Opinie o Foreverpack.Pl Sylwia Zachara w Niepołomice-bochnia-brzesko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Foreverpack.Pl Sylwia Zachara. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Foreverpack.Pl Sylwia Zachara o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foreverpack.Pl Sylwia Zachara w Niepołomice-bochnia-brzesko

Natalia Nowy wpis

Jaki jest u Was pakiet szkoleń ?

Iwona Nowy wpis

@kasia a na jakim teraz są poziomie ? :)

Ja Nowy wpis
@Iwona

To zależy na jakim stanowisku.

Kasia Nowy wpis

Polecam :) super ludzie, fajne miejsce pracy. zarobki mogły by być lepsze ale jest ok.

Katarzyna

Czy warunki finansowe są w porządku ? Jak przełożeni ? Da się wytrzymać? Czy pracujecie w weekendy ? Czy ktoś z osób aktualnie pracujących mógł by się wypowiedzieć?

@Katarzyna

Wiele pytań na raz. Jakoś ostatnio mało osób zabiera tu głos, ale ma nadzieję, że ktoś jednak przekaże tu takie informacje - mnie samą także interesują kwestie, o które pytasz. A w ogóle, na jakie stanowisko chciałabyś aplikować do Foreverpack?

dżordż
@Katarzyna

Cześć Kasiu, postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania. - Warunki finansowe w zależności od stanowiska. Start jest zawsze od najniższej, później są podwyżki co jakiś czas o kilkadziesiąt / kilkaset złotych w zależności od tego kto jak długo pracuje i jakie zajmuje stanowisko. Na początek jeśli chodzi o wynagrodzenie to nie ma szału. Jest umowa o pracę a nie żadne śmieciówki także to na plus. - Przełożeni bardzo fajni, nie mogę narzekać ;) jest kierownik i kierowniczka. Oboje w porządku, nie robią problemów, można się w wielu kwestiach dogadać. Wymagają - nie ukrywam, ale nikt nad Tobą nie stoi i się nie drze ;p atmosfera jest naprawdę pod tym kontem super no i są też pomocni co ważne. - Nie, w weekendy nie pracujemy. Tylko od poniedziałku do piątku. - Ogólna atmosfera jest dobra. Ja jestem zadowolony z pracy. Na chwilę obecną nie do konca pasują mi warunki finansowe i jeśli będę zmieniał pracę to tylko z tego powodu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Foreverpack.Pl Sylwia Zachara spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Justyna

(usunięte przez administratora) przysyłają zły towar a potem ja mam składać reklamację na towar który nie zakupiłam. Prócz tego bardzo nie miłą obsługa.

@Justyna

Ale ściemniasz... chyba jesteś z konkurencji.

Pedro

Pewni jesteście, że nic dobrego nie dzieje się w tej firmie? Interesowała mnie praca.

@Pedro

To jest swietne miejsce pracy. Super atmosfera, super przełożeni, super ludzie. Polecam

dżordż

Ja równiez polecam :) pracowałem tu półtora roku i było extra. Odeszłem tylko przez zmianę miejsca zamieszkania ale nadal wracam z sentymentem. Atmosfera super.

Dramat... ludzie pracujący tam nawet nie podpisują się pod mailem swoim imieniem i nazwiskiem. Ze wstydu.

@Paweł

Nie mają takiego obowiązku. Reprezentują firmę A nie siebie. Poza tym jest rodo A ludzie tam pracujący nie są osobami publicznymi

@Paweł

A po cholere Ci to wiedziec kto tu pracuje ? Reprezentujemy firmę a nie siebie. Po za tym jest Rodo.

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich? Jak wygląda teraz praca w firmie Foreverpack.Pl Sylwia Zachara w miejscowości Niepołomice-bochnia-brzesko? Czekamy na nowe wieści odnośnie ofert pracy oraz atmosfery!

Pracowałem w firmie ponad 2 lata. Szczerze polecam. Przełożeni są super, mega fajna i luźna atmosfera. Czułem się tam jak w domu. Wymarzone miejsce pracy.

Zgadzam się :) Atmosfera jak w domu a nie w pracy :) Przełożeni wymagają ale zawsze można się z nimi dogadać. Kierowniczka super babka, kierownik też okej. Szef w porządku. Nie ma co narzekać. Wiadomo że każdy by chciał zarabiać więcej bo wynagrodzenie nie jest jakieś szałowe ale mimo wszystko atmosfera moim zdaniem jest ważniejsza. Idzie się tu z uśmiechem na twarzy a nie jak do pracy.

Grzegorz

Czy ktoś z pracowników wypowie się o aktualnej sytuacji w firmie ?

@Grzegorz

Co konkretnie chciał byś wiedzieć? Pracuje się tu dobrze. Elastyczne godziny pracy, jak jest potrzeba to można później przyjść czy wcześniej wyjść. Kierowniczka nigdy nie robi problemów. Zawsze można się jakoś dogadać. Ostatnio są jakieś poślizgi przy wypłacie wynagrodzenia ale nie większe niż 2 - 3 dni. Zawsze mogło by byc lepiej ale nie jest źle.

Czy zdarzają się nadgodziny w Foreverpack.Pl Sylwia Zachara?

Tomasz

Nadgodziny tylko za zgodą pracowników :) Polecam bo nikt do tego nie zmusza a można sobie fajnie dorobić. Nadgodziny są dobrowolne ale dobrze płatne.

Polecam!

markus2612

STRACIŁEM PIENIĄDZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo nieuczciwa firma. Bez konsultacji przysłano mi inny stabilizator na kolano niż zamawiałem. Był bardzo marnej jakości. Odesłałem go sprzedawcy i nie otrzymałem zwrotu należności za wysyłkę. Zapłaciłem za ich niekompetencję. Moje sugestie dla Foreverpack.Pl Sylwia Zachara: Więcej uczciwości, mniej złodziejstwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

grey78

Przysyłali inny towar niż zakupiłem. Jest problem z odzyskaniem pieniędzy. Zdecydowanie odradzam robienie zakupów w tej firmie.

Tobiasz

To jest po prostu jedna wielka ściema. Zamówiłem u nich słuchawki i nie przyszły, a czekałem 2 miesiące. Dzwoniłem do nich, lecz gdy próbowałem się połączyć to sie rozłanczali. Śmiecie, które oszukują!

Aga

Najgorsza firma na świecie.Nic się nie zgadza. Obiecują zwrot za wadliwy towar którego nie dokonują. Jedna wielka ściema!

Zostaw merytoryczną opinię o Foreverpack.Pl Sylwia Zachara - Niepołomice-bochnia-brzesko

Foreverpack.Pl Sylwia Zachara
4.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Karosek 27
    32-700 Niepołomice-bochnia-brzesko