Tartak EUREX

Godynice

Opinie o Tartak EUREX

Aneta

@Zenek dzięki za odpowiedź. Masz rację, że najlepiej spróbować na własnej skórze, jednak zawsze warto jeszcze się czegoś dowiedzieć przed podjęciem pracy. A na jakim jesteś stanowisku? Opowiesz o nim?

Aneta

@Nickname czyli poleciłbyś pracę w Tartak EUREX? Czy są jeszcze jakieś zalety oprócz wypłacalności? Czy może firma oferuje benefity swoim pracownikom? Czy jest możliwość awansu? Każda informacja może być przydatna.

Zenek
@Aneta 01.09.2017 09:17

Można tam znaleźć stałą pracę, i ciągle polepszają się warunki pracy. A stawki też nie najgorsze ale mogły by być lepsze. Proponuję spróbować wtedy wszystko będzie jasne.

Nickname

Pracowałem tam rok temu i nie mogę narzekać. Praca czasem ciężka czasem nie, zależy do sezonu i pracy, którą trzeba w danym momencie wykonywać. Są wypłacalni w 100%.

Aneta

Jak obecnie wygląda praca w Tartak EUREX? Chętnie usłyszymy od jej obecnych pracowników. Czy w firmie zaszły ostatnio istotne zmiany? Każda merytoryczna opinia będzie cenna dla osób szukających informacji na temat firmy jako pracodawcy.

ret

Rzeczywiście usługi reklamowe mają na wysokim poziomie @danio, zwłascza to jest dzięki pracownikom, bo zapewniają stabilne zatrudnienie, a to się ceni.

Wiola

słabo... jeżeli chodzi o kasę, umowę, prawa pracy, a przede wszystkim bezpieczeństwo, nie mówiąc już o syfie jaki panuje w pomieszczeniach socjalnych o ile wlg to można tak nazwać...ta firma to śmierdzi jednym wielkim przekrętem i ciągłą rotacją pracowników bo fakt, są niektórzy leciwi ale to na palcach u jednej ręki da się policzyć bo są to ludzie którzy juz sie nie zwolnią bo wiadomo jakie czasy.. w pewnym wieku juz ciężko jeżeli się nie ma perspektyw, ale młodzi to spieprzają gdzie pieprz rośnie bo nikt juz sie nie da tak szmacićć przed jakiegoś grubego dziada.... jednakże polecam tą firmę dla ludzi szukających chwilówki... miesiąc dwa... albo dzieciaków co mają ferie itp bo biorą na czarno od ręki do łopatologicznie prostych czynności.

były pracownik

Jeżeli chodzi o wypłacalnośc to na pewno jest wypłacalny , nigdy nie było problemu . FhuA

Pracowałem , jako mechanik istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zaczynają dniówkę o godz 5:40 odprawa , i do roboty . Nie przestrzegają żadnych przepisów BHP oraz przepisów Prawa Pracy, ludzi traktują przedmiotowo , liczy się kasa . Pracując w tej firmie na każdym kroku czuje się człowiek poniżany , mają tam " kierownika " nadzorce typowy kat , ogólnie &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; w Polskim wydaniu , jak masz twardy kręgosłup i nie zależy Tobie na własnej godnosci to to praca dla Ciebie ..TO TAK W WIELKIM SKRÓCIE .

były pracownik

wykorzystują człowieka ,zwiekszają normy , nie wypłacają na czas i jeszcze czasem potrącą z wypłaty

rafał

nic dobrego

franiu

O czym ty piszesz pakiet socjalny ! Reżim gorszy niż za komuny.

hubert

Panie Zygmuncie pracuje pan? pozdrawiam......

artur dybka

jak sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robic nie chce to oszusty? ja tam pracowalem miesiac i dostalem co do grosza i gdyby nie kregoslup to pracowalbym do tej pory wporzadku ludzie

Mirek

Nie polecam nikomu pracę u tych oszustów!!!

Hubert

Uwaga !!!!! Ostrzegam wszystkich osób którzy mają zamiar pracować w Firmie Eurex w Godynicach , reprezentowana przez małżeństwo Kędziów , jest to bardzo ciężka prac nie przestrzegająca żadnych przepisów BHP oraz przepisów Prawa Pracy ( [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ) i brak godnego wynagrodzenia ,oraz poniżanie godności osobistej człowieka ........ Pamiętajcie zanim będziecie tam Pracować ??????????????????

50% ludzi pracuje na czarno i po # miesiące czeka na pieniądze

Solidna firma - dobre zarobki - ciężka praca.

Zostaw opinię o Tartak EUREX - Godynice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tartak EUREX