Opinie o Wytwórnia Wafli Jaga Truszkowski Zbigniew w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wytwórnia Wafli Jaga Truszkowski Zbigniew. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wytwórnia Wafli Jaga Truszkowski Zbigniew o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wytwórnia Wafli Jaga Truszkowski Zbigniew w Olsztyn

ODRADZAM!!!!! Nowy wpis

Bardzo BARDZO BAAARDZO nie polecam tam pracy! Dwie Panie, które pracują tam od ośmiu lat stworzyły swoje imperium i wygląda na to, że nie chcą żeby ktoś jeszcze tam pracował. zero wyrozumiałości w pierwsze dni pracy, niemiła atmosfera, Panie bardzo wulgarne i roszczeniowe nawet do kulturalnych i uprzejmych osób. W obecności szefa są do rany przyłóż, a jak tylko wyjdzie to na niego wyklinają i nazywają Paniczem. Uważają siebie za kierowniczki i czepiają się o najmniejszy błąd. Byłam tam 4 dni i nie było dnia bez Bardzo nieprzyjemnych przytyków i codziennie słyszałam że napewno nie dam rady, żebym się poważnie zastanowiła czy chce tam pracować. Każdy kto przyjdzie zobaczyć na czym polega praca zostanie przez te panie odstraszony. Dosłownie przedstawiająca to miejsce jako najgorsze miejsce pracy, a praca sama w sobie nie jest zła i ciężka.Mówią że nie ma przerwy, jak się nie wyrobisz to nie jesz, a same co pół godzinki odpalają papieroska i stercza z nim nad waflami i surowym ciastem. Sanepid nie zaglądał tam chyba od lat nie wspominając już o normach BHP.

Adam Nowy wpis
@ODRADZAM!!!!!

Czy ktoś chce złożyć na nich oficjalna skarbie do inspekcji t ja idę bo pracodawca się ze mną nie rozliczył i dwie panie które tam pracują nie mogą kazać nam dźwigać worków po 25 kg ani nie mogą kazać nam nie jeść i nie pić

Z dala od tego miejsca!! Nowy wpis
@Adam

Szok! Ze mna się chociaż rozliczył. Nie do końca uczciwie bo policzył jakieś 15zł na godzinę.

ktoś Nowy wpis

Czy nadal jest taka atmosfera chciałam złożyć tam cv bo potrzebują do pracy czy warto ?

Była pracowniczka

Szef jest okey Praca takze nie jest strasznie Trudna . Tylko obecne pracownice okropnie wredne bezczelne , ordynarne . Odstraszaja W ciagu tygodnia . Nie pomagaja nowej osobie odnalezc sie W pracy , nie przykladaja wagi do norm normalnego pracownila samomianem uznaja sie za przelozonych . Obgaduja pracodawce ktory jest spoko facetem pieniazki wyplaca od reki. Nowych / bylych pracownikow mieszaja Z blotem . Odradzam prace ze wzgledu na panujace tam towarzystwo I wytworzona przez te panie atmosfere .

Miła
@Była pracowniczka

Nie wiem czy szef jest w porządku ale Lucyna i Maria to są wredne sucze i tyle dlatego brata szefa non-stop nagabywał naprawdę chłopaki z Bogu ducha winny nic im nie zrobił a zwłaszcza Maria

@Miła

Mam dwa pytania czy możesz coś więcej napisać co mówiły na mój temat i czy Klaudia pracowała wtedy i co masz na myśli zwłaszcza Maria

Miła
@Marcin

Słłuchaj ja tu nie będę pisała publicznie bo to są wasze brudy ale jak chcesz to masz dostęp do wszego ogłoszenia o pracę to tam mogę napiszci ci

Zostaw merytoryczną opinię o Wytwórnia Wafli Jaga Truszkowski Zbigniew - Olsztyn

• Jak się pracuje w Wytwórnia Wafli Jaga Truszkowski Zbigniew?

Zobacz opinie na temat firmy Wytwórnia Wafli Jaga Truszkowski Zbigniew tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wytwórnia Wafli Jaga Truszkowski Zbigniew
  • Al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 77A
    10-449 Olsztyn

Wytwórnia Wafli Jaga Truszkowski Zbigniew