Opinie o Oknolux Małgorzata Jendrzejewska w Lubicz Górny

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Oknolux Małgorzata Jendrzejewska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Oknolux Małgorzata Jendrzejewska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oknolux Małgorzata Jendrzejewska w Lubicz Górny

Marek Wiśniewski Nowy wpis

Bardzo ładne fachowe wykonanie obsługa miła bez problemowa bardzo krótki czas realizacji

Czarek Nowy wpis

Polecam fajne drzwi miła obsługa.

Marcin Nowy wpis

Firma jest miłym zaskoczeniem wszystko załatwianie na telefon zamontowane na czas drzwi aluminiowe z pochwytem i boczna witryna za niespełna 7000 zł gdzie identyczne w innych firmach zaczynały się od 10000 zł sam montaż sprawny szybki widać że fachowy jestem bardzo zadowolony.

Cichy Nowy wpis

Polecam zakupiłem 8 sztuk drzwi zewnętrznych z montażem firma na moją prośbę wymieniła mi skrzydło które zostało uszkodzone podczas prac wykończeniowych oczywiście nie za damo , cenowo wypadają bardzo dobrze względem poprzednich wykonawców wizualnie drzwi wyglądają na bardzo solidne dużym plusem jest obsługa klienta.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Oknolux Małgorzata Jendrzejewska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
marcingrab

Bardzo polecam firmę Oknolux Lubicz: być może, że po raz pierwszy w skali wszystkich firm takie staranne zakończenie wymiany drzwi, okien i parapetów. Z uprzejmości pana Pawla zawdzięczam nieodpłatne wykonanie kilku drobnych, ważnych dla mnie usług. Ponadto, punktualna i uprzejma ekipa, bardzo ładne wykonanie, sprzątali po sobie w każdym pomieszczeniu, szybka i sprawnia wymiana. Polecam serdecznie.

Rzetelna firma. Bardzo miła obsługa i profesjonalny montaż. Wszystko w terminie. Polecam

VIOLKA

FIRMA GODNA POLECENIA PRACA WYKONANA NA MEDAL.

Firma rzetelna wykonała zadanie na 5 z plusem , obsługa wykonanie na najwyższym poziomie.

Dorota

witam, sporo opinii od klientów tu widziałam w większości zdają się być pozytywne a że widziałam kiedyś dawniejsze ogłoszenie na montera okien tu do firmy to chciałabym podpytać o obecne warunki jakie panowie tu mają jeśli o pracę chodzi. widziałam, że była tam umowa o pracę czyli nie ma opcji żeby umówić się dorywczo na zlecenie? ktoś wie jakie wynagrodzenie obecnie przysługuje i czy nie potrzebują kogoś do siebie?

Patryk

Bardzo solidne drzwi zajmuję się budowlanką i mam porównanie cenowo na 2 drzwiach taniej o prawie 3000 obsługa bardzo miła montaż profesjonalny

Wiśnia

jak najbardziej polecam solidne drzwi dobra cena fachowy montaż widać że panowie wiedzą co robią

Sławomir Dąbrowski

Polecam zakup drzwi z montażem bardzo miła obsługa klienta od zakupu po montaż .

Tomi

W100 % polecam ładne drzwi w przystępnej cenie krótki czas oczekiwania

Iwona

Firma godna polecenia sprawny montaż Panowie zostawili po sobie bardzo dobre wrażenie Pan u którego zamawialiśmy bardzo miły czekaliśmy za drzwiami kilka dni jesteśmy bardzo zadowoleni

Urszula
@Iwona

No to super jak montaż został wykonany dobrze. Fajnie też, że Pan miły. A jakie drzwi zamówiliście? Sama szukam czegoś dla siebie, więc będę wdzięczna za polecenie. W ogóle jak ceny wypadają na tle innych sklepów?

Bartek

Zakupiłem drzwi z naświetlem za 6600 zł była to najtańsza wycena pozostałe wyceny ponad 10000 zł za drzwi identyczne jak moje montaż sprawny fachowcy od montażu godni polecenia

Dorota
@Bartek

Ale to 6600 już z robocizną od razu?

Władysław

Dzień dobry polecam zakup drzwi od Pana Pawła drzwi są bardzo ładne wszyscy sąsiedzi przychodzą i zachwalają serdecznie pozdrawiam Pana Maćka który montował dobra robota

Iwona
@Władysław

A tak w ogóle to ile czasu zajął mu montaż tych drzwi?

Rafal

Zamawiałem u Pana Pawła okna już dwa razy i wszystko przebiegło normalnie dlatego mogę polecić...

Klient

Polecam drzwi bardzo solidne niespotykanie krótki czas realizacji montaż z wypełnieniem od dołu Panowie znający się na robocie do tego bardzo mili

Kazimierz

Bardzo miła obsługa szybki termin wykonania firma godna polecenia

Polecam zakup drzwi u Pana Pawła niemal połowa ceny co w innych sklepach bardzo miła obsługa montaż 2 drzwi bardzo sprawny.

Danuta
@Ania

To są jakieś promocje na wybrane drzwi? Czy cały czas są takie niskie kwoty?

Zostaw merytoryczną opinię o Oknolux Małgorzata Jendrzejewska - Lubicz Górny

• Jak się pracuje w Oknolux Małgorzata Jendrzejewska?

Zobacz opinie na temat firmy Oknolux Małgorzata Jendrzejewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oknolux Małgorzata Jendrzejewska?

Oknolux Małgorzata Jendrzejewska
4.4/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Nowa 4
    87-162 Lubicz Górny