Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o.

Opinie o Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o.

Czy można liczyć w Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Nowy wpis

Tak, można.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o. Sp.k.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Nowy wpis

Wynagrodzenie wypłacane jest do 10. dnia następnego miesiąca, po miesiącu, za który jest należne.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o. Sp.k. odbywa się w siedzibie firmy?

Tak. Pierwsza rozmowa może odbyć się online, ale drugi etap już w siedzibie firmy.

Emilia

A co konkretnie się dzieje na drugim etapie? Z czego warto się przygotować?

@Emilia

Drugi etap to rozmowa z Prezesem. Z czego warto się przygotować? Wszystko zależy od stanowiska, na które aplikuje Kandydat. Najczęściej są sprawdzane deklarowane umiejętności w praktyce. Przykładowo - jeśli w ogłoszeniu wymagamy znajomości języka angielskiego, rozmowa może odbyć się w języku angielskim, jeśli biegłej znajomości Excela - możemy poprosić o wykonanie zadania w Excelu.

Na jakie benefity można liczyć w Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o. Sp.k.?

Benefity

pakiet opieki medycznej, darmowe dojazdy do pracy, lekcje języka angielskiego, nowe samochody, telefony i komputery służbowe, prezenty niespodzianki np. po zakończonym kwartale, związane ze stażem pracy

Irena
@Benefity

Wow ta lista robi wrażenie, one wszystkie są dostępne jednocześnie, czy trzeba wybrać np. dwa spośród wielu propozycji?

Firma Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Asystentka / Asystent Biura. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
kandydatka

W sieci pojawiło się ogłoszenie na asystentkę biura. Jak oceniacie atmosferę i zarobki w biurowcu?

Mateusz

Czy może ktoś opisać warunki pracy na stanowisku serwisanta? Pojawiło się ogłoszenie i mam zamiar przedstawić swoją kandydaturę, ale zauważyłem że ogloszenie pojawia się cyklinicznie co parę miesięcy i nie wiem po czyjej stronie jest problem (?)z góry Dziękuję za wszystkie szczere odpowiedzi i podpowiedzi :)

Jeremi

Przede wszystkim nie każdy ma kwalifikacje na wyższe stanowisko. Jedno jest pewne, że warto tu pracować.

Czy Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o. Sp.k. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Godziny

Tak, firma pracuje od 8 do 16.

gregorek

Idealnie nie jest ale źle też nie jest więc pozostaje dobrze pracować i mniej narzekać!

Remek

Jeśli ktoś czuje się prawie geniuszem to być może. Ja wiem, że to bardzo dobra firma i patrząc na ciszę na forum to potwierdza się.

Xyz
@Remek

Tak tak, cisza na forum i brak negatywnych opinii tylko potwierdzają że masz rację! To świetna firma która ma ogromne perspektywy! Możesz liczyć na pełne wsparcie kierownictwa we wszystkim! Możesz liczyć na najlepsze narzędzia pracy i na szacunek od strony szefostwa i Twoich współpracowników, zawsze chętnych do pomocy! Kiedy budzisz się rano i patrzysz w lustro, to wiesz że trafiłeś do miejsca w które zawsze chciałeś trafić, gdzie słońce świeci nawet w nocy, a kwiaty kwitną nawet zimą! Absolutnie nie zmyślam i w żadnym wypadku nie używam ironi, ABSOLUTNIE!

NoWayOut

Firma tylko dla tych co szukają pierwszej pracy aby "sprawdzić się" w biznesie. Dla doświadczonych strata czasu.

@NoWayOut

Cóż, nie da się ukryć, że firmy, które oferują zatrudnienie osobom z małym doświadczeniem są bardzo potrzebne. Jak rozumiem, chcesz powiedzieć, że młode osoby mogą liczyć na zdobycie doświadczenia w tym miejscu? A czy istnieje także szansa na podniesienie swoich kwalifikacji? Wkraczającym na rynek pracy często ciężko jest znaleźć zatrudnienie z niewielkim doświadczeniem i Twoja odpowiedź na ten komentarz może być dla nich bardzo istotna.

Bardzo proszę o opinie na temat pracy ph w firmie Euroterm. Jaka flota samochodowa czy są jakieś szkolenia czy firma bierze udział w targach? Narzędzia do pracy? Jaka atmosfera?Dodatkowe benefity? I jakie pieniądze na start? Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

Agata

Firma obecnie poszukuje magazyniera https://www.gowork.pl/oferta/magazynier,3epuj2DDHsMU6cjD3N9d0t,solec-kujawski Jeżeli ktoś obecnie pracuje w Euroterm Techniki Klejenia na stanowisku magazyniera i zechciałby podzielić się swoją opinią i doświadczeniem płynącym z tej pracy, to na pewno wiele osób zanim odpowie na powyższe ogłoszenie, chętnie się z tą opinią zapozna.

Miron

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Agata

@Pracownik, a czy mozna liczyc na dodatkowe benefity od pracodawcy? Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie Euroterm. Wiecie może jak wygląda rekrutacja?

Xxx
@Agata

Jeśli chodzi o benefity to owszem są ale jako obiecanki a rzadko kiedy spełniane. Wystarczy spojrzeć jak często pracownicy się tam zmieniają. Wszystkie negatywne i merytoryczne opinie usunięte... przypadek?

Agata

Już dawno nie wypowiadaliście się na tym forum. Co sądzicie o tym pracodawcy? Czy od pierwszego dnia można liczyć na umowę o pracę? Jaka panuje atmosfera w firmie? Podzielcie się proszę opinią o Euroterm.

@Agata

Umowa o pracę na okres próbny- 3 miesiące, a później na dłuższy okres. Atmosfera sympatyczna, przyjazna (i profesjonalna), ale kiedy trzeba pracować, należy solidnie się za to zabrać. Można zdobyć doświadczenie, a dla osób chcących pozostać na dłużej- firma ma swoje procedury, ale nie działa w sposób sztywny, jest elastyczna względem pracowników i ich pomysłów.

tell me

@łajdo pewnie że firma się po prostu rozwija, ale skoro zapewniona jest umowa o pracę, to od razu widać, że stabilne zatrudnienie jest u nich możliwe.

fajfer
@tell me

to prawda akurat @tell me. Po za tym warto chyba wspomnieć o ich obecnych ofertach o których wyżek pisaliście. Chodzi mi o niezłą kasę na jaką tam specjaliści od sprzedaży mogą liczyć

Qwerty
@fajfer

Kto pisze te opinie? Są genialne! Dajcie namiar na agencję od PR :D

Janusz

Podpowiedzcie coś o pracy dla doradcy techniczno- handlowego na rynki wschodnie. Czy trudna jest rekrutacja?

łan

to prawda, też słyszałem o tym, że umowę o pracę po próbnym okresie jak najbardziej się dostaje, co moim zdaniem jest bardzo korzystne, ale faktycznie póki co ofert nie ma

@łan

Witam, firma poszukuje serwisantów. CV można przesyłać na adres: praca@euroterm.com.pl

lips

ostatnio szukali sporo przedstawicieli handlowych oraz specjalistów ds sprzedaży, jednak ogłoszenia są juz nieaktywne ;/ może coś nowego wrzucą na dniach.

Zostaw merytoryczną opinię o Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o.