Opinie o Activ Pack Katarzyna Krzemianowska w Solec Kujawski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Activ Pack Katarzyna Krzemianowska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Activ Pack Katarzyna Krzemianowska o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Activ Pack Katarzyna Krzemianowska w Solec Kujawski

Były

Typowy Januszex - omijać z daleka, ktoś tą "firmą" powinien się zająć. Mają ciągle wystawione ogłoszenie o pracę. Przyjmują na krótki "okres próbny" jak potrzebują podgonić produkcje. Maszyny posklejane na taśmę, nie są wykonywane nawet najprostsze naprawy. Brak osłon na częściach ruchomych. Ochrona ppoz w stanie agonalnym. Na stałe pracuje tam tylko komitywa rodzinna.

Alex

Szef nie chce dawac umowy o prace. Chcę aby pracownik pracował na czarno. Kontroluje pracownika cały czas,brak jakiekolwiek zaufania do pracownika,jedyny plus to obiady które kupuje z własnej kieszeni. Praca ciężka,łatwo nabawić się kontuzji pleców. Nie polecam.

Ps
@Alex

Ta Firma i Szefostwo to jakieś nieporozumienie!!!!że tam jeszcze PiP się tym nie zainteresował.......

Czy Activ Pack Katarzyna Krzemianowska organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jaka atmosfera jest między działami w Activ Pack Katarzyna Krzemianowska?

Ps Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem tą firmę, tą firmą powinna zająć się PIP

Nowy Nowy wpis
@Ps

A co tam konkretnego się dzieje? Warunki pracy zagrażają zdrowiu i życiu że powinien sie tym zająć PIP? Mam zamiar złożyć tam CV i nie wiem czy warto.

Ps Nowy wpis
@Nowy

Złóż CV to się przekonasz co za ludzie rządzą tą firmą i jak traktują pracowników ... najgorsza firma w Solcu....

Były

kierowca bombowca

nie polecam pracować w activ pack jako kierowca ,niskie wynagrodzenie ,szef się o wszystko czepia ,kiedy nie będzie co wozić będziecie dostawać śmieszne zadania takie jak pielenie ogródka, zamiatanie placu,odkurzanie całego magazynu,sprzątanie na terenie całej fimry no ogólnie zostajecie wtedy pracownikiem gospodarczym plus prace magazynowe przy produkcji ,w momencie podjęcia pracy dostaniecie umowę odpowiedzialności za samochód, i zapłacicie za każe uszkodzenie ,na rozmowie wszystko jest super a później się okazuje jakie to (usunięte przez administratora) kierowcy teraz zmieniają się jak skarpetki.

@kierowca bombowca

A to jakaś ujma ze jak nie miałeś kursu to musiałeś coś zrobić na magazynie? Nie rozumiem w czym miałeś problem. No chyba że poprpstu nie lubisz pracować. Bo to akurat mogę wywnioskować z tego wpisu. Też tam pracowałem i mam inne zdanie. Ale jak widać to pewnie ktoś lokalny bo pamiętam że tam problem to tylko mieli pracownicy z okolicy. Chyba taki urok tego miasteczka

Duszek Casper
@kierowca bombowca

Pracowałem w tej firmie, odszedłem tylko i wyłącznie dlatego, że musiałem wyjechać. Wynagrodzenie wypłacane na czas, ciepły obiad, szefostwo poprostu konkretne, każdy prowadzący własną firmę, kontrolowałby pracę osób zatrudnionych. Moja prywatna obserwacja.... zatrudniani byli/są z lokalnej społeczności, każdy o każdym wszystko wie, czas na pogaduchy był! A praca z bólem serca przychodziła... jeżeli ktoś chce pracować to pracuje. Jeżeli wrócę i będę potrzebował pracy na pewno odezwę się do właścicieli tej firmy!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Activ Pack Katarzyna Krzemianowska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Alex

Mirosław
@Alex

To są jakieś śmieciówki, czy nie ma wcale umowy? Każdy ma taką sytuację czy to wyjątek?

Ps
@Alex

Poszukiwali pań do pracy a okazało się, że szukali jednej pani. Po 3 dniach próbnych gdzie miałam dostać umowę zlecenie nie bardzo chcieli mi ją dać. Ja i druga dziewczyna na próbę miałyśmy rywalizować o pozostanie w firmie co jest śmieszne i chcieli nam dać umowy zlecenie na półtora tygodnia.. Pracownicy firmy spoza rodziny są tam obgadywani i traktowani źle. Umowę miałam ważną jeszcze miesiąc a dostałam wypowiedzenie ustne. W tej pracy nabawiłam się jedynie zbitego kciuka, kolana i bólu pleców przez stanie przez 8 godzin w jednej pozycji. Z panią starszą (matka szefowej) nie idzie wytrzymać. Myśli, że ludzie są idiotami. Wydaje rozkazy i oskarża ludzi o coś czego się nie zrobiło. Nie polecam tej firmy.

Dodam też, że gdy potrzebowałam dzień wolny to usłyszałam, że to zgłasza się szybciej (nikt nic nie mówił takiego) i mogę się zebrać i wynosić.

Pracodawca nie słowny. Obiecuje umowę o pracę, której tak naprawdę nie daje i nie chce dać. Chcę aby pracownik pracował u niego na czarno bez umowy. Przy zakończeniu współpracy daje umowę zlecenie tak aby wyglądało wszystko "legalnie". Pracownik jest pod jego stałym nadzorem,goni pracownika jak woła do pracy. Wymaga zaangażowania za dwie osoby. Nie polecam nawet swojemu wrogowi tej pracy.

Katarzyna
@Adam

A to ile bez umowy trzyma? Ciekawe czy w końcu się jej można doczekać czy nigdy się jej na oczy nie widzi poza momentem zwolnienia.

@Katarzyna

Ciężko powiedzieć..2-3tygodnie znając osoby które tam pracowały w tym Mnie to wiem. Zresztą pewnie podobnie.

Zbigniew
@Adam

Wspomniałeś że goni pracownika jak woła do pracy. Czyli co, krzyczy na niego, rozlicza go z każdej przerwy, z każdej minuty? Pracownik jest stale monitorowany?

Bolo
@Zbigniew

Pracownik jest monitorowany pod stałym nadzorem. Zdarza się ze szef siedzi na palecie kilka godzin i obserwuje jak pracujesz. Caly czas musisz meldowac gdzie idziesz czy do toalety badz gdzie byłeś. Nie możesz korzystać z toalety biurowej tylko tejvna magazynie bo nie jesteś pracownikiem biurowym. Dużo by wymieniać...

@Bolo

A to biurowi jakoś inaczej się przepraszam wypróżniają? Mają jakieś inne warunki w tych toaletach czy co? Oni na przekór u was mogą czy to dwustronna "sprawiedliwość"? Rozumiem, że Ci z dłuższym stażem nauczyli się ten cyrk olewać?

Bolo
@Agnieszka

Nie wiem. Taka po prostu jest. Trzeba szefostwa pytać. Toaleta jest o niebo lepsza. Na całą firmę jest tylko 2 pracowników z dłuższym stażem tak jest ciągła rotacja nielicząc biura.

@Bolo

Aj to słabo, że takie rotacje, czyli tak naprawdę u was jest problem, a w biurze życie usłane różami? Czy tam też coś czasami się odbywa?

Majster
@Agnieszka

W biurze to siedzi szef,szefowa i szefa zięć nikt z poza rodziny tam nie siedzi.

@Majster

Ooo no to już mam odpowiedź czemu biuro nie rotuje. ;p A ten zięć to czym konkretnie się tam zajmuje?

@Agnieszka

Idź do firmy się go zapytaj. Może sam Ci powie jak taka ciekawska jesteś.

@Adam

Ale po co te nerwy od razu? Chciałam tylko sprawdzić czy są tu jakieś układy może czy to, że rodzinny skład to wcale nic nie znaczy takiego. Bo powiedzmy sobie szczerze, że nie zawsze wszystko musi być po znajomości i może akurat na te stanowiska tam się wszyscy dobrze nadają? ;)

Ewelina

Mówicie że w tej firmie są niskie wynagrodzenia. Czy jest tutaj nainizsza krajowa w takim razie ??

Zbigniew

Czy wciąż są problemy z wypłatą wynagrodzeń? Czytam, że jeszcze niedawno tak było, ale może coś zmieniło się pod tym względem.

sss15

Szef nie wypłaca wynagrodzenia powołując się na artykuły kodeksu pracy, wcześniej nie przedstawiając ich pracownikowi,

sss15

praca ciężka, zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy

sss15

uważajcie szef nie wypłaca wynagrodzenia (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Activ Pack Katarzyna Krzemianowska - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Activ Pack Katarzyna Krzemianowska?

Zobacz opinie na temat firmy Activ Pack Katarzyna Krzemianowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Activ Pack Katarzyna Krzemianowska?

Activ Pack Katarzyna Krzemianowska
  • Garbary 5F