Opinie o Rem-Kor Karol Korfel w Raciborsko

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Rem-Kor Karol Korfel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rem-Kor Karol Korfel o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rem-Kor Karol Korfel w Raciborsko

Katarzyna Nowy wpis

Jestem zadowolona z prac wykonanych przez pana Karola. Polecam go w 100% to dobry i uczciwy człowiek. Nie mogę się zgodzić z opinią np pana Jana to tak jakbym czytała opinie o kimś innym. Niestety niektórzy ludzie chcieliby za darmo a tu wszystko kosztuje. Ja umówiłam się na początku prac na cenę i zapłaciłam wg umowy w trakcie doszły dodatkowe pracę za które dopłaciłam.Trzeba doceniać fachowców, a jak komuś nie pasuje to niech sobie sam robi wtedy będzie miał za darmo.Będę pana polecała bo warto.

Jan Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam usług tego pana. Jakość prac nie na najwyższym poziomie i pozostawiająca wiele do życzenia. Po sobie zostawił BARDZO dużo usterek, (usunięte przez administratora) budowlane (miał wszystko wynieść z mieszkania) zachowanie niepoważne, mimo że był z polecenia, kompletny brak terminowości!!! Prace, które miały trwać 2 tygodnie trwały całe 4 tygodnie, a rozpoczęcie prac przesuwał 3 razy, a póżniej się nie zjawił w ustalonym dniu i znowu przesunął termin rozpoczęcia prac. Dołaczam do poprzedniego komentarza Krzysztofa - mam to samo dokładnie... Kwota w ciągu prac wzrosła o 35% bez żadnych podstaw. Po rozliczeniu prac pan Karol Korfel odmówił poprawy licznych usterek i oskarżając o niedopłate uciekł i nie odbierał telefonu i nie odpisywał na smsy. Jakość okazanych usług jest na bardzo niskim poziomie. Stanowczo nie polecam tego pana!

J. L. Nowy wpis

Pan Karol to solidny człowiek. Jestem osobą zapracowaną nie miałem czasu na zakupy, pan Karol zrobił zakupy, wyniósł materiał i wykonał pracę jestem bardzo zadowolony z wykonanych przez niego prac. Jest cierpliwy bo z żoną ciągle coś nowego wymyślaliśmy a on nie protestował tylko wykonywał to o co prosiliśmy oczywiście za dodatkową opłatą. Polecam jego usługi. My jesteśmy bardzo zadowoleni.

Paulina Nowy wpis

Bardzo polecam Pana Karola.Jest solidny życzliwy i bardzo fachowy człowiek. Zna się doskonale na swojej pracy.Potrafi doradzić.Pracę wykonał w terminie.POLECAM !!!

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Krzyszto

Zdecydowanie nie polecam. Jakość prac pozostawiająca wiele do życzenia, masa usterek, niedbalstwo, kompletny brak terminowości. W moim przypadku prace ustalone na 3 miesiące trwały 6 miesięcy z przerwami spowodowanymi obsługą innych zleceń oraz rzekomymi problemami rodzinnymi. Na koniec pan Korfel odmówił dokończenia pozostałych prac oraz poprawy usterek i zwyczajnie uciekł. Proszę się dobrze zastanowić zanim zaczną Państwo współpracę z tym człowiekiem, żeby później nie żałować tej decyzji tak jak ja.

Zostaw merytoryczną opinię o Rem-Kor Karol Korfel - Raciborsko

Rem-Kor Karol Korfel