Opinie o In-Press Sebastian Kwass w Olempin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy In-Press Sebastian Kwass. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w In-Press Sebastian Kwass o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o In-Press Sebastian Kwass w Olempin

Pun

Czy to prawda że Pan Sebastian zatrudnia osoby niepełnosprawne które mają umowę daje im wypowiedzenie i zwalnia bez podania przyczyny biorąc wcześniej pieniądze z pferon?

Pyt

No ieśli ktoś zostanie zwolniony z powodu jakiegoś pomówienia ,to co może zrobić.osoba mająca umowę o pracę.ktoś kto nie zna się na prawie pracy i nie stać go na prawnika,co taka osoba może zrobić?

Sporo osób pisze o braku poszanowania osób niepełnosprawnych przez właściciela, a ja chciałbym więcej wiedzieć o możliwości pracy. Posty dotyczą osób niepełnosprawnych, więc wnioskuję, że takie są zatrudniane. Czy trzeba mieć określony stopień niepełnosprawności i tylko umiarkowany? dajcie znać czy osoby z orzeczeniem są brane od ręki, bo jestem chętny.

Krzychu Nowy wpis

Czy to prawda że firma in-press Sebastian Kwass dyskryminuje osoby niepełnosprawne.

Krzysztof Nowy wpis
@Krzychu

Jeśli nie masz życia prywatnego, nie chorujesz wcale i zgadzasz się z pocałowaniem w rękę na każdą zmianę w grafiku( telefony 2 godziny przed pracą typu przyjdź jednak na 15 a nie na 12) lub do pracy przychodzisz chory( ale jesteś) jest super i nieważne, że pozarażasz tych mniej odpornych. Możesz też przyjść na mega kacu, naćpanym albo zjaranym, że ledwo na oczy widzisz i jest ok.Do tego jak leziesz w (usunięte przez administratora) kierownikowi i jego przydaupasom i (usunięte przez administratora) kolegów z pracy bez mrugnięcia okiem, to przy dobrych wiatrach masz szansę na awans. Jeśli tego nie robisz mimo, że starasz się jak mało kto to łaskę Ci robią, że szkolenie nowe zrobią. Praca dla ludzi o końskim zdrowiu i silnej psychice. Ps: to, że masz orzeczenie nie znaczy wcale, że pracujesz lżej. Raczej oznacza to wykorzystywanie , obrażanie i wyzywanie od kalek. Oczywiście nie wszyscy menago są źli, są też fajni empatyczni ludzie z którymi aż chce się pracować przy czym presja czasu, zarobku itd w niejednym dobrym człowieku potrafi (usunięte przez administratora) tam człowieczeństwo. Pozdro dla kumatych.

Sprawiedliwy

Ciekawe czy pan Sebastian Kwass pamięta w święta o niepełnosprawnych pracownikach których zwolnił bez powodu z Mcdonaldsa? Ciekawe czy oni mają szczęśliwe święta?

Ewelina Nowy wpis
@Sprawiedliwy

No, ale jakiś oficjalny powód musiał przecież zostać podany. Czy ludzie nie próbowali jakoś się odwoływać od tej decyzji? W ogóle często tutaj jest tak, ze można być zwolnionym za byle co?

Też znalazłem ofertę na stronie powiatowego urzędu pracy dla młodszego menadżera. Było tam napisane, że jest to osoba odpowiedzialna za przygotowywanie kanapek więc faktycznie wychodziło by, że to oferta dla normalnego pracownika produkcji. Praca od której do której i na jakie zmiany? Okres próbny to ile? 3 miechy?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK RESTAURACJI w firmie In-Press Sebastian Kwass? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Na Linkedin jest oferta pracy dla młodszego managera. Czy warunki są jakoś znacząco lepsze od szeregowego pracownika restauracji? Ciekawie brzmi zapis "poziom w hierarchii - nie dotyczy". Można zrozumieć, że managerem jest się tylko na papierze, a praca nie różni się od pracy innych zatrudnionych osób. Czy ktoś wie, jak to faktycznie wygląda?

HIL

Czy to prawda że firma in press Sebastian Kwass specializuje się w wykorzystywaniu pracowników niepełnosprawnych i zwalnianiu ich po okresie próbnym.

anon

NIe polecam, pracownik to (usunięte przez administratora) olbrzymia ilośc obowiazków za smieszne pieniadze nie siegajace nawet najnizszej krajowej.

@anon

Jak to pracownik zarabia wynagrodzenie, które nie sięga nawet najniższe krajowej? Przecież to wbrew kodeksowi pracy. W umowie jest taka adnotacja, że zarabia się mniej? Czy może za coś obcinają? Jak to jest? Daj znać, bo myślę cały czas, czy tu aplikować, czy nie...

Ziom

Czy to prawda że firma in press Sebastian Kwass dyskryminuje osoby niepełnosprawne?

Kamil

Czy to prawda że pan Sebastian dyskryminuje osoby niepełnosprawne pod kątem przyjęcia ich do pracy do Mcdonaldsa?

Sprawiedliwy

Czy to prawda że pan Sebastian nie chce przyjmować do mcdonaldsa osób niepełnosprawnych?

Hanka

W czerwcu tego roku firma potrzebowała pracownika do przyrządzania kanapek, było ogłoszenie na gratce. Zarobki od 3490, czyli rozumiem, że mogą być i wyższe. Ile po wdrożeniu średnio można zarobić? Jak z atmosferą pracy przy takich kanapkach?

Gajdzin
@Hanka

3490 to dostała byś co najwyżej brutto.tam płacą maxymalnie minimalną pensję krajową .żadnych dodatków,a atmosfera taka że siekierę można powiesić.

Ewela
@Gajdzin

A chociaż za pracę na nocnej zmianie można otrzymać jakiś dodatek? Może bardziej opłaca się pracować na same nocki? Jest w ogóle taka opcja? Czy również dostaje się takie samo wynagrodzenie, jak za pracę w godzinach porannych/popołudniowych? Dajcie znać, bo myślę nad zatrudnieniem. Pracowałam już kiedyś w gastronomii w podobnym klimacie...

Pun

Grzesio
@Pun

Tak pan Sebastian Kwass zwalnia osoby niepełnosprawne bez podania przyczyny.Nawet sobie nie wyobraża jak taka osoba może się poczuć po takim zwolnieniu.

@Grzesio

A to tak można? Na jakich umowach takie osoby pracują i czy te umowy pozwalają na takie szybkie zwolnienie bez przyczyny? I czy osoby zwalniane dostają odprawy albo jest jakiś okres wypowiedzenia z zachowaniem prac pracownika?

Odp

Jeśli tak zwalniają to widać można,nie dają żadnych odpraw,okres wypowiedzenia 1 dzień.

@Odp

No ale na umowie o pracę chyba tak się nie da, to tam wszyscy na zleceniach robią czy źle rozumiem? Mówicie, że to wszystko bez podania przyczyny... Podejrzewacie czemu tak się wydarzyło?

Pyt

Zbyszko

Jeśli ktoś planuje pracę w Mcdonalds mop Markuszów południe Łany, którego franczyzobiorcą jest oczywiście in press Sebastian Kwass to uwarzaicie na menadżerkę Olę to największa donosicielka jaką widziałem w życiu ,donosi na każdego do kierowniczki , zresztą to jest jej koleżanka.Ola jest też koleżanką Sebastiana Kwassa.

W jakich lokalizacjach firma in-press Sebastian Kwass ma Mcdonaldsy ?

Władek
@Ania

Firma in-press Sebastian Kwass ma mcdonaldsy w Lublinie ul Puławska 40. Na mopie Markuszów południe Łany (usunięte przez administratora) W Krasnymstawie ulica Polewana 2.Chyba jeszcze w dwóch lokalizacjach ale nie znam adresu napisze puźniej.

Grzesio

Pan sebastian kwass jest świetnym biznesmenem .Tak dobrym że asz zapomniał o ludziach.traktuje ich jak woły pociągowe ,są dla niego tylko numerkiem w tabeli.

Elżbieta
@Grzesio

Jak to zapomniał, o co dokładnie chodzi? Płacą na czas chociaż czy są opóźnienia? Wszyscy pracownicy mają umowy?

grzesio
@Elżbieta

źle traktuje niepełnosprawnych ,zwalnia bez większego powodu, a pani to pewnie jakaś koleżanka pana kwassa?

Czy In-Press Sebastian Kwass organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Forest

Niestety to prawda że firma in-press zatrudnia osoby niepełnosprawne do mcdonaldsa a potem nagle zwalnia bez konkretnej przyczyny, traktują niepełnosprawnych trochę jak takie (usunięte przez administratora) zero empatii.

Roxi
@Forest

Piszesz z własnego doświadczenia? Ciekawa jestem autentycznie, jaka umowa pozwala na zwolnienie człowieka bez powodu. Jak zatrudniają ludzi ogółem? Szukam pracy i właśnie mam orzeczenie, ale zależy mi na stabilnej umowie o pracę.

Forest
@Roxi

Zwalniają ludzi z grupą przeważnie w czasie okresu próbnego że niby się nie sprawdzili,nie słyszałem żeby osobie z grupą przedłużyli umowę po trzech miesiącach .piszę o tym z obserwacji no i osoba z rodziny tam pracowała po zwolnieniu miała załamanie nerwowe( tak ją pięknie potraktowali )pomimo że dawała z siebie wszystko,jestem osobą empatyczną i krew mnie zalewa jak widzę jak traktują takich ludzi.poza tym w takim macdonaldsie osoby z grupą są źle traktowane przez większość zdrowych pracowników ,menadżer wysyła takich ludzi do najgorszej roboty.Osoba z grupą niepełnosprawności w in press nie ma szans na żaden rozwój, i krótko tam popracuje.

Jakie narzędzia pracy zapewnia In-Press Sebastian Kwass? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

ziom

ogólnie nie najgorzej, ale wymaga od ludzi którzy zarabiają poniżej chyba nawet najniższej krajowej nie wiadomo czego, w warunkach (przynajmniej w restauracji gdzie pracowałem) conajmniej żałosnych(ciągłe braki w podstawowych środkach czystości bo trzeba oszczędzać,praca na niedziałającym lub uszkodzonym sprzęcie bo serwis drogi itp.). Pomijając fakt że od czasu przejecia restauracji zakres obowiazków na niektórych stanowiskach się zwiekszył dwukrotnie, to mowy o podwyżkach lub przynajmniej dodatkowych osobach na zmianie zbytnio nie było. Jest zwolennikiem zatrudniania osób niepełnosprawnych, co jest jak najbardziej na plus, ale takie osoby są tam traktowne jak zwykły pracownik i ma takie same obowiązki co raczej nie miało prawa działać gdzie niekiedy osoby takie nie potrafiły policzyć poprawnie do 10(realna sytuacja przy liczeniu maksymalnej ilisci ludzi w restauracji), i praca z takimi ludźmi dla innych pracowników jest mocno uciążliwa. Ogólnie człowiek nastawiony tylko na zysk i jego ciągłe zwiększanie.

Zostaw merytoryczną opinię o In-Press Sebastian Kwass - Olempin

• Jak się pracuje w In-Press Sebastian Kwass?

Zobacz opinie na temat firmy In-Press Sebastian Kwass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w In-Press Sebastian Kwass?

In-Press Sebastian Kwass
  • 14B