Opinie o Eko Środowisko i Architektura Jan Blatkiewicz w Ciecierzyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Eko Środowisko i Architektura Jan Blatkiewicz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eko Środowisko i Architektura Jan Blatkiewicz o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Środowisko i Architektura Jan Blatkiewicz w Ciecierzyce

Izabela Nowy wpis

Parę dobrych lat temu były tu dodawane opinie i ktoś napisał, że to spółka jednoosobowa. Czy mimo to są zatrudniani jacyś pracownicy? Jest to branża energetyczna i mąż kiedyś pracował w takiej spółce, teraz szuka zajęcia na starość. Generalnie ludzie sobie chwalili współpracę, więc napiszcie na jakie stanowiska najczęściej potrzebni są ludzie.

HK Nowy wpis

Jestem ciekawa czy osoby anonimowe piszące tutaj swoje wywody w jakikolwiek sposób miały do czynienia z tą firmą, jak i Panem Janem? W to wątpię. Przykre jest to, że osoby z konkurencji lub z wyraźnym bólem czterech liter muszą podnieść swoje ego pisząc jakieś bzdury. Nikt nie jest anonimowy w sieci. Wystarczy pobrać adres IP i szybko się was znajdzie.

Eryk Nowy wpis

Zawsze można zmienić firmę więc nie rozumiem po co pracujecie i narzekacie? Dla mnie praca jest ok.

"Normalny" Nowy wpis

Opinia "Bankruta" to żałosny lament człowieka nieudacznika, który nigdy nic nie zrobił na czas, wprowadza zamęt w projekty, wygłasza własne filozofie techniczne dla tematów projektowych, których zakres regulują umowy. To on praktycznie jest pasożytem, ponieważ stara się pracować bez umów (z ręki do ręki). Ciekawe co na to ???

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eko Środowisko i Architektura Jan Blatkiewicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Magda

@zadowolony a na jakich zasadach przebiegała współpraca ?

zadowolony

Współpraca na 6+ Nie mam do czego sie przyczepić Pozdrawiam

Do odpowiedzi „Administratora”: Pracowałem u Pana Jana i nie mam się do czego przyczepić. Często dostawałem więcej pieniędzy niż powinienem. Elastyczne godziny. Praca przede wszystkim bez żadnej presji. Bywało tak, że były dni intensywnej pracy, ale to również występuje w innych podobnych firmach. Co do wypowiedzi osobnika o nicku „Bankrut” - gratuluje odwagi i współczuje głupoty. Widać, że nic Pan nie wie o spółkach jednoosobowych i nigdy nie pracował u J. Blatkiewicza(również nie miał z nim styczności). Pozdrawiam i polecam!

Bankrut

Firma działająca na zasadzie pasożyta wykorzystującego inne firmy. Nie posiada pracowników, nikt nie potrafi niczego narysować w jakimkolwiek programie graficznym. Unika płacenia podwykonawcom.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Środowisko i Architektura Jan Blatkiewicz - Ciecierzyce

• Jak się pracuje w Eko Środowisko i Architektura Jan Blatkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Środowisko i Architektura Jan Blatkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Środowisko i Architektura Jan Blatkiewicz?

Eko Środowisko i Architektura Jan Blatkiewicz
  • Krokusowa 19