P-N Consulting

Olkusz

Opinie o P-N Consulting

leski

to prawda, ale w tej chwili chyba nie poszukują nikogo niestety. Mam nadzieję, że niedługo coś wrzucą.

spawacz

ja sie załapałem na taki kontrakt, firma polska szuka ludzi dla norweskiej agencji, która później wynajmuje dalej(Probemarning- dyrvik miejscowość) okolice Trointhem to 200km dalej lub na wyspach gdzie tylko niedzwiedzie parkuja, Robercik dziwny facet ale potrafi duzo załatwic. uwaga te norki nie lubią płacić cały czas kombinują zeby kasą obracac i wiecej jak 15 tys koron nie zarobisz bo rotacje za wszystko płacisz godzin 7.5 dziennie nadgodzin brak, weekendy wolne a i własnym autem jeździsz Powodzenia monteryyyyy

szwajcar

Uwaga na to "coś". Zbiera dane.. proponując pracę w Szwajcarii. Moje CV też znajduje się w ich bazie danych.. kiedyś wysyłali też na Kanadę i Norwegię. Pan K. nigdy się nie odezwał...

Szukasz pracy?

Słowo Ludu

Ta firma zbiera tylko dane a potem je sprzedaje jak wszystkie firmy, które ogłaszają się na Norwegię. Tam mogą zebrać najwięcej CV a potem je sprzedać. (usunięte przez administratora)

Pana też poprosze o przedstawienie sie albo przynajmniej o przesłanie e-maila bo Pana nie kojarze..

Zostaw opinię o P-N Consulting - Olkusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P-N Consulting