Opinie o Market Biznes Tomasz Suchogórski w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Market Biznes Tomasz Suchogórski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Market Biznes Tomasz Suchogórski o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Biznes Tomasz Suchogórski w Włocławek

Kris

Na forum piszą ludzie o jakiś zaległościach finansowych, między innymi za dostarczony, a niezapłacony towar. Sam zaś znalazłem starą ofertę pracy dla kasjera-sprzedawcy we Włocławku na UoP na czas określony. Pisano jednak na początku roku, że ta firma podobno już nie działa, a właściciel prowadzi biznes gastronomiczny. Kto więc wie, czy z pracownikami sklepu spożywczego jest już rozliczony i czy jest na czysto również z innymi osobami, że tak powiem? No i czy ludzie, aktualnie dla niego pracujący w gastronomii mają pensje na czas?

Włodek Nowy wpis
@Kris

Profesjonalne podejscie do klijenta. Nigdy nie czułam żadnego dyskomfortu w pracy ;)

L. B. Nowy wpis
@Kris

Z rozliczeniami bywa różnie. Zawsze jest jakaś wymówka. Ale z tego co widać to biznes się kręci dobrze. SportBar przy J. P II był czynny nawet w pandemie, imprezy non stop, do tego cateringi do różnych instytucji, co chwila nowe auta, wycieczki zagraniczne. Kto ma ten ma, nie zawsze uczciwie.

Elwira

Pracowałam w tym sklepie u Pana Tomka jakiś czas temu. Bardzo skryty człowiek i skąpy. Dawał też dziewczyną nie jednoznaczne propozycje, szczególnie młodym. Dziwny facet. Płacą minimalna i klimat w pracy beznadzieja.

Dzubany
@Elwira

Co tu robisz :P

@Elwira

Wszystko się zgadza. Potwierdzam i nie polecam! Teraz prowadzi jakiś inny biznes na Michelinie słyszałam.

Komornik
@Ania

Prowadzi biznes gastronomiczny. Ciekawe jak długo jeszcze?

@Komornik

A w tym nowym biznesie zatrudnia może ludzi? Czy wszyscy z poprzedniej firmy tutaj przeszli? Bo jeśli tak było to daj znać czy na tych samych warunkach, o ile wiesz oczywiście.

Jaka jest kultura pracy w Market Biznes Tomasz Suchogórski?

Dostawca

(usunięte przez administratora) Okradł duzo firm. Teraz udaje, że nic nie ma bo wszystko poprzepisywał na swoją konkubinę. Prowadząc z nią działalność czeka na upadłość konsumencką. Całkowity brak zaufania społecznego. Jestem jednym z okradzionych przez Suchogórskiego. Mogę przedstawić na powyższe dokumenty, które będą poświadczeniem tego.

Wioletta
@Dostawca

Też jestem wierzycielem i prowadzę proces o (usunięte przez administratora)przez tego gościa.

Mokrogorski
@Wioletta

Zostańmy w kontakcie. Przy zbiorowym pozwie mamy większe szanse, że ten tani (usunięte przez administratora) trafi do więzienia, a my odzyskamy cokolwiek. Wszyscy sąsiedzi wiedzą, że sprzedał dom za gotówkę, kupił mieszkanie nowe, ma drogie samochody. Bawi się w najlepsze.

Dorota
@Mokrogorski

Można się dowiedzieć ile osób obecnie się zebrało? Jak wiadomo do pozwu zbiorowego jest potrzebna minimalna liczba osób

Ela
@Dorota

Dzięki sprawnej komunikacji ludzi z Lewiatana, mamy odpowiednie wsparcie i komunikację. W sytuacjach kryzysowych dobrze mieć przyjaciół z branży.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Market Biznes Tomasz Suchogórski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Dostawca

Ten (usunięte przez administratora) okradl bardzo dużo ludzi uczciwych. Teraz mieszka na Jana Pawła 69 nad sklepem Żabka i jak tylko ktoś mu zwróci uwagę to dzwoni na policję. Taki mamy kraj, że (usunięte przez administratora) się panoszą a uczciwy człowiek musi się kłaniać!!!

Aleksandra
@Dostawca

To poważne oskarżenie. Możesz powiedzieć o co konkretnie chodzi? Byłeś pracownikiem i nie dostałeś wynagrodzenia?

@Aleksandra

Byłem dostawcą tego Pana. W perfidny sposób wyłudził ode mnie towar i ie zapłacił. Teraz zasłania się upadłością gospodarczą, a prawda jest taka, że wszystkie pieniądze ukrywa pp rodzinie i kochance. To bardzo zły człowiek.

Roman
@Dostawca

No ale chyba próbowałeś sądownie dochodzić swoich roszczeń? Komornikowi nie udało się nic ściągnąć i to chodzi?

Jerzy
@Roman

Wszyscy wiemy jak to wygląda w naszym kraju. Sąd rozpatruje skargę Pauliańską, bo majątek nie wyparował, tylko zmienił imię w akcie notarialnym. Komornik, też woli mieć czyste otwarcie. Polecam każdemu nie poddawać się z nieuczciwymi przeciwnikami. Czasy są trudne ale honor trzeba mieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Market Biznes Tomasz Suchogórski - Włocławek

• Jak się pracuje w Market Biznes Tomasz Suchogórski?

Zobacz opinie na temat firmy Market Biznes Tomasz Suchogórski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Market Biznes Tomasz Suchogórski?

Market Biznes Tomasz Suchogórski
  • Ostrowska 30