Opinie o Jarosław Potocki Firma Zarządzająca Nieruchomościami Immobiliare w Pajęczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jarosław Potocki Firma Zarządzająca Nieruchomościami Immobiliare. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jarosław Potocki Firma Zarządzająca Nieruchomościami Immobiliare o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Potocki Firma Zarządzająca Nieruchomościami Immobiliare w Pajęczno

Oczy kobry

Zdecydowanie odradzam współpracę z tym człowiekiem. Żadne z ustaleń telefonicznych, nie pokrywa się z rzeczywistością. Wypłata nie dość że po terminie, to jeszcze w ratach. Samochody złomy, bo nikt w okolicy już nie chce ich naprawiać za darmo, bo w każdym serwisie nie popłacone faktury. Wieczny płacz że mało kilometrów i nie nie ma chłop z czego żyć. Wielki biznesmen, a słoma z butów wystaje.

@Oczy kobry

Ile czasu po terminie dostałeś wypłatę? Nie wygląda to dobrze jak tak to opisujesz. W ilu ratach?

J.K.
@Oczy kobry

Dokładnie, najlepiej żebyś w jego imieniu żebrał na dworcu z tacką

@J.K.

Skąd wy w ogóle bierzecie takie teksty...xd Może wprost wylać tego typu żale? Bo co to według was wnosi w to forum?

@Zuzanna

O znalazła sie obronczyni... Jak to co wnosi - bardzo wiele wnosi daje obraz o czlowieku, czy uczciwie traktuje swoich pracownikow czy nie, czy jest wyplacalny czy nie...bo chyba po to ktos pracuje by dostac wynagrodzenie które mu sie nalezy! No ale jak z szefem łącza bliskie wiezi i zażyle kontakty prywatne to potem i komentarze nie pasują...

J.K.
@Zuzanna

Prosto w twarz też były te żale także to tylko przestroga dla innych Pani obrończyni :P

@KM

Nie no adwokatem nie jestem, nie przesadzajmy. ;) No ok z tą wypłacalnością całą jak najbardziej się zgadzam, to jednak warto wiedzieć. A co z tymi samochodami tak właściwie, bo to chyba niebezpieczne takimi nienaprawianymi jeździć? Coś złego w związku z ich stanem się działo może?

@Zuzanna

...ależ nikt tu nie przesadza... "obrończyni" nie było w rozumieniu bycia czyimś adwokatem.... doskonale wiemy w jakim rozumieniu... jednak coś na rzeczy że ktoś próbuje sie wybielić i odwrocic kota ogonem... i nagle udawać wielkie zainteresowanie samochodami HAHAHA

Weronika
@KM

Napisałaś "doskonale wiemy w jakim rozumieniu", ale nie bardzo rozumiem o co chodzi? Możesz mi powiedzieć czy problem z wypłacalnością to chwilowa sprawa czy powtarza się co miesiąć?

@Weronika

na jakiej podstawie piszesz "Napisałaś" ... Nie jestem KOBIETĄ!!! zanim coś sie napisze trzeba pomyśleć nie wystarczy zmienić imię z Zuzanny na Weronikę... To firma transportowa zatrudniająca kierowców, a pseudo sekretarki czy asystentki są od czego innego i wszyscy od dawna już to wiedzą i mówią... nie będę wyjaśniać jak nie rozumiesz! To tyle w temacie! A KASY JAK NIE IDAĆ TAK NIE WIDAĆ!!!

@KM

Emm ok? A wyjaśnisz o co chodzi Ci chodzi z tym wybieleniem i odwracaniem kota ogonem? Bo serio w temacie nie jestem a poniekąd zaciekawiasz tym co piszesz. ;p

Zuzanna

;) Czyli Ty również nie masz niczego do powiedzenia o firmie?

Marek Nowy wpis
@Zuzanna

Nie byłas zainteresowana sprawami firmy. tylko drązeniem jednego tematu i do tego sie odnioslem. cóż my wszyscy znamy układy jakie panuja w firmie z kobietami bedacymi sekretarkami cz asystentkami dlatego były takie reakcje gdy w srodku nocy tak zaciecie wystepujesz i bronisz szefa! A potem piszesz tylko w jednym celu by odwrócic ludzi uwagę.. ale niestety my jestesmy inteligentni i o wszystkim wiemy...! Bliskosc z pracodawca nie zawsze popłaca. A wracając to głównego tematu to samochody sa beznadziejne, czesto sie psują, na trasie musimy naprawiac za własną kase by dojecha, o zwrot nie idzie sie doprosic, wypłaty nieterminowe i okrojone. Pan wszzytsko ustala ustnie przez telefon a potem juz o niczym nie pamieta.. Pozdrawiam i mysle ze odpowiedz jest wyczerpujaca i napewno odradzam tam pracy. Kierowcy tez nalezy sie szacunek

Elżbieta Nowy wpis
@Marek

A w ogóle macie przeglądy tych aut że tak często się psują? Poważnie szef nic z tym nie robi? Może czas wymienić flotę?

Magdalena Nowy wpis

I co z tym robicie? Bo rozumiem ze jakoś trzeba próbować odzyskać te pieniądze za własna prace? :/

Figaro Nowy wpis
@Zuzanna

Dla jednych żale dla drugich nie dla niektórych po prostu fakty z życia tejże firmy potwierdzam pseudo firma pseudo praca żadne żale waleczna obrończyni dorośniesz zrozumiesz

Sasin

Omijać. Brak kompetencji. Nie dotrzymuje słowa. Uwazać na umowę, gdyż Pan Jarosław lubi wiele szczegółów ustalać słownie a potem w praktyce,odnosić sie do tego co sie podpisało. Kierowcy, strzeżcie sie pracy pod Manderslootem.

Mik
@Sasin

Potwierdzam w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Potocki Firma Zarządzająca Nieruchomościami Immobiliare - Pajęczno

• Jak się pracuje w Jarosław Potocki Firma Zarządzająca Nieruchomościami Immobiliare?

Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Potocki Firma Zarządzająca Nieruchomościami Immobiliare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Jarosław Potocki Firma Zarządzająca Nieruchomościami Immobiliare
  • Zachodnia 13