Opinie o Oknolux Małgorzata Jendrzejewska w Lubicz Górny

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Oknolux Małgorzata Jendrzejewska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Oknolux Małgorzata Jendrzejewska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oknolux Małgorzata Jendrzejewska w Lubicz Górny

Piotr Libinski

Zamawiałem okna i drzwi 15 kwietnia 2022r.W umowie termin realizacji 30 dni.Zaliczka wpłacona 6 tys.Do dnia dzisiejszego ani okien ani drzwi.Pan Paweł obiecał montaż 30/31 maj do dziś ani okien ani kasy.To jacyś popierdolency omijajcie szerokim łukiem.(usunięte przez administratora)zgłaszam sprawę na policję.

Grażyna

Opinie klientów niebyt pozytywne z tego co widzę :/ A jak to wygląda od strony pracownika? Też tak źle? Dobrze płacą?

@Grażyna

Wszystkim odradzam jakakolwiek współpracę z Oknoluxem. Kłamie, (usunięte przez administratora) nie realizuje zleceń później nie odbiera telefonów. Na zlecenie można czekać nawet rok. Potrafi tylko bajerować i obiecywać. Cena nie warta nerwów, pomyłek a na końcu każe sobie szukać montażystów.Tak działa ta fima.

@Anna

O matko nie mam na to czasu, aby rok czekać na realizację! Czy można zrezygnować z zamówienia jak jest opóźnienie? Czy potrącają wtedy jakąś opłatę, np. zaliczkę?

kazazel
@Grażyna

A ona jeszcze działa?? (usunięte przez administratora) W moim przypadku źle zamontowane okna i przez to nie odebrane przez spółdzielnię przez co nie otrzymałem dofinansowania. Od zamówienia 2 okien do nieudolnej próby ostatniej korekty - prawie rok czasu !!!!!!!!!!!!!!!!

Dorota
@kazazel

Prawie rok? Czyli te poprawki to o kant stołu rozbić według Ciebie? :/(usunięte przez administratora)

Anita

podpisałam umowę na moskitiery 28.07.2020r.. termin realizacji 35 dni roboczych. Wpłacony zadatek Dziś jest 22.11.2021r. Do tej pory usługa niezrealizowana. :( ani nie zwrócone pieniądze Pomimo wielu interwencji telefonicznych i osobistych w punkcie...nic się nie zadziało.

Danuta
@Anita

I jak sytuacja? Wyjaśniło się coś? (usunięte przez administratora)

rob7324

od 10 maja czekam na fakturę i wyregulowanie okien

Profesor - Krajęczyn
@rob7324

Ja na wyregulowanie okien czekałem od kwietnia. Oprócz obietnic p. (usunięte przez administratora)i definiowania kolejnych terminów, składania obietnic (czytaj: szklenia) nic nie było i już nie będzie. Taka to jest firma!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Oknolux Małgorzata Jendrzejewska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Nie polecam tej firmy! Nawet 1 gwiazdki nie dam. Szkoda mówić. Można dzwonić i dzwonic i nieć z tego, nie dodzwonisz się. A jeśli Ci się uda to oddzwonię i cisza. Po wielu telefonach udało się ale obietnice będziemy jutro akurat w okolicy... Ale nie dotarli. Tak obiecali i ma tym koniec. Okna wstawili po 22 kiedy byłam w pracy na nocce i żadnej informacji, ze są na budowie i wstawiają. Dopiero kiedy chciała zapłaty dostalam telefon i mówi, że nie mogę wyjść z pracy. Oni, ze dementować będą okna. Nie dostałam znać więc nie chciałam płacić ale jeśli zdemontuje okna a później je będą znów wkładać to mogą uszkodzić więc wyslalam rodziców z kasą. Koszmar... Dzis moskitery reklamuje bo są złych wymiarów ale chyba nie doczekam się nowych i szkoda zdrowia na tą firmę. Nerwy tylko. Nie polecam!!!

zbscibi Krajęczyn
@Gość

W pełni podzielam opinię. Początek bdb, a później schody. Pan Paweł to szklarz - jeśli odbierze telefon - bowiem składa obietnice z których nic nie wynika. Omijajcie firmę szerokim łukiem.

M-wasyl

Przeczytajcie proszę , pomimo długiego , ale rzetelnego opisu . OSTRZEGAM !!! Jedyne co dobre we współpracy z tą firmą to cena . Po podpisaniu umowy i wpłacie pieniędzy … : Kontakt z Panem Pawłem jest mega utrudniony . Przez kilka dni potrafi nie odbierać telefonów i prawie nigdy nie oddzwania . Dostawa okien w moim wypadku dwa miesiące później niż ustalenia i termin z umowy . Okna okazały się źle zwymiarowane ( jedne mniejsze od drugiego , inne większe od tego obok ) . Tak zwany ,,ciepły montaż ,, to kpina ! Pianka , bez taśm na zewnątrz i wewnątrz ram . Tak montowało się okna 20-cia lat temu . Poziomy w oknach z kapelusza ( okna od sufitu do posadzki , każde zamontowane inaczej ) . Pan Paweł niczym się nie przejmuje , robi spychozę , byle upchnąć … Od ponad miesiąca trwa montaż ! Były już dwie ekipy . Pracują w weekendy , gdyż w dni powszednie pracują legalnie w innych firmach ! Końca jeszcze nie widać , podczas gdy umowę podpisałem w czerwcu . Część okien wstawiona , część stoi oparta o mur , część nie przyjęta przeze mnie z powodu złych wymiarów . Jeśli budujecie Państwo dom wiecie , że terminy następne ekipy i nadchodząca zima nie czeka … KOMPLETNIE I ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!! Moją sprawą zajął się mecenas , Wam czytającym —> to na przestrogę .

Oknolux
@M-wasyl

WITAM ZROBIMY ZDJĘCIA Z TEGO JAK WYGLĄDJĄ OTWORY WNEKI OD ŚRODKA BUDYNKU 287 OD ZEWNĄTRZ 282 NA SZEROKOŚCI ( GŁĘBOKOŚCI SUPOREXSA TO REKORD SUPOREXS MA 24 CM ) OSADZENIE OKIEN HST JEST ZAWSZE 3,5 DO 4 CM PONIŻEJ POZIOMU 0 , A RÓŻNICA MIĘDZY OKNE NA PIĘTRZE A NA PARTERZE JEST O 2,5 CM NA OKNIE O SZEROKOŚCI 285 CM NIE JEST TO WIDOCZNE MONTAŻ NIE ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY BYŁA MOWA O TAŚMACH ROZPRĘŻNYCH PÓŹNIEJ BYŁA WERSJA ŻE NA PIANE ( USTALANA Z EKIPĄ MONTUJĄCĄ ) POCZYM SAM PAN ZAPROPONOWAŁ ŻE MAMY PANU PRZEKAZAĆ TAŚMY DO CIEPŁEGO MONTAŻU I TE KTÓRE SĄ JUŻ ZAMĄTOWANE SAM PAN DOKLEJI TAŚME A TE KTÓRE NIE SĄ ZAMĄTOWANE ŻEBY MĄTOWAĆ NA TAŚME OD ŚRODKA A OD OKLEI PAN ZEWNĄTRZ JAK BĘDZIE MIAŁ ELEWACJE ROBIONĄ BO JAK PAN STWIERDZIŁ ,,LUBI PAN PRECYZYJNE ROBUTKI "REALIZACJA ZAMÓWIENIA KTÓRA MIAŁA WYNIEŚĆ 35 DNI ROBOCZYCH CZYLI PRAWIE 2 MIESIĄCE PRZECIĄGNEŁA SIĘ PRZEZ ZAISTNIAŁĄ SYTUACJE JAKA MA MIEJSCE W NASZYM KRAJU ZWIĄZANA Z BRAKIEM MATERIAŁU I KAŻDY KTO BUDUJE DOM ZNA TEMAT OBRAZIŁ SIĘ PAN BO UMAWIALIŚMY SIĘ NA KONTAKT W WTOREK Z RANA PAN DO MNIE DZWONIŁ Z TEGO CO KOJARZE 3 RAZY POCZYM WYSŁAŁ WIADOMOŚĆ O TREŚCI ŻE NIE MAMY SIĘ JUŻ POKAZYWAĆ NA BUDOWIE ( MIAŁO TO MIEJSCE W WTOREK A W ŚRODE BYŁ UMÓWIONY MONTAŻ POZOSTAŁYCH DUŻYCH OKIEN) POCZYM ZBLOKOWAŁ MOJE NUMERY ORAZ NIE ODPOWIADAŁ NA SMS DOPIERO KIEDY NARADZIŁ SIĘ PAN Z MECENASEM ODBLOKOWAŁ PAN TELEFON ORAZ ODEBRAŁ TELEFON . CO DO BRAKU KONTAKTU TO PROSZĘ POKAZAĆ REJESTR POŁĄCZEŃ , JESTEM ZDZIWIONY PAŃSKIM WPISEM BO DO WTORKU NASZA WSPÓŁPRACA ORAZ USTALENIA BYŁY JAK MI SIE WYDAWAŁO W NAJLEPSZYM PORZĄDKU BYŁY OPUŹNIENIA Z MONTAŻEM ALE BYLIŚMY W KONTAKCIE I NIE BYŁO ŻADNEGO SPORU Z TYM ZWIĄZANEGO . W PONIEDZIAŁEK ROZMAWIALIŚMY ŻE BĘDZIEMY KONTAKTOWALI SIĘ W WTOREK Z RANA PAN ZADZWONIŁ 2 - 3 RAZY POCZYM JA ODDZWONIŁEM OKOŁO GODZINY 12 NIESTETY ZOSTAŁEM ZBLOKOWANY GDZIE W PONIEDZIAŁEK UMAWIALIŚMY SIĘ ŻE W ŚRODE JESTEŚMY NA MONTAŻU A TEMATEM WTORKOWEJ ROZMOWY MIAŁO BYĆ NASZE DRUGIE ZAMÓWIENIE DOTYCZĄCE DRZWI WEJŚCIOWYCH ORAZ DRZWI DO GARAŻU , CO DO EKIP PIERWSZA Z EKIP MONTOWAŁA OKNA O DUŻYCH GABARYTACH DUŻE WITRYNY ,OKNA HST NA PARTERZE I MNIEJSZE NA PIĘTRZE , NATOMIAST DRUGA EKIPA OKNA NA GÓRZE ZA POMOCĄ DZWIGA Z PRZYSAWKĄ BO NIESZŁO INACZEJ ( PONIEDZIAŁEK) NATOMIAST DALSZE PRACE MIAŁY ODBYĆ SIĘ W ŚRODĘ NIESTETY W WTOREK PO TYM JAK PAN SIE NIEDODZWONIŁ NAPISAŁ ŻE MAMY JUŻ NIE PRZYJEŻDŹAĆ.

matus

Zakupiłem okna z montażem jestem zadowolony z współpracy handlowiec spoko chłopak do dogadania można wynegocjować fajną cenę polecam odrębną sprawą jest termin który został letko naciągnięty

Waldi

Terminy realizacji dobre ale u Rodziców trochę się przeciągnelo nie miało to dla nich większego znaczenia u nas ( u mnie i sąsiada) OK piszę tą opinie bo jestem pełen podziwu co do ceny szukając przez długi czas oferta Pana Pawła była zdecydowanie najlepsza montaż pełen podziw dla fachowców mili Panowie znający się na robocie z poczuciem humoru mimo iż z tego co słyszałem i widziałem szybko do domu nie wracają szczerze polecam

@Waldi

Masz na myśli to, że godziny pracy w Oknoluxie są długie? Szukam tu opinii pracowników, ale na próżno. Tymczasem chciałam się dowiedzieć, ile zarabiają monterzy i czy w 2021 roku będzie nabór do montażu.

@bud-dom a co jest nie tak z terminem?

bud-dom

Towar usługa bez zastrzeżeń można by popracować nad terminem ale biorąc ceny pod uwagę to można to przeboleć

Firma (usunięte przez administratora)zero profesjonalizmu koleś nadrabia gadką nic więcej terminy nie dotrzymane, materiał na raty przywożono i cały czas przesowa pracę na inne terminy, mówi w prost w oczy i (usunięte przez administratora)klientów po czym zwala na nich winę

Bożena

Polecam termin trochę naciągnięty pozatym wszystko na plus

Zostaw merytoryczną opinię o Oknolux Małgorzata Jendrzejewska - Lubicz Górny

• Jak się pracuje w Oknolux Małgorzata Jendrzejewska?

Zobacz opinie na temat firmy Oknolux Małgorzata Jendrzejewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oknolux Małgorzata Jendrzejewska?

Oknolux Małgorzata Jendrzejewska
4.4/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Nowa 4
    87-162 Lubicz Górny