Opinie o Paw-Pol Sp. z o.o. w Rzgów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Paw-Pol Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Paw-Pol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paw-Pol Sp. z o.o. w Rzgów

Administrator Nowy wpis

Planuję aplikować na stanowisko Kierownik działu do firmy Paw-Pol Sp. z o.o.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

To wykreślenie z rejestru trochę już jednak trwa? Przeglądając okolicę za pracą taka informacja mi się nawinęła, przyszłam sprawdzić na forum co się dzieje, a raczej już działo. Co się stało z samymi pracownikami? zastanawiam się ile osób do zakończenia się zatrudniało, więcej tu komentarzy od klientów

Mikołaj

Same negatywy od klientów. Ludzie potracili pieniądze a to poważna sprawa. Zostały zwrócone? Macie info?

Klient Nowy wpis
@Mikołaj

Ja nic nie słyszałem...

Ada Nowy wpis
@Mikołaj

Bylam jedną z (usunięte przez administratora) Nic nie zwrócili

Pokrzywdzona

Podaje do siebie adres email (usunięte przez administratora)

Paw-Pol Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zakupów. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Aga

Ja również zostałam przez nich oszukana.. kolor nie ten co zamówiłam, przy próbie zwrotu zablokowanie na FB, a teraz konto zniknęło z FB..

@Aga

Jest nas już oszukanych duża grupa a w grupie siła ,

@Marta

Niestety :( Czy zamierzacie coś z tym robić? Policja, UOKIK, pozew?

@Aga

Musieli byśmy złożyć pozew do inspekcji handlowej w Łodzi !

@Marta

To jak się z Wami skontaktować?

@Marta

Na Fb znalazłam kilka kobiet które też są chętne złożyć taki pozew ... mój adres adelka253@wp.pl

@Ada

Wysłałam Ci maila wczoraj że jakby co jestem zainteresowana pozwem zbiorowym. Nie powinnyśmy tego odpuścić!

@Aga

Niestety nie doszedł żaden e-mail, podaje jeszzze raz adres (usunięte przez administratora)

Pokrzywdzona

Próbując zgłosić to na policję, oczywiście przyjęli, ale że mała szkodliwość czynu to marne szanse na odzyskanie pieniędzy za zwrot. Więc grupowo myślę, że byłaby większa szansa . Co Wy na to.?

Pokrzywdzona

Z Ząbek ... I nie mam wcale tak blisko do nich . Dasz znać co udało Ci się załatwić?

@Pokrzywdzona

A ja z Warszawy, byłam tam dzisiaj tam jest tylko 140km. Teraz to już chyba tylko donos na policji. Ja pojechałam z dnia na dzień żeby na świeżo. Mnie oszukali na półtora tysiąca....

@Ada

Rozumiem , że nic nie udało się załatwić? Już to pisałam, ale spróbujmy złożyć może wspólne zawiadomienie... ?

@Pokrzywdzona

Ja dziś dzwoniłam do inspekcji handlowej i idzie coś zrobić ale w grupie siła

@Ada

Ja dzwoniłam do inspekcji handlu i w grupie siła możemy coś zrobić ! Na fb napisałam ze ta firma to (usunięte przez administratora) i kto polubił pisałam do nich dziękowali mi

Matta

Ja jestem za spróbujmy

@Matta

Mój email(usunięte przez administratora) tak będzie łatwiej się skontaktować

@Pokrzywdzona

Może przez emeill będzie nam łatwiej się kontaktować proszę pisać w grupie siła (usunięte przez administratora)

Mój emeill (usunięte przez administratora)

Firma Fashion style już nie istnieje na fb teraz zmienia nazwę i następne kobiety będą oszukiwać !

Alpaka

Również zostałam (usunięte przez administratora)przez tych Państwa na 200 zl, oczywiście odrazu na facebooku zostałam zablokowanzablokowana. prawdopodobnie na goworku podane są inne nr NIP i Regon, prosze o kontakt na maila kamogxd@gmail.com w sprawie zbiorowego pozwu. Dane tej firmy aktualne prawdopodobnie znalazłam na ceidg.

Pokrzywdzona

Na tej stronie też nie do końca wszystko jest jasne, bo wczoraj były dwa wpisy od ludzi gdzie podawali adresy e-mail zebysmy mogli w jakis sposob sie skontaktiwac a dziś już ich nie ma... dziwne !!!

Pokrzywdzona

Wszyscy zakupiliscie od nich rzeczy poprzez Facebooka?

@Pokrzywdzona

Tak,co chwilę,są pod inna nazwa

@Pokrzywdzona

tak i zero kontaktu jak juz cos napisza to nie na temat brak paragonu i adresu do zwrotu

Tak ja kupiłam przez fb

Ja również

Paulina Janowicz

U mnie to samo. Chciałam zwrócić jeden z płaszczy ale zostałam zablokowana. Sprawę zgłaszam na policję.

@Paulina Janowicz

U mnie również identyczna sytuacja. Właśnie niewiem czy powinnam udać się z tym na policję czy napisać do rzecznika praw konsumenckich. Może dobrze by było żeby każda z osób, która została pokrzywdzona przez tą firme, złożyła takie doniesienie. Może uda się ich wykluczyć z rynku ...

Asia
@Paulina Janowicz

Witam zgłosiła Pani to na Policję?? Jeżeli tak z to jakie skutkiem sprawa została odebrana przez Policję? Bo też to chętnie bym zrobiła ?

@Ada

NA ICH STRONACH OPISUJCIE POSTY ZE OSZUKUJA JA TAK ROBIE I ZGŁASZAM DO DZIAŁU KONSUMENTA ORAZ DO URZEDU SKARBOWEGO

@Ada

Ja już wszystko wiem byłam dzisiaj tam i rozmawiałam osobiście z właścicielem. Zapraszam na maila butik1909@wp.pl Wszystko opowiem.

M

Byłam tam . Jakiś czas temu. To są wielkie hale i nawet ochrona nie wiedziala gdzie ich noc się znajduje. Albo nie chcieli powiedzieć. A w adresie nie ma podanego numeru boxu.

@M

ja szukałam i na internecie znalazłam to paw -pol rzgów boks 19 ,ale tam jest firma kurierska i oni sie pod tym adresem kryja i stamtąd wysyłają te paczki bo taki namiar był na paczce.

Asia

Witam. Mam ten sam problem zamówiłam Alpakę i dostałam inny kolor niż chciałam . Piszę na Messengera odczytują ale nie odpisują !!! Zero kontaktu . Proszę mi powiedzieć co mam w takiej sprawie zrobić ?? Zgłosić do rzecznika praw konsumenta czy na Policję. Jeszcze nie wystawiają paragonu ?? Sprawa nadająca się do Urzędu Skarbowego !!!

@Asia

Ja też tak miałam jak Pani. I też nie wiem co mam robić. Szczerze mówiąc denerwuje mnie to

@Asia

Zgłosić na policję,jest tam wydzial do walki z cyberprzestrzenia ja im nie podaruje 250 zł na ulicy nie leży,A oni dalej nabierają innych,zmieniają tylko nazwę firmy

@Ela

Wiec w grupie siła załatwimy ich

Marzena

Ja równiez, nie odzywają się. Nie chcą przyjąć towar niezgodnego z opisem. Czy ktoś zgłosił już na policję ?

(usunięte przez administratora)jak wysłałam płaszczyk do zwrotu to zostałam zablokowana ! Gdy zamawiałam pani była bardzo miła ! Zgłoszę to do działu konsumenta

basia

kupiłam bluze alpake miała być czarna przyszła biała z plama i zero kontaktu odpisali ze wyprać ,szlag mnie trafia na (usunięte przez administratora) ,zero adresu brak paragonu ide do biura konsumenta i na policje

Ja dziś zostałam oszukana a jak chciałam zrobić zwrot to mnie zablokowali

@Monika

Widać, że to jest ich sposób działania. Ja jutro będę pisać do rzecznika praw konsumenckich. A jak Cię oszukali?

@Ada

W moim przypadku było tak. Zakupiłam płaszcz Ale okazał się niedobry no źle w nim wyglądam. Pisałam kilkakrotnie do państwa Ale nikt mi nie odpisuje od kilku dni. Jestem zdezorientowana tą sytuacją I nie wiem co mam robić dalej .

@Karolina

Myślę, że to jest ich sposób działania. Przez to że zapewne mało kto robi coś z tą sprawą czują się bezkarni . Ja pierwsze kroki robię do rzecznika praw konsumenckich . Myślę że podpowiedzą mi co mogę jeszcze zrobić.

@Ada

Też tak będę musiała zrobić.

Może złożymy jedno doniesienie

@Ela

A w takiej sprawie można złożyć zbiorową skargę?

@Ela

Też dostałam płaszcz i chce to zwrócić. Pisze cały czas A nikt się nie odzywa od kilku dni.

Dostałam przesyłkę w piątek alapka śmierdzi zatechlizną ponadto zapłaciłam więcej przy odbiorze jak chciałam się skontaktować to mnie zablokowano

Zostaw merytoryczną opinię o Paw-Pol Sp. z o.o. - Rzgów

Paw-Pol Sp. z o.o.
  • Rzemieślnicza 35 H.A-BIS lok. MODUŁ 19