocy jako zarzadca firmy sprzatajacej Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: szanowac pracownika powiadamiac pracownika o ewentualnych niedociagnieciach w pracy kontaktowac sie telefonicznie o porach dziennych( nie o 1 w nocy) zapewnic pracownikowi miejsce socjalne i czas min. 5 min przerwy na 5 h pracy na wypicie i zjedzenie posilku ,mozliwosc z skorzystania z toalety (brak toalety) postawienie kosza na smieci w poblizu budynku , poniewaz brak kosza skutkuje smieciami na terenie osiedla parkingu Informacja dla pracownika o nowych arkuszach podpisowych( powieszenie 2 egzemplarzy w kazdym z blokow i nie poinformowanie pracownika o zmianach )

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Sprzątająca Błysk Rzeszów Grzegorz Makarski - Rzeszów

Firma Sprzątająca Błysk Rzeszów Grzegorz Makarski
  • Sympatyczna 18 lok. 49