Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak

Opinie o Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak

nurse

A jaka stawa płacy?

ulka

szukam pracy w klinice chirurgii plastycznej Dr Grzesiak, jest to nowoczesna i znakomicie wyposażona placówka oferująca szeroki wybór zabiegów. .Myślę, że mogłabym wiele się od nich nauczyć, nie słyszeliście o ofertach od nich? może to być na początek nawet staż

mm

U Pani Moniki Grzesiak pracuje się bardzo dobrze. No i sama praca jest bardzo ciekawa i dająca dużo satysfakcji

liskaska

Warunki? Ja jestem zadowolona, pracuje 2 rok. Z zarobków też :) Atmosfera miła, fajna "ekipa", Pani Grzesiak jest bardzo konkretna i wymagająca, ale jak ktoś lubi swoją pracę i się przykłada to jest miło i sympatycznie

malgorzatka

Super jest ta klinika, podobno i zarobki i warunki bardzo dobre, słyszałam od znajomej co sie tam chciała przyjąć do nich

kama

Jak to chirurgia plastyczna to pewnie muszą dobrze płacić ale wymagania pewnie maja wysokie, sama bym była zainteresowana bo i ciekawa praca i atrakcyjne miejsce

ania

Jakie warunki pracy w tej klinice? Widziałam ogłoszenie że szukaja pielęgniarek

Zostaw opinię o Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak