Opinie o Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów w Staszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów w Staszów

Elka Nowy wpis

Cześć. mój chłopak to poczatkujący lakiernik i szuka teraz czegoś do dorobienia sobie u nas w Staszowie. Sama z ciekawości zaczęłam patrzeć też po komisach i zastanawiam się czy tutaj w ogóle jakaś kosmetyka aut jest przeprowadzana? Oferty mi nie odszukało ale może tu ktoś wie?

TC Nowy wpis
@Elka

Daj numer kontaktowy

Użytkownik 4x4 Nowy wpis

Fajne auta, dobry kontakt, pozytywni ludzie. Polecam

Klient Nowy wpis

Fajne auta profesjonalna obsługa. Polecam.

Tak się zastanawiam kto te auta pod dom dostarcza i w jaki sposób? One jadą na lawetach czy własnych kolach? I czy nie potrzebują może kierowcy do tego? zawsze bym sobie dorobił, na lawetę mam oczywiście papiery

Firma Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Jeepowiec

Super KJ mają spory wybór. Zakupiłem, mega zdrowy. Egzemplarz w takim stanie że nie mogłem uwierzyć że tak zdrowe może być takie auto. Polecam profesjonalna obsługa, wszystko załatwiają rejestracja, dostawa pod dom pełen profesjonalizm. Wiedzą o terenówkach dużo i mają super ogarnięte auta. POLECAM

Skoro tak te jeepy są tu sprowadzane o których ktoś pisał teraz niedawno to zatrudnia się przy tym specjalista ds. importu lub cos w ten deseń? oferty mi się nie pokazały ale warto spytać, bo mam doświadczenie

Mateusz

Zamówiłem w tej firmie Grand Cherokee Wj. Przywieźli Włoską zdrowiznę, mega zdrowe auto super stan. Straciłem dużo czasu i pieniędzy na podróże i oglądanie tych aut po Polsce., kolega ich polecił, zadzwoniłem wiedzieli o co chodzi i auto super.. Kiedyś wystawiali na otomoto teraz tezeba się u nich zapisywać na terenówki. Sprowadzają fajne Jeepy i inne terenówki, można się dogadać i liczyć na profesjonalną obsługę.

Normalny kontakt i rozmowa? Pomiędzy pracownikami jest z tym podobnie? Mało tu opinii od nich a sam będę za pracą się oglądał. Dokumenty ogarniam, auta także. tutaj występuje jasny podział obowiązków czy raczej każdy wszystkim się zajmuje?

Mateusz

Kupiłem u nich starego SUVA, normalne auto, ważne że zdrowe.Normalny kontakt i rozmowa. Można polecić.

Czy od grudnia była jakaś wyprzedaż? Widzę po dacie teraz, że kilka opinii od klientów się nazbierało, liczyłem ze cos od pracowników poczytam. Pomagałem przy sprzedaży aut w jednym komisie. Tutaj również miałbym co porobić? Warto się skontaktować w takiej sprawie?

Bartek

Polecam tą firmę kupiłem u nich ostatnio auto.Auto w bardzo dobrym stanie jak na swoje lata.Auto bez korozji co sam zawdzięczał sprzedawca .Polecam

Jurek

Potwierdzam opinię, również super auto u nich kupiłem. Polecam.

Stały klient

Polecam firmę Tomcars już kilka aut od nich kupiłem i zawsze byłem zadowolony z auta, kontaktu, obsługi. Wszystko załatwione tak jak trzeba, zero problemów. Firma ponad 15 lat na rynku, to chyba świadczy o tym że można ich polecić, jeżeli chodzi o tą branżę to konkretny staż. Pierwsze auto kupiłem u nich w 2010 roku, potem jeszcze inne auta, moi znajomi również. Polecam mają świetne używane auta, pomimo wieku aut, są to super egzemplarze. Właściciel firmy pozytywny człowiek, można normalnie porozmawić, nie wciska na siłę, doradzi, podpowie, pełen profesjonalizm. Polecam takie firmy z tej branży w których nazwa i właściciel od lat ten sam. Mega pozytyw. Kolejne auto napewno będę szukał u Pana Tomka.

Filip

Polecam sprzedającego. Maja fajne auta typu 4x4. Starsze auta w super stanie, zdrowe od spodu jak nowe, terenówki u nich to są mega. Konkretna obsługa, wszystko można sprawdzić. Pełen profesjonalizm. Kupiłem u nich i jestem mega zadowolony, polecam.

Zosia
@Filip

Potwierdzam. Również mam od nich auto i jestem mega zadowolona. Polecam.

Mariusz
@Zosia

Potwierdzam opinię Zosi, można w tej firmie znaleźć super auto. Ja jestem mega zadowolony z swojego zakupu u Pana Tomka. Tak trzymać.

Mechanicy nie dolali oleju? Ktoś o nich niedawno wspomniał ale nie wiem czy to chodzi o takich firmowych czy ludzi z zewnątrz? Tu w ogóle można pracować? zastanawiam się, bo widzę ze tu ludzie się o prace pytają, ciekawi mnie skąd jest jakiś sygnał o naborach? I czemu nikt na pytania nie odpowiada?

Niezadowolony klient

Napiszę jedno zdanie o autach od tego pana i potwierdzam opinie np pani @Tania. Auta od tego pana to totalne złomy!!! Omijać z daleka !!!

@Tania

kupiliśmy u nich samochód, jak na niego spojrzeliśmy, wydobywał się czarny dym, sprzedawca powiedział, że auto stało długo, mimo że było zarejestrowane w Niemczech, pod maską były plamy oleju, na pytanie jeżeli olej kapał to sprzedawca odpowiedział że mechanicy go nie dolali dokładnie i zabrudzili, w zasadzie auto w bardzo dobrym stanie, wsiadajcie i jedźcie, nie będzie żadnych problemów i w efekcie mamy co to: martwe hamulce, wszystkie uszczelki całkowicie zużyte, jeden klucz,klimatyzacja nie działa, martwy silnik, wycięty katalizator, nieszczelna chłodnica, podarte węże przez co pękła głowica silnika, zepsute silniki automatycznego hamulca ręcznego, cała naprawa nas kosztowała plus 20 tysięcy złotych, a to nie koniec, choć rejestracja samochodu była w krytycznym momencie i pilnie trzeba było go wyrejestrować, kategorycznie nie polecam tego sprzedawcy, omijam dziesiątą stronę, za takie pieniądze zainwestujesz wtedy w naprawę zakupionego samochodu, lepiej od razu kupić normalne auto, a nie to (usunięte przez administratora) które sprzedaje Tomek.

O co chodziło z tymi petardami? Zdradzicie? :D jeden kandydat widzę ze o nie pytał, ja akurat pracy w biurze sobie szukam, tu jest jakieś prowadzone może? motoryzacja się interesuje, cos szczególnego musze z niej umieć by się dostać?

Maciek

Fajne auto u nich kupiłem. Super ludzie miła obsługa, pełen profesjonalizm, super kontakt. Polecam normalna firma, oby więcej takich. Mega zadowolony z transakcji.

Honda Kamil

Kupiłem w tej firmie civica ufo, stan mega, fajnie że zaczeli przywozić starsze japończyki. Auto blacharsko jak fabryka, reszta nieśmiertelna bo to honda. Polecam. Więcej takich japońców, nie tylko terenówka. Ludzie chcą niezawodnych aut japońskich, zdrowych. Szukajcie, bo tego już nie ma !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów - Staszów

• Jak się pracuje w Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów?

Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Konstytucji 3 Maja 4E
    28-200 Staszów

Tomasz Brudek Tomcars Kupno Sprzedaż Pojazdów