Opinie o Pracownia Ślubna Szafir Agata Kwaśnik-Turbiarz w Tarnobrzeg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pracownia Ślubna Szafir Agata Kwaśnik-Turbiarz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pracownia Ślubna Szafir Agata Kwaśnik-Turbiarz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracownia Ślubna Szafir Agata Kwaśnik-Turbiarz w Tarnobrzeg

małgonia Nowy wpis

Polecam Panią Agatę i jej usługi

Nina Nowy wpis

Odbywałam w pracowni praktyki i polecam nie tylko pracownię jako miejsce do pracy ale i miejsce gdzie można uszyć suknię ślubną bo samo miejsce tworzy Pani Agata która robi to z pasji i nią zaraża

Mira Nowy wpis

@Okolice Tarnobrzega Ale to jest forum pracownicze ,więc nie rozumiem dlaczego tu zostawiasz te informacje?

Julka Nowy wpis
@Mira

Piszą jakieś opinie ludzie nie wiadomo skąd i co najlepsze pewnie to jacyś ludzie z konkurencji których inteligencją nie ogarnia że to nie to forum. Do takich komentarzy spokojnie do czytania można usiąść z popcornem

Okolice Tarnobrzega

Nie polecam. (usunięte przez administratora)Obiecała że suknia będzie najpóźniej miesiąc przed dostałam dzień przed ślubem. Suknia uszyta byle jak. Koronki odpadaly. Były nierówno wycięte. Nie uszyli mi.kola do sukni choć to bylo wliczone cenę. Dostalam 2 stare. Musiałam w Mielcu.szybko przerobić. Nie polecam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Pracownia Ślubna Szafir Agata Kwaśnik-Turbiarz? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy
już mężatka

Każdy pisze ze nie poleca a tak naprawdę to dopiero w tej pracowni uratowano moją suknię która kupiłam na olx. Dziewczyny w pracowni dopasowały mi ja tak że wyglądała jak szyta na mnie na miarę, wymieniły uszkodzoną warstwę tiulu i co najważniejsze zrobiły to w ekspresowym tempie. Jeśli ktoś szuka miejsca aby przerobić czy dopasować suknię to barrrdzo polecam

margo

zero profesjonalizmu,Pani Agata dużo mówi a mało robi nie zna się na niczym kłamie ,że sukienkę szyje krawcowa o okazuje się że ona się uczy i wszywa zamki w poprzek kupuje najtańsze i najgorsze materiały . Niedawno przezywałam ten horror z córką gdzie tydzień przed weselem sukienka nadawała się do wyrzucenia,nie radze korzystać z usług tego salonu i przezywać stresów jakie nam zafundowała ta Pani,na dodatek zero skruchy i słowa przepraszam.

Sylwia

Po pierwszej wiadomości na którą czekałam tydzień po tym jak odwiedziłam ( 01.04.2019. ) salon Szafir miałam mieszane uczucia ("Dzień dobry. Bardzo przepraszam za zwłokę ale dopiero dzis udało mi się upomnieć o wycenę krawcowej. Napisze tak. Krawcowa może podjąć się szycia ale obawia się ze może być Pani rozczarowana efektem finalnym. Chodzi o to ze modelka ze zdjęcia ma bardzo duży biust i duża różnice będzie robił wizualnie biust mniejszy choć o rozmiar. Ta sama kwestia jeśli chodzi o pośladki.") lecz postanowiłam że chce tam uszyć sukienkę w końcu szyją suknie ślubne więc doświadczenie musi być duże. Niestety pomimo moich nieudolnych prób umówienia się z krawcową salonu na wybranie materiału i omówienie szczegółów co do uszycia sukienki nie udało. Dziś otrzymałam wiadomość ("Dzień dobry. Przepraszam ze Pania zwodzę ale krawcowa ciagle mi tą sparwę odkłada w związku z tym że aktualnie jest w trakcie otwierania swojej działalności. Rozmawiałam z nia na ten temat ale poprostu boi się że nie podoła Pani oczekiwaniom bo jak napisałam na poczatku naszej konwersacji. Aby nie została Pani bez krawcowej proponujemy Pani udać się do atelier Gamon w Tarnobrzegu. Jest to firma gdzie jest ogrom szytych sukien zwłaszca tez na pokazy mody i w tym doświadczenie tez jest większę gdyż my głównie specjalizujemy się sukniami ślubnymi") Przez miesiąc pisałam i dzwoniłam, obiecywali oddzwonić. Takie traktowanie klienta i ignorowanie jest poniżej krytyki. Jestem zdruzgotana, czułam się jak intruz a nie klient. Miesiąc zwodzenia, jestem po prostu wściekła ponieważ już zostało mało czasu. Nikomu nie polecam tego salonu.

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Ślubna Szafir Agata Kwaśnik-Turbiarz - Tarnobrzeg

Pracownia Ślubna Szafir Agata Kwaśnik-Turbiarz
  • Dominikańska 8