Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak

nurse

A jaka stawa płacy?

Zonk
@nurse 20.03.2017 20:38

10zl za godzinę, poniżej średniej i nie na umowę o prace!!!

Emilia
@Zonk 06.10.2018 15:57

Czy pracodawca przewiduje premie, które mogłyby podnieść wysokość podstawy pensji? Jak wygląda sytuacja ze szkoleniami podnoszącymi kwalifikacje zawodowe? Czy firma obejmuje nimi swoich pracowników? Jakiej specjalności lekarze są poszukiwani do firmy? Czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Piszcie, jeśli macie informacje na ten temat.

Cezary
 Opinia

Niektórym myli się wymagający pracodawca z brakiem szacunku do pracowników!!

Opinia

Kiepskie warunki pracy, poniżanie, osoba apodyktyczna, praca poza zakresem obowiązków

Tak10Nie

Zonk
@Pracownik 21.05.2018 10:38

Zgadzam się w stu procentach, stosunek Pani dr do potencjalnych nawet pracowników to absolutne nieporozumienie

Emilia
 Opinia

Ostatnio pojawiły się ogłoszenia rekrutacyjne tego pracodawcy. Czy @Pracownik mógłbyś napisać nieco więcej na temat zasygnalizowanych warunków pracy w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak. Pewnie każda osoba zanim podejmie decyzję o aplikowaniu, chętnie pozna opinię pracowników z doświadczeniem w tej klinice.

Arek
 Opinia

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jak do tego ma się to narzekanie?

anonymous
 Opinia

Warunki pracy słabe atmosfera bardzo zła, stawki małe. Wygórowane oczekiwania pracodawcy zmusza do wykonywania czynności poza zakresem obowiązków.

Tak3Nie

Opinia

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Karol
 Opinia

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko są dokonywane wpisy na tym wątku?

Tak2Nie

Monika Grzesiak
@Karol 07.03.2018 22:41

bo mamy staly personel od 15 lat i personel pracuje mniej niz przewidziane godziny i obowiazki pracy

anonymous
 Opinia

Przestrzegam przed robieniem operacji u pani Grzesiak. Ja zrobiłam i jest jedna wielka porażka twarz niesymetryczna porażone nerwy powodujące ze mój uśmiech wyglada jak wykrzywianie. Po operacji i zainkasowaniu kasy pani Grzesiak traci zainteresowanie pacjentem a 10 min przed operacją kiedy człowiek jest oszołomiony i lekko przestraszony daje do podpisu stosy oświadczeń , z których wynika ze nawet jakby Ci coś ucięła to na Twoją odpowiedzialność bo wszystko to są „powikłania po zabiegu” które mogą się zdarzyć . Czyli może Cię bezkarnie niechcący oszpecić. Odradzam stanowczo jak chcecie nie straszyć wyglądem .

Tak4Nie

ulka
 Opinia

szukam pracy w klinice chirurgii plastycznej Dr Grzesiak, jest to nowoczesna i znakomicie wyposażona placówka oferująca szeroki wybór zabiegów. .Myślę, że mogłabym wiele się od nich nauczyć, nie słyszeliście o ofertach od nich? może to być na początek nawet staż

mm
 Opinia

U Pani Moniki Grzesiak pracuje się bardzo dobrze. No i sama praca jest bardzo ciekawa i dająca dużo satysfakcji

liskaska
 Opinia

Warunki? Ja jestem zadowolona, pracuje 2 rok. Z zarobków też :) Atmosfera miła, fajna "ekipa", Pani Grzesiak jest bardzo konkretna i wymagająca, ale jak ktoś lubi swoją pracę i się przykłada to jest miło i sympatycznie

malgorzatka
 Opinia

Super jest ta klinika, podobno i zarobki i warunki bardzo dobre, słyszałam od znajomej co sie tam chciała przyjąć do nich

kama
 Opinia

Jak to chirurgia plastyczna to pewnie muszą dobrze płacić ale wymagania pewnie maja wysokie, sama bym była zainteresowana bo i ciekawa praca i atrakcyjne miejsce

ania
 Opinia

Jakie warunki pracy w tej klinice? Widziałam ogłoszenie że szukaja pielęgniarek

Zostaw opinię o Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak - Warszawa