counter
Viola Nowy wpis

Mieliśmy u siebie byłą pracownicę Biura Novo. Z jej opowieści wyłania się mało ciekawy obraz miejsca gdzie praktycznie wszyscy pracownicy choć raczej pracownice trafiają tam na staż z Urzędu Pracy na 6 m-cy a potem dostają dziadowskie warunki. Od siebie dodam, że pracownica wymagała dużego dokształcenia z pełnej księgowości i jak i przepisów podatkowych co może swiadczyć o niskim poziomie usług śiwadczonych przez Novo. Odradzam zatem kandydatom do pracy jak i potencjalnym klientom.

Kasia Nowy wpis

firma tnie koszty zatrudniając na 6 mcy kolejnych stażystów z UP ciągła rotacja personelu Moje sugestie dla Ewelina Policha: zatrudniać na normalnych zasadach

Katarzyna Nowy wpis

Najpierw plusy - wygodne, dobrze wyposażone biuro -całkiem niezła atmosfera z zatrudnionymi dziewczynami Minusy -Ciągła rotacja personelu -praktycznie wszystkie pracownice najpierw muszą odbyć tutaj staż z UP na 6 m-cy, a potem dostają umowę na co 1/2 etatu z pensji min. więc macie wyobrażenie o wynagrodzeniach. No chyba, że ktoś trafia po znajomości - firma, żyje wykorzystywania na darmowej (finansowanej przez UP) pracy a następnie wymienia kadry na nowe. Jest to legalne i tak to się kręci. - zapomnijcie tu o chorowaniu przed 20-tym - miła na rozmowie kwalifikacyjnej właścicielka zmienia się diametralnie na tyrana po rozpoczęciu stażu. - w związku z powyzszym sporo dziewczyn ucieka do innej pracy już w trakcie stażu Ogólnie, tylko dla desperatów

No i jak ma się firma Ewelina Policha w miejscowości Lublin? Coś się dzieje w firmie? Oczekujemy na aktualne informacje.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Ewelina Policha - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad