Opinie o Specjalistyczny Gabinet Psychologiczno-Logopedyczny Mgr. Anna Kuprowska w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Specjalistyczny Gabinet Psychologiczno-Logopedyczny Mgr. Anna Kuprowska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Specjalistyczny Gabinet Psychologiczno-Logopedyczny Mgr. Anna Kuprowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność wspomagająca

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specjalistyczny Gabinet Psychologiczno-Logopedyczny Mgr. Anna Kuprowska w Lublin

Miro Nowy wpis

W ostatniej wypowiedzi podkreślono wiedzę i doświadczenie. Sam opis na stronie gabinetu jasno wskazuje na 18-letnią praktykę zawodową. Sam gabinet zaś funkcjonuje od 2017 r. Jednak zajrzałem tu, bo chętnie bym się dowiedział, czy byłaby szansa zatrudnienia dla żony, która jest rejestratorką medyczną? I czy mogłaby to praca w pełnym wymiarze czasu, czyli tzw. etat?

Ewa Nowy wpis

Konkretna pomoc. Widać wiedzę i doswiadczenie. Polecamy i dziekujemy

Renata Nowy wpis

Ile poleceń gabinetu w wątku, aż miło poczytać tak pozytywne treści. A co do pracy, pracownicy również polecają? Szukam pracy jako rejestratorka, czy firma zatrudnia na takie stanowiska? Jakie wymagania względem kandydatów? Języki obce są wymagane? Jakie pieniądze na tym stanowisku?

M. Nowy wpis

Pani psycholog szczegółowo wyjaśniła, na czym polega problem z zachowaniem dziecka i zaleciła sposób postępowania. Uzyskaliśmy szczegółowe informacje w bardzo przystępnej formie. Wizyty na 6. Warto.

Brałeś udział w rekrutacji do Specjalistyczny Gabinet Psychologiczno-Logopedyczny Mgr. Anna Kuprowska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Jan

Poleciła nam ten gabinet konkurencja. I to nie byle jaka, bo najlepsza w Lublinie. Nie zawiedliśmy się. To dobry adres :))) Polecam innym rodzicom.

Ewelina
@Jan

konkurencja? :) haha ciekawe. ale z tego co widzę to same super opinie, nie wiecie czy może szukają kogoś do pracy??

KR

Polecam. to trzeci psycholog do którego trafilismy i widze różnice. Sama konsultacja w bardzo przyjaznej atmosferze, syn chodzi teraz na terapię. nie mam zastrzeżeń.

Trafiliśmy z polecenia i polecamy kolejnym osobom. Jesteśmy po serii spotkań dla rodziców. Dzięki pani psycholog lepiej rozumiemy córkę i po prostu łatwiej się dogadać!

Polecam. Korzystaliśmy z tego gabinetu chyba z trzy razy. Merytorycznie. Profesjonalnie. I z sukcesem (trzeba współpracować oczywiście). Warto skorzystać z takiej pomocy, bo jakość codziennego życia i kontaktów z dzieckiem poprawia się kosmiczne :)))

Mama

Bardzo polecam tę poradnię, jako rodzic. Badanie dziecka zajęło sporo czasu, wykonano różne testy, które z nami szczegółowo omówiono. Córka została prawidłowo zdiagnozowana (głęboka dysleksja), a wszystkie sugestie pani psycholog A.Kuprowskiej okazały się trafne (kłopoty z przetwarzaniem słuchowym) i zostały potwierdzone w badaniach u lekarzy specjalistów (Centrum Słuchu w Kajetanach). Terapia trwała dosyć długo, ale była nieocenioną pomocą dla córki. Czuję, że dzieckiem zajęto się dogłębnie i rzeczowo. Mam porównanie z inną poradnią (państwową), gdzie dziecko mające trudności z czytaniem, po 45-minutowym badaniu, zdiagnozowano jako lenia i zalecono czytanie codziennie po godzinie, kiedy dziecko nie było w stanie czytać. To jest właśnie różnica w podejściu i różnica w jakości świadczonych usług. Uważam, że pani psycholog A.Kuprowska ma bardzo szeroką wiedzę specjalistyczną, bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, potrafi do nich dotrzeć, a jej terapia przynosi efekty. Oczywiście dowiedzieliśmy się przy okazji, jakie błędy popełniamy, co było gorzką pigułką, ale gdyby pani psycholog nie zwróciła nam na to uwagi, nie moglibyśmy naprawić tych błędów. Szczerze polecam.

Wdzięczna

Wspaniały zaangażowany specjalista. Merytoryczne indywidualne podejście do pacjenta i opiekunów. Szanuje tajemnicę zawodową, skrupulatnie przedstawia plan terapii dziecka. Przedstawiła trochę niewygodną prawdę o relacjach rodzinnych-ale przyszliśmy po pomoc i szczerość nie po lukrowane laurki. Terapia zakończyła się zgodnie z planem, nie było żadnego przeciągania. Dziękujemy i polecamy ludziom którzy oczekują prawdziwej pomocy w rozwiazaniu problemów.

b

Pani "psycholog", która wyśmiała problemy córki z odżywianiem (zgłosiliśmy, że niepokoją nas zaburzenia w tej kwestii, ale nie uznała za konieczne zagłębianie się w ten temat); po rozmowie z córką nie dostaliśmy żadnych konkretnych informacji oprócz tego, że nie widzi zaburzeń i zaprasza dziecko na terapię na 12 kolejnych wizyt za określoną kwotę (bez diagnozy, bez konkretów, bez informacji co na tej psychoterapii ma zamiar poddawać terapii). Po rozmowie z tą panią dziecku nasilił się problem z którym przyszliśmy (dziecko nie chce respektować żadnych zasad i granic przez nas wytyczonych, po godzinnej rozmowie z tą panią oznajmiła, że musimy jej dać więcej prywatności - czyżby rozmowa psychologa prowadzona była w taki sposób, aby było potem co robić z dzieckiem na kolejnych wizytach?). Stanowczo nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Specjalistyczny Gabinet Psychologiczno-Logopedyczny Mgr. Anna Kuprowska - Lublin

Specjalistyczny Gabinet Psychologiczno-Logopedyczny Mgr. Anna Kuprowska
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Gęsia 23
    20-719 Lublin