Opinie o Kwasek Janusz Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Janusz Kwasek w Łańcut

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kwasek Janusz Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Janusz Kwasek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kwasek Janusz Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Janusz Kwasek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kwasek Janusz Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Janusz Kwasek w Łańcut

abcdefg...wzx

Praca-!!!! JEDNO !!! STANOWISKO PRACY za najniższą krajową ALE wykonujesz prace jako : operator maszyn-pakowacz-ustawiacz-mechanik-sprzątaczka i wiele, wiele innych... - produkcja worków na śmieci ,musisz spakować do worka zbiorczego i dźwigać opakowania ważące po ok.8kg-12kg każde, minimum 90 paczek na zmianę (mile widziane więcej, mniej -to gwarantowane wyzwiska ), PLUS - zakładanie wałków foli na maszynę ważące od 100-300 kg (nie wypada prosić o pomoc ) Jeśli folia i wałek są dobrze wyprodukowane, można spokojnie zrobić normy ,które tam obowiązują, lecz to się zdarza rzadko przez psujące się maszyny i niestety to TY będziesz odpowiedzialny za wszystkie problemy z tym związane, choć TY ,będziesz tylko pracował na przydzielonej maszynie i produkcie który dostałeś - wykonanym przez kogoś innego... krótko--- MUSISZ być bardzo KREATYWNĄ wróżką !!!!

Grzes555

Ogólnie kto przy zdrowych zmysłach nie pracuje w tej firmie długo. Na dłuższą metę zostają tam osoby bez ambicji i z długami/kredytami/bez zajęć w domu. Niskie pensje rzędu 1600-1800 zł plus kilka złotych "pod stołem", brak możliwości urlopu, wszechwiedzące szefostwo którego nie można skrytykować (mowa tu w szczególności o dyrektorce firmy), fatalna atmosfera wśród pracowników, ciągle donosy nie sprzyjają dobrej atmosferze. Na okrągło nadgodziny 10-12 godzin w pracy to norma, ale przecież dobry pracodawca funduje swoim fizolom obiad. Do tego dochodzi dziwny system płac i premiowania pracownika nastawiony na jak największe cięcia. Plus bałagan na halach produkcyjnych i stare zniszczone maszyny. Ogólnie nie polecam chyba, że ktoś jest wyjątkowym desperatem

Solv
@Grzes555

Przy jakiej ty tam maszynie pracowałeś, że on ci tam obiady kupował?

Cześć, tak dla pełnej jasności to magazynier pracuje na umowie o pracę a nie zleceniu? chce po prostu się upewnić, bo widzę, że ktoś wspominał o tym drugim wariancie a mnie w ofercie z kiedyś normalnie pokazywała się umowa o pracę już nawet na okresie próbnym. Czemu miałaby nastąpić taka zmiana?

N Nowy wpis

Na zleceniu pracował i to przez długi czas to banda psycholi im tylko o to zlecenie chodzi , w każdej pracy gdzie masz umowę zlecenie to niestety wiąże się ono z charakterem krótkoterminowym pracy

xxx Nowy wpis

Siemka. Pracowałem już w jednym zakładzie produkującym folię. Mam więc doświadczenie. Chciałem sobie sprawdzić czy są w tym przypadku dostępne jakieś oferty pracy, ale dla operatorów niczego nie widzę w sieci, jedynie jakiś magazynier mi przemknął. Nie ma rotacji czy na jakichś innych stronkach ogłoszenia są dodawane?

@xxx

Nawet nie przychodź omijaj szerokim łukiem

Nie polecam pracodawcy radzę się 3 razy mocno zastanowić przed podjęciem pracy

XKurłaD

Kablowanie w tej firmie przez magazyniera w okularach to postawa, Gocha z góry ,notorycznie wywalone w robotę , łazi za maszyny żeby się zapalić a jak ktoś podchodzi na te 3h żeby zobaczyć co z czym się je to wyzywa po całości itp Oczywiście każą płacić za ubrania Itp żeby później ich nie dostawać a ja się człowiek upomni to każą dawać jakiś papierek ????????. Przerobiłem miesiąc i zwolniłem się bo robota na rozwalonych prehistorycznych maszynach nie miała sensu bo co chwila się rozwala i zrobienie jej zajmowało kilka godzin. Dniówka to jak loteria. Lepsza robota by pewnie wyglądała na złomowisku (Nie obrażając osób pracujących na złomowisku)

@XKurłaD

Koniec końców oddali ci za te ubrania, czy już wolałeś odpuścić? Nie było problemu ze zrezygnowałeś po miesiącu? Co do grosza się z tobą rozliczyli? Domyślam się, jak te maszyny robotę potrafią utrudniać.. u mnie w poprzedniej firmie było podobnie. Jak człowiek zgłaszał usterkę, to zero reakcji. W firmie jak jest? Można gdzieś to zgłosić? Ja pod kreską jestem, szukam pracy na cito. Jeśli mnie tu przyjmą, to chyba sie zdecyduje. Pytanie tylko jak płaca? Podałbyś ile na rękę proponują?

XKurłaD

Nie oddali , ale z drugiej strony inna osoba miała im oddać hajs z tego co wiem tam dwie stówy chyba i się ich nie doczekali , Najlepsze jest to że dyrektorka tam każe odpracowywać chorobowe co do godziny (Ostatnie pogłoski) To już kompletna kpina

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Kwasek Janusz Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Janusz Kwasek. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Poważnie coś tu może ważyć ze 300 kg i trzeba samemu sobie z tym radzić? Nie rozumiem w tym poprzednim komentarzu tego, że nie wypada prosić o pomoc. Dlaczego? czemu jest z nią taki problem? I te aktualnie obowiązujące normy ile wynoszą tak na marginesie? Da się je do czegoś lepiej przybliżyć?

abcdefg...wzx

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Kwasek Janusz Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Janusz Kwasek. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Operator Maszyn?

Tomasz

Nie polecam w tym zakładzie nikomu pracy przepracowałem.tam 3 miesiące na umowę zlecenie rolomaty sie rozsypują ludzi mają za nic nie jedna kobieta przez nich płacze jeżeli rolomat udzie to jest dobrze chodzą cieszą sie a jak już jest jakaś awaria to wyzywają pracowników że nie umieją że są (usunięte przez administratora) że głupki nie tony i że do niczego sie nie nadają w piątek mało nie doszło do bójki jak by prezes zarobił odemnie w (usunięte przez administratora) za to że mnie zwyzywał.od (usunięte przez administratora) więc zabrałem sie i poszeem jeżeli ktoś lubi (usunięte przez administratora)i jak jest wyzywany może iść tam do pracy ale nie polecam taki zakład to nie zakład i to nie pracodawca co ubliża po racownikom pisze szczerze i prawdziwie jak jest Tomasz waleszczynski

Grzes555

Motn
@Grzes555

nom jak jesteś wyjątkowym desperatem, którego zbawia co miesiąc najniższa krajowa to tam popracujesz bo Oni lubią pracowników, którzy tańczą jak im zagrają

Solv
@Grzes555

Przy jakiej ty tam maszynie pracowałeś, że on ci tam obiady kupował?

hmm

@Szukający pracy a możesz powiedzieć mniej więcej jakie są te wymagania vs płaca?

Szukający pracy
@hmm

Wymagają doświadczenia na podobnym stanowisku a potem samodzielnej pracy na kilku maszynach i duże normy przerobowe praktycznie niewykonalne, a płaca to umowa prowizorka na najniższą a normalnie masz jakieś dziwne systemy naliczania stawek uzależnione od wyrobu i potem stawkę masz mnozoną razy wykonany procent normy, tak że na każdym kroku jesteś skubany z kasy a jak jednorazowo wyrób spadnie ci poniżej chyba 80% normy to tracisz premie za normę na cały miesiąc więc ostatecznie wyjdzie ci ta najniższa +50 czy 100 zł

Mad
@Szukający pracy

Ta oferta pracy magazynier co jest na stronie PUP'ska, co wymagają kwalifikacji UDT i dają najniższą pensję krajową na umowę zlecenie, to jest jakiś żart czy tak na serio?

nick

Uwaga, radzę się zastanowić kilka razy nad jakąkolwiek współpracą z tą firmą. Firma zalega w płatnościach za wykonanie usługi na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wszystko, co ustalacie warto spisać czarnym długopisem na białym papierze, bo słowo mówione jest bez mniejszego znaczenia! Odznakę 'Rzetelna Firma' można wykupić w abonamencie - świetnie, że Państwa na to stać szkoda, że ma się to nijak do rzeczywistości. Sprawa skierowana do sądu.

Odradzam tam prace jedno cyganstwo. Kwasek tam nie rządzi tylko dyrektorka liczy tak że na kasie inaczej masz mieć płacone a inaczej masz. Chciała by rządzić ale nie umie to miesza tak że cię wkoncu zwolni. Na tych zabytkach nie zrobisz tego co masz zrobić a dniowke liczą tak że nie dojdziesz końca mnożą dzielą odejmuję i zostaje (usunięte przez administratora) O

Iwona
@Piotr

Witaj, Twoja wypowiedź sugeruje, że w firmie rzeczywistość pod pewnymi względami nie pokrywa się z tym, co ustalone zostało na umowie. Możesz wyjaśnić, co to znaczy, że inaczej ,,masz mieć płacone a inaczej masz"? Czy wynagrodzenie jest inne od obiecanego?

Kamila

Tak? A powiesz o tym coś więcej skoro tyle wiesz?

Maurycy
@Piotr

Potwierdzam (usunięte przez administratora), i (usunięte przez administratora) praca u Janusza kwaska na bocznej Kasprowicza,ludzi (usunięte przez administratora) nie wypłaca wynagrodzenia, nie można wziąść urlopu bo zwalnia odrazu, wyzywanie pracowników.

FrD
@Piotr

"miesza tak że cię wkoncu zwolni" Zwalniać to oni sobie mogli w 2013-2015r. gdy mieli 10 chętnych na 1 miejsce do robienia przy tych śmieciach komunalnych. Na chwilę obecną to niech oni się cieszą, że ktokolwiek jeszcze dla nich pracuje. Jeśli chodzi o rynek pracy to mentalnością utknęli gdzieś w latach 90.

nick

nie polecam

Irena
@nick

Możesz rozwinąć myśl? Nie polecasz jako pracownik czy klient?

Olga

Pracowałam tam zaledwie na okres próbny w administracji jako sprzedawca. Niestety to co piszą wszyscy o fatalnej atmosferze to prawda. Rano były tzw. posiadowki które miały nas zmobilizować do pracy, a słownictwo i teksty jakie słyszeliśmy nie nadają się do cytowania. Nie polecam nikomu, chodź przyznam że dzięki tej pracy bardzo doceniam moją obecną pracę.

@Olga

A co oprócz tych wspomnianych słów było na tych posiadkówach ustalane? Co takiego na nich mówili?

@Olga

Powierdzam opinie pani Olgi. Pracuje już od paru ładnych lat i nie zamierzam zwolnić tempa. Żadna praca nie hańby jak mawiał poeta.

Kamila

Mimo nieprzyjemnej atmosfery? Jak ładnych parę lat to czy taki staż jest tu jakoś wynagradzany?

@Kamila

Przepraszam źle przeczytałem. Chodziło o przyjazną atmosferę. Oczywiście wynagrodzenie mam wyższe niż na początku pracy. Niestety płaca jak narazie stoi w miejscu od dobry ponad rok, problemem jest sytuacja w naszym kraju... mimo tego chodzę, pracuje i nienarzekam. Wiadomo zdarzają się dni w których człowiek ma już dość na samym początku ale to normalne, jak w każdej robicie.

@Kamila

Co do tej płacy to możliwe, że ze względu na rządowe rozporządzenia odnośnie stawek sporo się tu zmieni?

Justyna
@Kamila

Można wiedzieć po jakim czasie od zatrudnienia można starać się o taką podwyżkę? Napisałaś, że twoje wynagrodzenie jest teraz większe niż na początku, więc jakieś podwyżki są?

Maciek

Praca 5 dni w tygodniu. 7 do 15, 15 do 23, 23 do 7 i czasem pracującą sobota od 7 do 15. Nocki zaczynają sie od poniedziałku

Zbyszek
@Maciek

Dzięki za info. Pozdrawiam ????

Zbigniew

A pytanko mam wie ktoś jakie są godziny pracy w tej firmie?

Maciek

Pracowałem w firmie Pana Janusza przez prawie trzy lata i gdyby nie wyjazd za granicę pracowałbym nadal. To co pisze Piotr to bzdury wyssane z palca i zwykła reakcja sfrustrowanego faceta. A może by tak bardziej przykładać się do pracy a nie stać między paletami i snuć jakieś niestworzone historie i czekać aż wybije upragniona godzina 15 Pani Dyrektor to osoba niezwykle skrupulatna, zawsze przygotowana i pełna pasji. Swoim ogromnym dorobkiem i doświadczeniem dzieli się zawsze bardzo chętnie.(również po pracy). Zawsze indywidualnie podchodzi do każdego pracownika i stara się wytłumaczyć dany proces produkcyjny w jak najprostszych słowach , jednocześnie nie pomijając fachowej nomenklatury. Taka osoba to skarb dla przedsiębiorstwa . Życzyłbym sobie wrócić jak najszybciej i podjąć ponownie pracę w w/w firmie. P.S. Jeśli masz na tyle odwagi , to maszeruj na Boczną Kasprowicza i powiedz otwarcie o co Ci chodzi człowieku.

Wiktoria

A ilu letnie musi być doświadczenie na podobnym stanowisku?

Jak długo czekaliście na odzew z Kwasek Janusz Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Janusz Kwasek? Oddzwaniają zawsze?

Szukający pracy

Odzew był natychmiastowy, bo w tej firmie szukają pracowników i biorą każdego z ulicy, bo nikt tu nie chce pracować, ale wymagania pracodawcy (bardzo kosmiczne) nie szły w parze z proponowanymi warunkami pracy. Są na okolicy inne firmy warte uwagi.

Czlowiekzsasiedztwa

Dzień dobry, niedawno przeprowadziłem się i zamieszkałem niedaleko tej firmy. Również szukam pracy w okolicy i ta firma wydaje się ciekawa, ale kilka osób gdy pytałem o rekomendację powiedziało mi, że ta firma jest na skraju upadłości - czy ktoś z pracowników byłby w stanie to potwierdzić? (usunięte przez administratora)Pozdrawiam

Kapłan
@Czlowiekzsasiedztwa

no cuż, nie ma tu za wesoło, najniższa plus pare stówek do ręki i to nie zawsze na czas, dobrze że odszedłem z tamtad kilka tyg temu

Zostaw merytoryczną opinię o Kwasek Janusz Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Janusz Kwasek - Łańcut

• Jak się pracuje w Kwasek Janusz Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Janusz Kwasek?

Zobacz opinie na temat firmy Kwasek Janusz Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Janusz Kwasek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kwasek Janusz Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Janusz Kwasek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kwasek Janusz Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Janusz Kwasek
  • Boczna Kasprowicza 4