Opinie o P-N Consulting w Olkusz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P-N Consulting, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P-N Consulting o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P-N Consulting w Olkusz

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Jacek Nowy wpis

firma widmo, czy jednak działają i szukają do pracy???

Magda Nowy wpis

To tam zgrana jest ekipa skoro nie szukają nikogo?

Offices no Nowy wpis

Witam. A czy ktokolwiek u nich był w biurze w Olkuszu ..?

leski Nowy wpis

to prawda, ale w tej chwili chyba nie poszukują nikogo niestety. Mam nadzieję, że niedługo coś wrzucą.

Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P-N Consulting. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Praca DOSTAWCA / KURIER GLOVO
Olkusz
Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.
(57 opinii)
Wyślij CV
logo firmy ŚLUSARZ / MONTER
Olkusz
Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej Krakservis Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
spawacz

ja sie załapałem na taki kontrakt, firma polska szuka ludzi dla norweskiej agencji, która później wynajmuje dalej(Probemarning- dyrvik miejscowość) okolice Trointhem to 200km dalej lub na wyspach gdzie tylko niedzwiedzie parkuja, Robercik dziwny facet ale potrafi duzo załatwic. uwaga te norki nie lubią płacić cały czas kombinują zeby kasą obracac i wiecej jak 15 tys koron nie zarobisz bo rotacje za wszystko płacisz godzin 7.5 dziennie nadgodzin brak, weekendy wolne a i własnym autem jeździsz Powodzenia monteryyyyy

szwajcar

Uwaga na to "coś". Zbiera dane.. proponując pracę w Szwajcarii. Moje CV też znajduje się w ich bazie danych.. kiedyś wysyłali też na Kanadę i Norwegię. Pan K. nigdy się nie odezwał...

Słowo Ludu

Ta firma zbiera tylko dane a potem je sprzedaje jak wszystkie firmy, które ogłaszają się na Norwegię. Tam mogą zebrać najwięcej CV a potem je sprzedać. (usunięte przez administratora)

Pana też poprosze o przedstawienie sie albo przynajmniej o przesłanie e-maila bo Pana nie kojarze..

Zostaw merytoryczną opinię o P-N Consulting - Olkusz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P-N Consulting