Opinie o Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich w Plewiska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich w Plewiska

Łukasz

Nie POLECAM. SPEDYCJA TOTALNA LIPA, AGNIESZKA NIE WIE CO ZNACZY MIEC RODZINĘ A SZEFOSTWO OBCINA NA KASIE. NIBY 8500 A DOSTAJESZ 7500. MEBLE TRZEBA TARGAĆ SAMEMU. OMIJAJCIE LUKIEM TE FIRMĘ

Danuta
@Łukasz

I za co masz obciętą tę pensję aż o 1000 złotych ? Z jakiego powodu, wiesz to?

Strasznie ci biedni kierowcy tu na forum narzekają na te warunki. :/ To zjazdy w słabe dni, to samochody jakieś takie popsute... No ale widzę, że pensję o pięć stówek zwiększyli, bo podobno nikt jeździć nie chciał, to może jednak warto narzekać? ;p To w takim razie jak na dzień dzisiejszy kształtują się tutaj zarobki?

Kierowca

Omijajcie tom firmę co tydzień w sobotę zjazd na bazę zachowujom się tak jak by człowiek niemiał własnego domu w sobotę zjazd w poniedziałek wyjazd spowrotem w trasę i tak co tydzień meble trzeba samemu zwalać i na powrót zaladunki jeszcze samemu robić i słabo płacom

***
@Kierowca

A ty jeździsz i marudzisz , najwyraźniej jest ci dobrze, ale ponarzekać czemu nie .

Kierowca

Teraz podwyszczajom pensje o 500 złotych bo nikt niechce jeździć już w tej firmie i dzwoniom po starych kierowcach czy niechcom wrócić spowrotem posmiewisko że siebie robią poprostu

Kami

Chcesz zmienic pracę to dzwoń 601672344

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Słownik

Ludzie na co wy narzekacie jak wy pisać nawet nie umiecie :D A jak nie zgłosicie że macie usterke to sama sie nie naprawi i jak takie gamonie jezdzicie

Kierowca

Omijajcie tom firmę z daleka klamiom że tak fajnie że cudownie a potem wychodzi szydło z worka że najlepiej to po zakazach jeździć popsutymi samochodami trzeba jeździć

Kierowca

Z dnia na dzień co raz gorzej spedytorzy nawet niepotrafiom odpisywać na SMS i niewieście w te ogłoszenia że (usunięte przez administratora)tysiąca można zarobić bo tak niejest czlowiek ma jakieś sprawy ważne do załatwienia to specjalnie robiom żeby najlepiej niezjechal kierowca mimo tego że zgłaszał 2 miesiące na przud omijajcie tom firmę niepolecam

*****

ZA CHROBOWE I URLOP NIE PLACOM DIET W WYSOKOSCI 150 ZŁ ZA DZIEN , A JAK JESTES W DOMU TO MASZ DIETE WYPLACANOM ?

Słońce

Nie polecam tej firmy kiepsko placom i ladujom kanapy co się powino z pomocnikiem to rozladowywac A się samemu to robi i powroty som w sobotę A najlepiej w poniedziałek rano już wyjeżdżać

Kierowca

(usunięte przez administratora)Mają nas za totalne zero. Zestawy średnio mają przejechane po (usunięte przez administratora)km i co chwilę coś siada. Polacy już nie chcą tu pracować to obstawiaja się Ukrainą

Kierowca

Nie polecamm.. Pieniądze na czas to jedyny plus. Ale zarobki słabe przy tym czasie pracy. Nie doceniają kierowców Spedycja totalna lipa (usunięte przez administratora)

@Kierowca

Mozesz napisać coś wiecej czy jest prawda to 6500 podstawa i 1000 dodatkowo za 10tys km ?

@Kierowca

Podstawa 5800 plus 700zl za 7tys km.

Misiek

Kasa na czas ale kiepsko placa nie polecam

Zuzanna
@Misiek

Cześć Misiek, to bardzo ważne, że w Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich wypłata jest na czas i nie trzeba się o nią upominać. Wspomniałeś jednak, że kiepsko płacą. Czy mógłbyś napisać na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Olgierd

Ogólnie to dobry pracodawca i dobra atmosfera w pracy, dlatego polecam firmę.

Wojtek

Solidna firma, zawsze wszystko na czas i miły kontakt.

Actros

Firma jest OK.

Zostaw merytoryczną opinię o Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich - Plewiska

• Jak się pracuje w Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich?

Zobacz opinie na temat firmy Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 22 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cargo Plus Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Monika Kwapich
4.3/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Grunwaldzka 515A lok. 2
    62-064 Plewiska