Opinie o Zibi Transport Zbigniew Jagodowski w Dębieniec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zibi Transport Zbigniew Jagodowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zibi Transport Zbigniew Jagodowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zibi Transport Zbigniew Jagodowski w Dębieniec

Natala Nowy wpis

2 chłodnie i plandeka to opinia dodana parę lat temu. Firma się rozwinęła, zatrudnia więcej kierowców bo po wątku ciężko coś stwierdzić? Rzadko tu ktoś zagląda i zastanawiam się dlaczego. Jak wam się aktualnie jeździ? Pensje na czas? Może ktoś chętny podać widełki zarobków?

Dawid Nowy wpis

Obecnie pracuje od roku w tej firmie i nie zgadzam się z opinią na temat tej firmy

Ilona Nowy wpis

Hej. Poszukuje informacji na temat obecnej sytuacji z pracą w tym przedsiębiorstwie. Interesuje mnie szczególnie, czy epidemia wpłynęła jakoś szczególnie na warunki pracy w firmie Zibi Transport Zbigniew Jagodowski. Dajcie znać, jakie jest aktulnie wynagrodzenie na początek i czy poszukują nowych kierowców do pracy?

Krystyna Nowy wpis

@pracownik co masz na myśli pisząc ze trzeba pilnować swoich pieniędzy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Zibi Transport Zbigniew Jagodowski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Miras

Pracodawca typowy złotówa najlepiej jeździć po drogach bez opłat viatoll, o sprzęt nie dba naprawia już jak musi albo jak się stanie z awaria na drodze, parkingi najlepiej żeby opłacać za swoje pieniądze i autostradę, ma dwie chłodnie i jedna plandekę. Na chłodni to jeszcze auta są myte bo z jego kieszeni nie idzie, a na plandece zapomnij o myjce. Jeżeli pracowałeś u niego i odchodzisz to stwierdzi że narobiłeś mu kosztów, mimo tego że sprzętu nie uszkodziłeś i towary dowoziłeśna na czas i w stanie nienaruszonym, ciągle płacze że mało kilometrów mu wykręciłeś, a w żeczywistosci robisz tą robotę co da ci spedycja lub dyspozytor z pewnej firmy co ma wstawione auta na chłodnie. Po roztaniu otrzymasz wynagrodzenie ale tylko to co na umowie i jeszcze źle naliczy ci za urlop, wypłata jest w dwóch ratach to co na umowie o pracę do 18 a nieraz później, a druga część do ręki jak ma czas to ci przywiezie. Ogólnie nie polecam tego pracodawcy.

@Miras

Dokładnie wszystko się zgadza i nic się nie zmieniło. Typowy Janusz biznesu! O swoje ciągle trzeba się prosić i pilnować swoich pieniędzy. Nie polecam

Młody

Kiedyś tam pracowałem i widzę że nic się nie zmieniło.

Zostaw merytoryczną opinię o Zibi Transport Zbigniew Jagodowski - Dębieniec

• Jak się pracuje w Zibi Transport Zbigniew Jagodowski?

Zobacz opinie na temat firmy Zibi Transport Zbigniew Jagodowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zibi Transport Zbigniew Jagodowski?

Zibi Transport Zbigniew Jagodowski
  • 15 lok. 2