Opinie o Jan Rzodkiewicz Euro-Dom w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jan Rzodkiewicz Euro-Dom. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jan Rzodkiewicz Euro-Dom o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Rzodkiewicz Euro-Dom w Elbląg

Klient Nowy wpis

Strzeżcie się. Można polecić tegoż fachowca tylko wrogowi.

Malwina Nowy wpis
@Klient

Najgorszy w Elblągu bezczelny naciągacz na kasę ,nie słowny, nie potrafi nic wyjaśnić, chamski , nie przychodzi na czas mieszkanie zniszczone w miejscu pracy. Nie odbiera telefonów , przychodzi zamiast o 8.00 rano to zgłasza się o 19.00 dopiero. Nie dostarczył do dnia dzisiejszego umowy Nie polecam nikomu. Strzeżcie się od Euro Dom Jana Rzodkiewicza,

Olga Nowy wpis

Najgorsza hydrauliczna firma jaką miałam, właściciel beszczelny , nierzetelny, ociąga się z wykończeniem pracy, dom zalany. Ale po kasę szybko wyciąga ręce. Nie polecam, i przestrzegam przed takimą nieuczciwą i partacką firmą.

Kolejny nie zadowolony klient

Zaklamany kosztorys, nie słowność

Xxx Nowy wpis
@Kolejny nie zadowolony klient

Zlewa wszystko. Niby zna się na robicie ale wszystko robi znacznie dłużej niż to powinno trwać. Nie przyjeżdża na czas. Na przegląd trzeba czekać przynajmniej miesiąc albo i dłużej a gwarancja wymaga przeglądów w terminie. Na szczęście znalazłam już innego fachowca.

Roman

Barejowski fachowiec, umawia się i nie zjawia, nie oddzwania. trzeba błagać o usługę. 30 lat od upadku (usunięte przez administratora) a to żywy przykład, że żyjemy w starym systemie. Nie panuje nad harmonogramem prac, nie potrafi przeprosić i przyznać się do błędu. Nie wiadomo, skąd to "euro" w nazwie firmy ... Szerokim łukiem omijać

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Jan Rzodkiewicz Euro-Dom? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Klientka

Pierwszy do wyciągania ręki po pieniądze, a ostatni do pracy. Od 3 miesięcy nie dokończył pracy za która zapłaciliśmy. Umawia się, a potem nie przyjeżdża. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Rzodkiewicz Euro-Dom - Elbląg

Jan Rzodkiewicz Euro-Dom