Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o. Sp.k.

Osielsko

Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o. Sp.k.

Agata

@Pracownik, a czy mozna liczyc na dodatkowe benefity od pracodawcy? Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie Euroterm. Wiecie może jak wygląda rekrutacja?

Agata

Już dawno nie wypowiadaliście się na tym forum. Co sądzicie o tym pracodawcy? Czy od pierwszego dnia można liczyć na umowę o pracę? Jaka panuje atmosfera w firmie? Podzielcie się proszę opinią o Euroterm.

@Agata 04.04.2018 09:58

Umowa o pracę na okres próbny- 3 miesiące, a później na dłuższy okres. Atmosfera sympatyczna, przyjazna (i profesjonalna), ale kiedy trzeba pracować, należy solidnie się za to zabrać. Można zdobyć doświadczenie, a dla osób chcących pozostać na dłużej- firma ma swoje procedury, ale nie działa w sposób sztywny, jest elastyczna względem pracowników i ich pomysłów.

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o. Sp.k. mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

tell me

@łajdo pewnie że firma się po prostu rozwija, ale skoro zapewniona jest umowa o pracę, to od razu widać, że stabilne zatrudnienie jest u nich możliwe.

Qwerty
@fajfer 10.02.2016 21:38

Kto pisze te opinie? Są genialne! Dajcie namiar na agencję od PR :D

Janusz

Podpowiedzcie coś o pracy dla doradcy techniczno- handlowego na rynki wschodnie. Czy trudna jest rekrutacja?

łan

to prawda, też słyszałem o tym, że umowę o pracę po próbnym okresie jak najbardziej się dostaje, co moim zdaniem jest bardzo korzystne, ale faktycznie póki co ofert nie ma

@łan 06.05.2016 13:49

Witam, firma poszukuje serwisantów. CV można przesyłać na adres: [email protected]

lips

ostatnio szukali sporo przedstawicieli handlowych oraz specjalistów ds sprzedaży, jednak ogłoszenia są juz nieaktywne ;/ może coś nowego wrzucą na dniach.

tomek

Pytanie na jakich stanowiskach taka rotacja. Pewnie ludzie odchodza, bo myslą, że euroterm dał im juz wszystko, co mógł, a że firma nie chce dac podwyżki próbując zatrzymać pracownika, tylko woli skzolić nowego to jej wybór. Najwyraźniej to dobra firma, aby zdobyć doświadczenie i wpis w CV i tyle, potem w świat.

stivi

co racja to racja ,pytanie czy firma euroterm stawia na pracownika czy zatrudnia go tylko aby po to aby był

Outback

Jeśli szukają tzn, że inni odchodzą - pytanie tylko dlaczego?

herman

a zna ktoś szczegóły o firmie jakie zarobki,jak si pracuje ,jacy ludzie itp

fajfer

Chciałbym zmienić swoją dotychczasową pracę ze względu na niskie zarobki. Od ludzi słyszałem , że całkiem przyzwoicie tutaj płacą stąd moje zainteresowanie firmą. Słyszałem , że jeśli już kogoś szukają to głównie przedstawicieli handlowych bo ludzie na tym stanowisku własnie są im głównie potrzebni

herman

witajcie ludzie,jakie zarobki na stanowisku ph,jakimi autami smiagają obecnie ph,jaka atmosfera w pracy itp z góry dziekuje za informacje,pozdr

Ela

bez przesady, trochę osób pracuje w tej firmie, nie tylko kierownik:)ciekawa jestem kogo kolega miał na myśli "najmądrzejsi" - siebie?

TO

Nie masz czego żałować

florian

kurcze, to mnie szepard trochę rozczarowałeś, bo szczerze mówiąc liczyłem że coś po nowym roku się ruszy i że zrobią sobie jakąś rekrutację pracowników... bo ja już jakiś czas "czatuje" właśnie na miejsce w tym eurotermie. A może chociaż powiedzcie ile płacą pracownikom i czy terminowo? będe wiedział czy mam czego żałować

szepard

na chwilę obecną to nie szukają chyba nikogo, więc musisz się uzbroić w cierpliwość, albo rzeczywiście podesłać im na wszelki wypadek CV

Zaks

Warto spróbować i posłać im CVkę. Może co i z tego wyniknie. Oferty widać są konkretne, ale ciekawe czy to w rzeczywistości też tak wygląda kolorowo.

Gustaw

Mi euroterm wydaje się być ok, ale nigdy tam nie pracowałem, zastanawiam się nad wysłaniem CV, napiszcie, czy warto i na jakie stanowisko potrzebują.

Ela

witam, Jeśli chcesz pracować z nami to zapraszam, zabierz dokumenty i przyjdź na rozmowę. Możesz tu liczyć na uczciwą umowę o pracę oraz rzetelne wynagrodzenie zgodne z Twoimi kwalifikacjami. Gdyby pracodawca nie był wiarygodny, to firma nie istniałaby na rynku przez tyle lat:) Pozdrawiam

Zostaw opinię o Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o. Sp.k. - Osielsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o. Sp.k.