Miałam przyjemności pracować z Agnieszką przez rok. Ze względu na przeprowadzkę Nasza współpraca niestety musiała się zakończyć. Do dziś z uśmiechem wspominam i tęsknie za atmosferą. Za możliwością rozwoju, wsparciem, docenieniem. Dla szefowej nie było rzeczy niemożliwych. Zawsze udawało się znaleźć rozwiązanie. Z każdym problemem nawet z mojej winy mogłam zgłosić się do Agnieszki i pomogła. Doceniała szczerość i sama zawsze taka była. Można było liczyć na wsparcie w nagłych nieoczekiwanych wypadkach. To przede wszystkim fantastyczna osoba która nie zapomniała jak to jest być pracownikiem. Słucha potrzeb i sama je zauważa. Nieustannie podnosi zarówno swoje kwalifikacje jak i pracowników. Szczerze zazdroszczę każdej osobie, która będzie miała możliwość współpracy i rozwoju pod skrzydłami Agnieszki.
Życzę na jej drodze samych uczciwych ludzi, który uszanują tak dobrego pracodawcę.