Opinie o Sebdan Sebastian Zięba w Janówka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sebdan Sebastian Zięba. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sebdan Sebastian Zięba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sebdan Sebastian Zięba w Janówka

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Sebdan Sebastian Zięba?

JW Nowy wpis

Cześć! Chętnie podzielę się moją opinią na temat pracy w firmie SEBDAN, który był moim drugim domem przez ostatnie 7 lat. Kiedy zaczynałem pracować w tej firmie, nie miałem zbyt dużego doświadczenia w branży informatycznej, ale po latach pracy w SEBDAN zyskałem wiele cennych umiejętności. Jednym z najważniejszych aspektów pracy w SEBDAN jest atmosfera panująca w firmie. Praca w tej firmie zawsze była bardzo przyjemna, czułem się tam jak w drugim domu. Wszyscy pracownicy byli bardzo życzliwi i pomocni, co wpłynęło na pozytywną atmosferę w miejscu pracy. Praca w takiej atmosferze wpłynęła pozytywnie na moją motywację i chęć dalszego rozwoju. Rozwój zawodowy jest drugim aspektem, który bardzo ceniony jest przez pracowników SEBDAN. W firmie tej zawsze stawiano na ciągłe doskonalenie umiejętności i poszerzanie wiedzy. Dzięki temu, że firma oferowała wiele możliwości rozwoju, zyskałem wiele umiejętności, które będą mi przydatne w dalszej karierze zawodowej. Ostatnim aspektem, który warto poruszyć, jest ogólna ocena pracy w SEBDAN. Z mojego doświadczenia wynika, że jest to świetna firma, która warto rozważyć jako pracodawcę. Pracowałem w SEBDAN przez 7 lat i zawsze czułem się tam bardzo dobrze. Atmosfera w firmie była bardzo przyjazna, a możliwości rozwoju i zdobywania nowych umiejętności były nieocenione. Podsumowując, pracując w firmie SEBDAN, zdobyłem wiele cennych umiejętności, pracowałem w przyjaznej atmosferze i miałem okazję poznawać wspaniałych ludzi. To wszystko sprawia, że mogę polecić SEBDAN jako pracodawcę z czystym sumieniem. Dziękuję Panowie, za te wspólne 7 lat!

Pavlo Nowy wpis

Szanowni Panowie Daniel i Sebastian, Chciałbym wyrazić swoją ogromną wdzięczność za trzy wspaniałe lata spędzone w Sebdanie. Kiedy zaczynałem pracę, byłem zupełnie zielony w kwestii programowania, ale dzięki Waszemu niezwykłemu wsparciu i cennym wskazówkom, udało mi się stać się bardzo dobrym programistą i zrealizować wiele zaawansowanych projektów. Dla mnie praca w Waszej firmie była nie tylko profesjonalnym doświadczeniem, ale również okazją do nawiązania ciepłych relacji z ludźmi, którzy stali się dla mnie jak rodzina. Zawsze panowała u Was wspaniała atmosfera, pełna życzliwości, wzajemnego szacunku i wsparcia. Chciałbym również podziękować za wszystkie okazje, jakie mi dawaliście - za możliwość rozwoju, za liczne dni wolne, za organizację świątecznych imprez. Wszystko to sprawiało, że pracując w Waszej firmie, czułem się doceniony, szczęśliwy i pełen energii do dalszego rozwoju. Niestety, niedawno musiałem podjąć decyzję o opuszczeniu Waszej firmy ze względów osobistych, co dla mnie było trudne i bolesne. Chciałbym jednak podkreślić, że każda chwila spędzona w Waszym towarzystwie była dla mnie niezwykle cenna, a Wasze wsparcie i przyjaźń pozostaną w moim sercu na zawsze. Dziękuję Wam za wszystko, co dla mnie zrobiliście i mam nadzieję, że nasze drogi kiedyś znów się skrzyżują. Z wyrazami szacunku i wdzięczności, Pavlo Vovk

Ryszard

Wybrano już kogoś na Junior PHP Dev'a? Ogłoszenie wygasło ledwo 4 dni temu. 5500 - 11000 zł brutto - można wiedzieć skąd taka rozpiętość stawki i jakie możliwości rozwoju są tu dostępne?

@Ryszard

Co najwyżej można liczyć na 5500 brutto i to MAX. 11000 brutto chyba po 15 latach pracy jest osiągalne.

Magdalena
@Andrzej

No dobra, ale skądś te widełki się wzięły. Można liczyć na większą kasę po np. okresie próbnym? Czy da radę negocjować te warunki?

@Ryszard

Szanowny Panie. Widełki płacowe są adekwatne do realizowanych projektów. Nikt nie płaci za samo siedzenie

@Magdalena

Oczywiście że można warunki negocjować.

@Andrzej

Skąd ma Pan takie informacje ? Proszę nie siać nieprawdziwych informacji. W internecie można każdego obsmarować. Zapewniam Pana że nikt nie zarabia 5500 brutto w firmie SEBDAN w roli programisty.

Zofia
@Daniel

To ile w takim razie? Brzmi to jakby miało być mniej. Chciałabym też dopytać czy na rozmowach rekrutacyjnych praktykuje się rozwiązywanie jakiegoś zadania?

@Zofia

Zarobki są adekwatne od zrealizowanych zadań. W tej chwili w zależności od stanowiska płace zaczynają się od 4,5tys netto. Oczywiście jest zadanie do wykonania na rozmowach rekrutacyjnych. Niestety nie wszyscy prezentują odpowiedni poziom.

Zofia
@Daniel

Tak to już bywa na rozmowach o pracę. Tutaj rekrutacja jest w formie zdalnej? Czy stacjonarnie w biurze? Dużo etapów trzeba przejść?

@Zofia

Najważniejsze mieć podstawową wiedzę informatyka - nie operatora komputera i kreatywnie myśleć . Pozdrawiam

Ewelina
@Daniel

Jakie przykładowe były w ostatnim czasie realizowane, gdzie brał udział php junior? Czym musiał się w nim zajmować i ostatecznie jak to w wypłacie wyszło?

@Ewelina

Dobry wieczór Pani Ewelino. Odpowiedzi na te pytania mogę udzielić telefonicznie. Numer mój telefonu jest na stronie sebdan.pl, w zakładce kontakt. Cześć informacji jest tajemnicą handlową przedsiębiorstwa, część nie. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą w naszej firmie zachęcam do kontaktu.

Maciej Nowy wpis
@Ryszard

Pieniądze o których mowa to jest coś śmiesznego szczególnie w tej firmie. No chyba że mówimy o pracy na czarno w dodatku 10h dziennie. Oczywiście jeżeli umówicie się już na jakąś kwotę to zapomnijcie że będzie ona na umowie a sam proces przekazania kasy jest z pretensjami jakbyś co najmniej ich okradał. W ogłoszeniu zapewne brakuje jeszcze informacji że na stanowisko programistyczne należy być specjalistą w robieniu kawy dla szefa, koniecznie trzeba umieć zmywać naczynia - również po szefie, sprzątanie biura i mycie kibla. No i dogadajcie się najlepiej na piśmie w kwestii premii za "szybko wykonane zadanie" - bo może okazać się że jej nie dostaniecie bo klient nie wpłacił kasy w terminie za wykonane zlecenie co oczywiście jest tylko winą programisty... A co do odpowiedzi Pana Daniela "W internecie można każdego obsmarować.". Oczywiście że można, ale można też mówić prawdę. Proszę jeszcze raz przeczytać to co napisałem wyżej i powiedzieć w takim razie co się nie zgadza... Portal ten nie ma na celu "obsmarowywać" ludzi czy firmy, ma na celu poinformowanie wszystkich potencjalnych pracowników jak jest na prawdę - bo po co marnować czas na pracę która nie przyniesie nic poza smutkiem i obniżeniem samooceny?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Sebdan Sebastian Zięba.

Zostaw merytoryczną opinię o Sebdan Sebastian Zięba - Janówka

• Jak się pracuje w Sebdan Sebastian Zięba?

Zobacz opinie na temat firmy Sebdan Sebastian Zięba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sebdan Sebastian Zięba
  • Wesoła 1