Opinie o Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich w Plewiska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich w Plewiska

Dobrze działającą firma,jestem jej pracownikiem.

Przemysław Grzempowski

Firma jest spoko pieniążki na czas a że trzeba czasami popracować wszędzie trzeba pracować za darmo nikt pieniędzy nie daję szefowa jest bardzo w porządku i wyrozumiała polecam tom firmę pozdrawiam

Kierunek Berlin

Jeżdżę tutaj na stałej trasie ,Ci co gadają na tą firmę to są jacyś chyba gupi.

Oleg

Da się tam normalnie pracować.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Poznańska konkurencja

Suoer TEAM mijam was chyba codziennie na drodze,nie wiem kto wam pisze te złe opinie,ale wiem że są mało wiarygodne.

Kierowca

Omijać tom firmę z daleka samemu trzeba robić zaladunki i rozladunki nawet ci za to niepodziekujom w trasę to najlepiej w święta wyjeżdżać majom kierowców gdzieś i mało placom jak za jeżdżenie na tamdemach

Wiktor Marczak
@Kierowca

Ty to jesteś chyba ten łotr co rozwalił cały zestaw pod Monachium,bo wywalili ciebie 29 kwietnia,słyszałem ze byłes na dobrym kacu i ze z ubezpieczalnią teraz jest problem.

Były kierowca

Nie polecam tej firmy na pewno na jazdę busem... Pajace traktują kierowcę za taksówkarza by wozić innych do aut ciężarowych albo za nimi czekać a mało tego albo AUTO zostawać w Berlinie i z kimś zjeżdżać za 10 gr.. I dojechać też za 10 gr za km no śmieszni ludzie.... A lukasz to największy pajac i (usunięte przez administratora) jakiego kolwiek w życiu poznałem.. Firma jeden wielki (usunięte przez administratora)

Tadeusz kumpel tego Trolla
@Były kierowca

Wiesz co Marecki,i po co zostawiasz po sobie Syf?Odszedłes do Warszawiaków ale zobaczymy jak będzie za pól roku.Dali tysiaka więcej a ty sie połasiłes,i więcej wydasz na dojazdy do auta.Do emerytury miałeś gwarantowaną u Pani Moniki robotę,pozyjemy to zobaczymy.

Kierowca

To jest jakaś poraszka w tej firmie nawet już nienaprawiajom samochoduw trzeba jeździć niesprawnymi samochodami

Amazon linia krajowa.
@Kierowca

Ja pieprze,co do za Daumian(Damian) to napisał,pewnie jego brat to Hujbelt (Hubert).przegladam fora bo szukam teraz pracy-stara firma padła .Ten co to napisał z pisania jest beznadziejny,pewnie w robocie tez.

Czarny Piotruś vel Szymek

cos mi się wydaję,że negatywne opinie zostawiaja tutaj tylko Ci co zostali zwolnieni :););)

Czarek Guzdralek

Wszystko gra na 102%

Lutek syn Zbyszka

Jazda,jazda i jazda i na Manie a nie tam z przodu gwiazda..Pozdrawiam swoją firmę.

kozaczek93

pracowałem w firmie 3 lata, bardzo wyrozumiała szefowa i ogarnięci spedytorzy , kasa na czas

GmbH

Bardzo solidna firma, miła współpraca , pracujemy razem 15 lat , Polecam !!!

Adam W.

Wszystko ok,polecam...

ERYK

To jest duża firma i czasem duży tu Kocioł,ale dobrze mi tu :)

mozalia

Dobrze zarządzana firma ,zawsze konkretnie i na czas.Pozdrawiamy....

Wasyl

Firma jest Ok,lepiej jak u innych ktorych znam.

współpracownik

życzę sobie więcej takich partnerów.

Edward

A JA TAM NIE NARZEKAM.MNIE SIĘ DOBRZE Z NIMI ROBI,A PANI MONIKA TO ANIOŁ.

Zofia
@Edward

A możesz konkretniej? Co Ci się najbardziej podoba we współpracy z tą panią?

Pracuję tutaj id wielu lat,ta firma wciąż się zmienia ku lepszemu,wypłata na czas...a że Tabor aut pięcioletni to co z tego bo wszyscy chcieliby nowymi latać.

Zostaw merytoryczną opinię o Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich - Plewiska

• Jak się pracuje w Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich?

Zobacz opinie na temat firmy Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 22 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich
4.3/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Grunwaldzka 515A lok. 2
    62-064 Plewiska