Opinie o Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów w Staszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów w Staszów

Myślicie ze warunki pracy tez mogą być jak ta wspomniana „petarda” odnośnie jeepa, którego pan ostatnio chyba w firmie zakupił? ;) ja akurat mogę się zadeklarować jako doświadczony sprzedawca, mam za sobą 3 lata staży w tym zakresie. Czy będzie to wystarczające by myśleć o zatrudnieniu? I czy będzie ono możliwe? nie rozumiem czemu nikt nie odpowiada na pytania. Czy zaglądają tu tylko klienci i kandydaci?

super Mario

Jeep kupiony - petarda, spód nowy, KJ 2004 rocznik. Terenówki mają petarda !!! Polecam konkretna rozmowa i profesjonalizm, o Jeepach wiedzą wszystko, towar mają w tej marce pierwsza liga.

Panie zatrudniają się jako sprzedawcy? Upewniam się, bo widziałem, że chyba kiedyś w jednym wątku kandydatka pytała o prace. Mnie również by interesowała ale pod maską. Czy mechanicy są w ogóle przyjmowani? trudno to wywnioskować z poprzednich opinii. w razie czego jaka umowę bym dostał, czy to stała praca?

Danylo

Мега Рекомендую компанію купував багато машин цієї фірми в Україні і всі були в дуже хорошому стані на свої роки Машина без корозії.

Firma Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Również polecam tego Pana z auta jestem zadowolony. Przy zakupie można było śmiało dokładnie wszystko obejrzeć dodatkowo Pan przywiózł auto pod dom że względu na to że auto sprowadzone. Uczciwy i konkrety gość. Dodam że auto kupione w Marcu i wszystko jest super. Diagnosta na stacji powiedział że nie ma się do czego przyczepić.

Wojtek

Kupiłem fajne auto, super ludzie, normalnie można pogadać. Pełen profesjonalizm - polecam.

Przemek
@Wojtek

Potwierdzam normalny gość, konkretnie gada a nie jakieś mydlenie oczu. Wszystko uczciwie przedstawione, auto fajne, cena rozsądna. Można polecić.

Mateusz 37

Polecam firmę, super obsługa, fajne auto, załatwiają wszystko łącznie z dostarczeniem auta pod dom. Wszystko w przystępnych cenach.

Potencjany Kupujący

Totalna (usunięte przez administratora).auto na zdjęciach extra po przyjechaniu na miejsce porażka. Szkoda do tego pana się fatygować!!!

Mariusz

Już piąty rok jeżdżę autem zakupionym w tej firmie. Żadnych problemów bardzo fajną Kie u nich kupiłem. Auto spisuje się tak jak trzeba pomimo że ma już kilka ładnych wiosenek nigdy mnie nie zawiodło, choć niektórzy śmieją się z tej marki ja jestem bardzo zadowolony. Polecam sprzedawcę, następnego auta też będę u nich szukał chociaż nie wiem kiedy to będzie bo to nie chce się popsuć. Jeszcze raz polecam.

Zuza
@Mariusz

Polecam firmę. Fachowa obsługa szukałem czegoś 4x4. Doradzili mi co kupić, auto idealnie dobrali mi do moich potrzeb. Jest praktyczne i ma napęd 4x4 i wszędzie gdzie chcę nim wjadę. Polecam dobrze doradzą co kupić szczególnie w segmencie 4x4, nie wciskają aut tylko doradzają co kupić żeby auto cieszyło i spełniało oczekiwania.

Olga
@Zuza

Tak w sumie to ile osób brało udział przy tej całej obsłudze? Oprócz Właściciela ile jeszcze pracowników tu jest? Można się tu zatrudnić?

Klient

Ze względu na sporą odległość skorzystałem z usług firmy sprawdzającej samochody. Według opisu dostępnego na stronie, samochód w super stanie, niemal kolekcjonerskim. Niestety po przyjeździe specjalisty właściciel komisu nie zezwolił na sprawdzenie samochodu, czyżby miał coś do ukrycia? Nie polecam, kupowanie kota w worku.

Jacek

Kupiłem u nich 2 auta jestem zadowolony. Polecam

Klient Marek

Ja kupiłem i jestem zadowolony. Kciuk w górę !!!

Barton44

Konkret terenówki - szukałem i u nich znalazłem !!! Tak trzymać !!!

To już trzecia terenówka kupiona w tej firmie. Co trzeba przyznać jeżeli poszukujesz auta terenowego to tylko do Tomcarsie. Auta maja w fajnych stanach, specjalizują się w autach terenowych i typu SUV. Miałem od nich KJ, WJ, KK wszystkie auta w super stanie blacharskim, zdrowe, idealnie mi się sprawdzały w terenie. Wcześniej długo szukałem i obejrzałem mnóstwo aut, dopiero u nich znalazłem to co spełniło moje oczekiwania. Profesjonalna obsługa można spokojnie obejrzeć auto, nie ma problemu ze sprawdzeniem, wszystko udostępniają. Następną terenówkę też kupię u nich. Polecam wszystkim fanom aut terenowych tą firmę.

@Paweł

Potwierdzam tą opinię

Szymon
@Ewa

Tak samo kupiłem wiele aut i bardzo fajne

Pawełek
@Paweł

Potwierdzam. Mam auto kupione w tej firmie i jestem mega zadowolony. Kupiłem 15 letnie auto w super stanie. Mają konkretne auta.

wacek

Proszę nie kupujcie u tego pana samochodu, zapewnia o dobrym stanie, a okazuje się że auto jest zrobione tak by na sprzedaży nie było widać wad i trzeba dołożyć masę pieniędzy.

Witek
@wacek

Auta mają fajne, ja kupiłem, zrobiłem.pakiet startowy jak.w używanym aucie. Jestem zadowolony z czystym sumieniem polecam. Fachowa obsługa.

Pan oglądający auto

Oglądałem kiedyś u tego pana pewne autko z napędem 4x4 z Włoch.Niestety opis niezgodny ze stanem faktycznym.Cena też nie adekwatna więc podziękowałem.

Jacek
@Pan oglądający auto

A ja u nich kilka aut oglądałem. Szukałem czegoś 4x4. Myślałem o Jeepie, ale wygrał rozsądek i kupiłem świetną Captiva z napędem. Jestem mega zadowolony. Auto zdrowe, podwozie jak nowe. POLECAM

Natalia

Polecam firmę, fajne auta, miła obsługa. ja jestem bardzo zadowolona.

Fan 4x4

Witam jestem klientem tej firmy od kliku dobrych lat. Moi znajomi którzy lubią auta z napędem 4x4 też kupili tam swoje wymarzone auta, suvy bądź rasowe terenówki. Po pierwsze można w ciemno ich polecić jeżeli szukacie auta z tego segmentu, dobre ceny, fajne egzemplarze, miła obsługa, nikt nie pogania, można dokładnie obejrzeć auto, sprawdzić, nie bronią niczego i nie poganiają jak inni sprzedawcy. Pierwsze auto jakie u nich kupiłem była mała dzielna terenówka Daihatsu Terios, szukałem długo takiego samochodu i wszędzie dominowały pognite egzemplarze u nich znalazłem zdrowy egzemplarz, który pomimo wieku był świetnie zachowany. Miałem od nich Rextona i poczciwą Fronterę A. Może nie najmłodsze auta ale takie lubię i wszystkie pomimo wieku były w perfekcyjnym stanie blacharskim. Mechanicznie też wszystko było ok. W tym segmencie nie mają świetne auta, idealne dla osób poszukujących czegoś fajnego i innego. Jeszcze raz polecam można coś fajnego u nich znaleźć.

Bartek

Polecam firmę. Fajne auta. Kupiłem.u nich samochód w bardzo dobrym stanie. Sprzedawca konkretny, ceny adekwatne do wieku i stanu aut. Jeszcze raz polecam.

Klient

Byłem i oglądałem u tego pana samochód.Pan przez telefon bardzo miły zachwalał przez telefon że auto stan "igła".Na miejscu okazało się że to szrot a nie auto.Straciłem tylko czas i pieniądze na dojazd żeby zobaczyć to auto.Widać było że przygotowane na szybko do sprzedaży.Także odradzam interesów z tym panem!!!

Tomcars
@Klient

Proszę powiedzieć jakie auto. Do nikogo nie zachwalamy aut używanych jako igła - proszę o konkrety. Kolejny wpis konkurencji ?

marek

Kupiłem samochód u tego pana, nie wspomniał o wadach, uszkodzenia zawieszenia, tarcz, hamulca ręcznego, ukrywanie wad.

Sebastian

Kupiłem u tego pana jeden samochód terenowy -po niedługim czasie użytkowania okazało się że rama auta była spawana na przysłowiową "sztukę" oraz zrobiona konserwacja na pordzewiałe elementy.Ponadto po weryfikacji okazało się że cofnięty licznik .No niestety to chyba rodzinna przypadłość w rodzinie tego pana ma jego brat w nieodległej miejscowości Bogoria prowadzi taki sam biznes i niestety robi to samo. Jednym słowem rodzinna (usunięte przez administratora) -omijać z DALEKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tomcars
@Sebastian

Panie Sebastianie jeżeli kupił Pan u mnie takie auto proszę się do mnie zgłosić a nie pisać bredni. Od lat sprzedaję auta terenowe sprowadzane z Włoskiego rynku i są to auta 100% zdrowe. Nie ma takiej możliwości żeby rama była zgnita. Wypisuje Pan oszczerstwa nie mając odwagi się przedstawić.

Władysław
@Sebastian

Kupiłem w tej firmie fajną terenówkę i to co wypisuje Pan Sebastian jeżeli faktycznie tak ma na imię to oszczerstwa. Auta mają naprawdę fajne szczególnie terenówki. Nie raz oglądałem u nich auta na żywo i były super. Moi znajomi też tam kupili z mojego polecenia. Chyba konkurencja się odzywa i wypisuje takie oszczerstwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów - Staszów

• Jak się pracuje w Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów?

Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Konstytucji 3 Maja 4E
    28-200 Staszów

Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów