Opinie o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Netkom Marek Hamala w Lubzina

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Netkom Marek Hamala. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Netkom Marek Hamala o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Netkom Marek Hamala w Lubzina

Magdalena

Czy pan Marek pracuje sam? :) Ma swoich pracowników? Syn szuka pracy, a kiedys zajmował się montażem internetu.. ktoś coś wie?

Lubzina
@Magdalena

Proszę syna wkręcić do pracy może ogarnie wreszcie światłowód w Lubzinie który od paru lat nie jest skończony. WSTYD I HANBA.... Żeby taka wioska nie miała przy głównej drodze możliwości podpiecia dobrego internetu

@Lubzina

Poważnie ich jeszcze nie ma? A to tutaj żadna konkurencja w razie czego nie działa? Bo to aż dziwne w takiej sytuacji się wdaje

@Grażyna

Nie ma. Problem jest taki ze gracze typu Telnet czy Mtnet wspolpracuja i znaja sie z tym ulepem Netkom i po prostu na chwile obecna nie chca sobie robic konkurencji. Musi wejsc wiekszy gracz ktory nie bedzie mial sentymentow i polozy swoja siec.

Tadeusz
@Tymoteusz

Zadzwon do TELNETu bo oni coś tam budują i mają budować. Podaj im dokladny adres to moze dobuduja. Mi w Brzezówce dobudowali 300metrów i mam.

@Tadeusz

Na Brzezowce Telnet ma kawalek swojej sieci, wiec tak jak piszesz dali rade. Ale zeby wejsc w Lubzine trzeba przejsc przez cala Brzezowke wiec na chwile obecna temat stoi. Rozmawialem juz z nimi na ten temat. Wiadomo moze kiedys sie to zmieni.

@Tymoteusz

Czyli patrząc na to co opisujecie i na ich reakcję, że z marszu 300 m dobudowują to Netkom całkowicie już szans nie będzie mieć, żeby się wybić? Oni mają jakieś problemy finansowe i stąd brak inwestycji?

@Grażyna

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze. Ja nie wiem czy Netkom to oni, raczej jeden on, tam chyba nie ma pracownikow, jest tylko wlasciciel i tyle...

@Tymoteusz

Poważnie? I ten Pan tak wszystko i wszystkich obsługuje? No to raczej faktycznie trudno, żeby się próbował rozbudować, no chyba że wziąłby podwykonawców

@Grażyna

Obsluga to chyba za duze okreslenie, telefonow sie nie odbiera od klientow, jak sie uda dodzwonic i poinformowac ze nie dziala to i tak winna jest po stronie klienta u dostawcy wszystko OK zawsze.

Tadeusz
@Tymoteusz

Tymoteusz. Wlasnie mi fejsbuk wyswietlil informacje . Zobacz sobie strone telnetu. Netkom laczy sie do telnetu. Moze Twoje problemy sie za chwile rozwiaza. Polecam Ci kontakt z nimi To raczej dobuduja. Podaj im dane albo jak trzeba zaoferuj ze zbierzesz zgody jak brakuje i zrobią Ci. Pozdrawiam Tadek

@Tadeusz

Dziekuje za info. Bede sie kontaktowal wobec tego z Telnetem. Moze w koncu bedzie godna i solidna oferta w Lubzinie.

Lubzina
@Tymoteusz

i jak udalo Ci sie cos dowiedziec w sprawie tego internetu? bo mnie juz szlak trafia jak sie dowiaduje ze wioski takie jak Skrzyszów,Wielopole w czerych polach maja linie a tutaj przy głownej drodze ciezko cos ogarnac od 5 lat....

Józef Lubzina przy E4
@Lubzina

Ja się dowiedziałem bezpośrednio z telnetu że będą robić nową linię po całej drodze głównej. Mnie interesuje okolica od szkoły ok 150m i ma być najpóźniej do wakacji jak zgody szybko zbiorą od ludzi. Po słupach prądowych. Nie mogę się doczekać. Jak dotrzymają słowa to zrobią to co prosiłem Marka od kilku lat w ciągu kilku miesięcy. Ale znając życie ktoś po drodze zablokuje kabel ...........

Swiatłowód
@Józef Lubzina przy E4

oby tylko tak bylo. Wczesniej ciezko bylo ogarnac łacze dla wszystkich. Miejmy nadzieje ze teraz juz bedzie tylko lepiej. Przynajmniej jakies pozytywne informacje

@Lubzina

Tak, mieli juz ruszac z modernizacja. Czas operacyjny 3-6mcy w zaleznosci od rejonu wiadomo. Zakladam ze tam gdzie Netkom ma zgody na slupy to poleci od strzala bo juz maja gotowe wejscie. Zapewne poslig moze byc w rejonach gdzie trzeba dolozyc druta po slupach. Ale to juz nie poziom jakosci Netkom wiec bedzie szlo sprawnie i w koncu bedzie i u nas dobry fiber.

nowy mieszkaniec
@Tymoteusz

i jak tam dzieje sie juz cos w sprawie nowego łącza?

Tymoteusz Nowy wpis
@nowy mieszkaniec

A nie wiem, nie pytalem narazie jak ida prace, w kwietniu bede robil rozeznanie. Trzeba im dac troche czasu na modernizacje

Lubzina Nowy wpis
@Tymoteusz

wie ktos cos na temat tego neta? sa juz jakies prace na Lubzinie?

KAMIL Brzezowka Nowy wpis
@Lubzina

Szukajac opini i info znalazlem ta strone. Ja Ci powiem ze powiesili kable za torami Brzezowka i czekam na uruchomienie . Z tego co mówił przestawiciel od zgód powiesili lub są w trakcie za torami Lubzina i Paszczyna i Brzezowka i Lubzina przy DK94 aby objąć zasięgiem jakieś 100 nie podłączonych domów. Wiem od brata że ostatnio mieli 2 godziny przerwy z netem bo wymieniali kable i byli u nich zmienić urządzenia z chińskich na jakieś lepsze. On już może mieć 800mega. W sobotę widzialem niedsleko od torów coś robili. Także chyba jednak to złączenie firm wyjdzie mieszkańcom naszej wioski na dobre bo ja i sasiedzi wymienimy radiówkę na kabel.

Justyna Nowy wpis

Wiecie może, ile w firmie zarabia monter internetu? Widziałam starsze ogłoszenie i tam stawka była bardzo niska, ale to się pewnie zmieniło. Była też informacja o konieczności posiadania prawa jazdy, czy firma zapewnia auto służbowe?

Ewelina

Wspominaliście o słabej jakości obsłudze klienta... możecie powiedzieć czy tego typu kłopoty pojawiają się, gdy klient już opłaci wszystko, czy też jeszcze przed dostaniem pieniędzy lub gdy ma już jakąś zaliczkę?

Klient

Dla osób które pytają i czekają na pełną dostępność w Lubzinie, nie ma co czekać, nic nie tracicie. W tej firmie perfekcyjnie działa tylko wystawianie faktur z 5 dniowym terminem płatności. Jeśli nastąpi jakaś awaria a awarie zdarzają się nawet najlepszym to odbijacie się od ściany. obsługa klienta to dramat, podejście do klienta jest żenujące, klient z problemem jest ignorowany. A gdy już uda się nawiązać kontakt z dostawcą to oczywiście problem musi być u klienta, nie u dostawcy. Nie polecam, nie ma na co czekać, z taką jakością świadczonych usług i podejściem do klienta omijać szerokim łukiem.Pozdrawiam niezadowolony klient czekający wreszcie na koniec 24mczenej umowy.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Netkom Marek Hamala się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
światłowód

Panie najwyzszy czas ruszyc z ta siecia na Lubzinie bo tragicznie to wyglada wzgledem okolicznych wsi. Jak Pan nie daje rady to prosze to zglosic gdzies gdzie opanuja sytuacje i zrobia dobry swiatlowod w Lubzinie. Domy od sklepu Pana Bielatowicza w strone szkoly i dalej nie moga liczyc na siec.

nowy mieszkaniec

witam kiedy Pan konczy swiatlowod w Lubzinie? Od dwoch lat nic sie nie dzieje w tej kwesti

Na stronie internetowej widzimy zapisy na Internet w miejscowości pustkow tuszyma a w Lubzinie jest problem podłączyć...

Domy kolo drogi E94

skoro Pan wszedl ze swiatlowodem na Lubzine to pasuje go skonczyc ;) Szkoda ze nie wszyscy moga z niego korzystac.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Netkom Marek Hamala - Lubzina

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Netkom Marek Hamala
  • 231